Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Hejka Amerykanko (i tym sposobem zmieniłyśmy Ci nick )

 

Tak sobie myślę, że wśród sąsiadów każda nowa budowa budzi jakąś ciekawość. Ludzie zastanawiają się kto buduje i jaki jest, jak będzie się mieszkało. Ale Twoja osoba musi wśród sąsiadów budzić ogrooomne emocje. Budująca kobieta zza wielkiego oceanu, której nikt nie widział na oczy.:eek:

Nooo to musi być interesujące. A jak jeszcze budujesz na jakiejś wsi gdzie wszyscy się znają to już w ogóle sensacja.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?125816-obrzyd%C5%82a-mi-ojczyzna-%28/page7

może Ty też wtrącisz kilka słów, co sądzisz na ten temat :)

 

Hejka Anulka :hug:chyba juz kiedys trafilam na ten post , ale " odswieze " szare komory i poczytam . Z tego co pamietam to wkurzaly mnie wypowiedzi niektorych osob ktore " za chlebem " wyjechaly z Kraju i tak zzyly sie mocno z obecnym miejscem zamieszkania , ze postanowily dokladnie opluwac Ojczyzne w ktorej sie wychowaly . Moze jednak lepiej zebym nie komentowala bo co niektorym moge dac popalic . :mad::mad::mad:........ tylko czy sie powstrzymam :sick::sick::sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czee Amerykanko;);):D co słychać?

 

 

Wlasnie przed kilkoma minutami wrocilam z pracy ( jest sobota 6 PM ) , zrobilam sobie pyszna kawke ( orzechowa ) , wzielam prysznic :D wskoczylam w wygodne dresiaczki i usiadlam przed kompem zeby sprawdzic jakie mile niespodzianki zszykowal mi los ..... za chwile sprawdze foty ktore dostalam po sobotniej pracy moich Panow na budowie ........... mam nadzieje , ze wszystko mi sie spodoba :bash:. Dostaje foty rowniez od Kierownika Budowy i zabawna rzecz odkrylam .... :lol2:Kierownik od jakiegos czasu zaczal robic selekcje zdjec ktore moze mi wyslac ...... a dlaczego ????? no bo jak przeslal mi foty z pierwszego rzutu jak rozpoczelo sie budowanie to czegos sie tam dopatrzylam i zadalam pytanie ;), a pozniej troche sie wkurzylam ( bron Boze nie byla to zadna wina Kierownika ) . Teraz postanowil przesylac mi tylko takie fotki z ogladania ktorych bede 100 % zadowolona . Nie jest to do konca prawda oczywiscie , ale widze ze stara sie mnie uspokajac na ile moze . Mam fajnego Kierownika Budowy bardzo jest zaangazowany mysle , ze dodatkowym stresem dla Niego jest to , ze nie ma mnie na miejscu , a On czuje sie zobligowany do tego zeby wszystkiego dopilnowac na 200 % . Jak juz ogladne te foty to czesc wkleje do Dziennika ( te fajniejsze :D) . A tak prywatnie Karollinka zapraszam jutro na obiad ( rosol + ziemniaczki zapiekane + piers z kurczaczka + suroweczka ) oczywiscie wszystko sama robie , a na deser kawka + cannoli ( nie amerykanskie , ale z sycylijskiej cukierni ) .

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla zainteresowanych CANNOLI wyglada tak ..... http://en.wikipedia.org/wiki/File:Cannolo_siciliano_with_chocolate_squares.jpg swietnie smakuje podgrzane w mikrofali ( 12 sec. ) na zewnatrz kruche ciacho a wewnatrz ser+ kawalki czekolady .... podgrzane roztapiaja sie i zlewaja z pysznym serem ............

Wyjasniam , ze ja wydlubuje je przed podgrzaniem ( liczymy kalorie dziewczyny ... w pewnym wieku niestety trzeba ;);) ) Troche jednak oszukuje i 2 albo 3 zostawiam .

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Amerykanko (i tym sposobem zmieniłyśmy Ci nick )

 

Tak sobie myślę, że wśród sąsiadów każda nowa budowa budzi jakąś ciekawość. Ludzie zastanawiają się kto buduje i jaki jest, jak będzie się mieszkało. Ale Twoja osoba musi wśród sąsiadów budzić ogrooomne emocje. Budująca kobieta zza wielkiego oceanu, której nikt nie widział na oczy.:eek:

Nooo to musi być interesujące. A jak jeszcze budujesz na jakiejś wsi gdzie wszyscy się znają to już w ogóle sensacja.;)

 

Siostra , siostra grabisz sobie Kochana oj grabisz !!!!! :yes:

Sasiadke mam jedna i zeby bylo zabawnie tez ma na imie EDYTA , a zeby jeszcze bylo barwniej to rowniez M :D i co Ty na to ???? Zbieg okolicznosci , czy jakies duszki maczaly w tym swoje paluszki :cool:. Ci inni sasiedzi ( THE OTHERS ....:cool: wtracilam zeby bylo bardziej amerykansko ) mieszkaja troszke dalllllllllllllej . Buduje sie w miescie :p .... ale i tak sensacje wzbudza dom i ilosc osob ktore w nim zamieszka ;) dziwne , ze to wlasnie ( czyli ile osob bedzie mieszkalo w domu ) najbardziej interesowalo goscia ktory pierwszy robil mi wycene za prace na dachu ( tzw. dekarz ) . Jakby od tego zalezala cena , albo ilosc potrzebnego materialu na dach !!!! . Ale , ze gosc nie byl z miasta to pewnie jak zreszta slusznie zauwazylas weszyl sensacje :cool:. Kobieta powinna byc troche tajemnicza nie uwazasz ?????

Trzymaj sie Siostra i kciuki za slonko tez trzymaj bo cholera nie skoncze tej budowy i sasiedzi nigdy sie nie dowiedza jak to faktycznie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za słonko , oj trzymam i nawet świeci ale fala powodziowa nic sobie z tego nie robi i pędzi w moją stronę. Woda na Wiśle w Kiezmarku prawie równo z wałami a gdzie jeszcze fala kulminacyjna?. Powiem Ci , że zaczynam się bać.

 

 

Nie mam pojęcia dlaczego ilość osób, które zamieszkają w Twoim domu ma takie znaczenie dla fachowców:eek:

Masz racje kobieta musi być tajemnicza, ale Ty chyba bijesz na głowę wszystkie . Podziwiam Cię za to budowanie na AŻ taką odległość. Musisz bardzo ufać przyjaciółce,cieszę się, że masz taką osobę . A kiedy będzie ten wielki dzień kiedy Inwestorka na własne oczy zobaczy co buduje? Pewnie nie możesz się doczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za słonko , oj trzymam i nawet świeci ale fala powodziowa nic sobie z tego nie robi i pędzi w moją stronę. Woda na Wiśle w Kiezmarku prawie równo z wałami a gdzie jeszcze fala kulminacyjna?. Powiem Ci , że zaczynam się bać.

 

 

Nie mam pojęcia dlaczego ilość osób, które zamieszkają w Twoim domu ma takie znaczenie dla fachowców:eek:

Masz racje kobieta musi być tajemnicza, ale Ty chyba bijesz na głowę wszystkie . Podziwiam Cię za to budowanie na AŻ taką odległość. Musisz bardzo ufać przyjaciółce,cieszę się, że masz taką osobę . A kiedy będzie ten wielki dzień kiedy Inwestorka na własne oczy zobaczy co buduje? Pewnie nie możesz się doczekać?

 

Siostra witam :D

Trzymam kciuki , aby ta cholerna woda ominela Ciebie :hug: ... w koncu lato za rogiem wiec moze to Sloneczko zacznie szybciej cieplem operowac i uda sie ..:lol2: przetrwac to co najgorsze .

A jesli chodzi o to dlaczego tak niektorych fachowcow interesuje kto zamieszka w moim domku ...... mysle , ze to zwykla ludzka ciekawosc zwlaszcza , ze ja figuruje w papierach jako inwestor wiec to ludzi zastanawia :confused: , a budowy raczej nie zobacze tylko domek :cool:. Moja pelnomocniczka faktycznie jest bardzo uczciwa osoba razem ze swoim mezem pomagaja mi w tym budowaniu ..... wolalabym sama wszystkiego dogladac bo jak to mowia " Panskie oko konia tuczy ", ale nie zawsze sie tak da jakby sie chcialo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Siostra:hug:

hihihi mam Siostrę Amerykankę;) (to żeby tak odróżnić od 2 pozostałych Sióstr)

Właśnie też chciałam zapytać, kiedy planujesz wpaść na swoją budowę?? Czy to jeszcze będzie budowa, czy już dom??

Buziaki:hug:

Yuka witaj :D

W planach mam zobaczyc juz gotowy domek , a jak to wszystko sie ulozy to trudno powiedziec , widzisz jak teraz sie porobilo rozpoczelysmy nasze budowy a tu taka " niespodzianka " deszcz , woda , fala , powodz ................... cieszmy sie z tego co mamy Kochana :hug:i budujmy nasze domki wymieniajac sie pomyslami ........ Juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne wklejac cos oprocz BETONU i zalanych fundamentow . :bash:

Mysle , ze materialy tez pojda znacznie w gore !?

Cholercia takie to nasze szczescie :eek:

Wazne zeby zdrowie bylo to jakos pojdzie .......

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..... :) bez porównania :) jest dużo lepiej :) no no Edytko :) I Twój domek zacznie rosnąć :)

pozdrawiam :)

Hejka Siostra :hug:

W poniedzialek chlopaki maja cos robic na budowie :lol2::lol2: W R E S Z C I E bo juz chce chociaz kawalek muru zobaczyc ....................

Buziaki i sloneczka zycze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sloneczko :welcome:

Niestety nie moja ta KOCINA ...... to taki moj prywatny pocieszacz ( odkrylam Go albo Ja kiedys przeszukujac neta ) te oczka piekne mnie urzekly ....... i postanowilam " zagrabic " Kociaka w postaci fotki do moich prywatnych fotograficznych zbiorow .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie dwie pocieszaczki ( tez " zagrabione " z neta ) ..........

http://img175.imageshack.us/img175/9492/gigaigata.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Te dziewczyny sa juz bardziej cywilizowane ....... zawsze marzylam o owczarku dlugowlosym ..... moze jak domek juz stanie ????

Wiem nawet z ktorej Hodowli w Polsce chcialabym miec takie cudne PRZYTULACZE ............. :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wcześniej się zerwać" tio widzę ,że my bardziej podobne są do siebie niż sądziłam Edytuś:D

"zagrabiona" kocina przefajna, ale te piesiulki- łoooooooosz przepikne:D

 

Cieplutko pozdrawiam no i ten wierzę, że wizyta Stomatologiczna pozytywna ;)

 

buźki:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...