Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

E, tam dalej... Popatrz, ile już jest :) Najważniejsze już stoi, a reszta to firdygałki, które robi się stopniowo ;) Jeszcze tylko odmalować w środku, położyć glazurę, ocieplić poddasze, położyć podłogi, wstawić mebelki i szmatki i można mieszkać :D

 

No właśnie sęk w tym, że jak się mieszka, to wbrew pozorom wolniej to wychodzi. Z reguły z braku czasu ;)

 

Martinezio mysle , ze po prostu jak juz mieszkasz w niewykonczonym domu to zanim zdazysz wykonczyc to to co juz wczesniej zrobiles trzeba odnawiac .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Edyto klinkier pierwsza klasa wygląda przepięknie - możesz zdradzić gdzie go zakupiłaś i jaki to kolor? Tynk również prezentuje się okazale.

 

Hejka Domi :hug:

 

Juz podaje klinkier jest " ze stajni " Wienerberger kolor DRESDEN .... antracytowo - brazowy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no kochana wytsrczy ze mnie nie ma tu kilka dni a domek nie do poznania :)nie bedzie Ci zal ze domek wykonczysz mimo ze nie zjedziesz jeszcze do kraju powiem Ci że ja gdy już położę sobie powiedzmy płytki to mnie tu nikt siła nie zatrzyma ;)

Twój domek wygląda bardzo ładnie :))):):))

 

Aniu .... zobaczymy jak to bedzie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Renatko :yes:

To fakt w dazeniu do celu to wiekszego uparciucha chyba nie znajdziesz ..... :lol2:...... a jeszcze trzeba duuuuuuuuzo rzeczy w Stylku zrobic ,a na to nie mala kaska potrzebna wiec chcac nie chcac musze jeszcze troche popracowac .

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Renatko :yes:

To fakt w dazeniu do celu to wiekszego uparciucha chyba nie znajdziesz ..... :lol2:...... a jeszcze trzeba duuuuuuuuzo rzeczy w Stylku zrobic ,a na to nie mala kaska potrzebna wiec chcac nie chcac musze jeszcze troche popracowac .

:hug:

 

Oj ja też uparciuch ,mój M twierdzi ,że większeg niezna .Z tym ,że ja taka troszkę narwana jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też uparciuch ,mój M twierdzi ,że większeg niezna .Z tym ,że ja taka troszkę narwana jestem.

 

Moze dlatego osiagnelas juz tak duzo dzieki temu , ze masz taki a nie inny charakter .... ja nie lubie mieczakow :lol2: Ty pewnie tez ( chyba , ze sa to owoce morza ) .... i dlatego radzimy sobie w zyciu bo same jestesmy " silne BABY " :D

Buzki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko. Musiałam się zalogować i Ci pogratulować!!! Przepiękny ten Twój stylek!!!! Elewacja miodzio, klinkier również przecudny, po prostu całość wygląda idealnie i ja dopiero teraz tutaj wchodzę i to wszystko zobaczyłam:bash:!!! Panowie od podbitki również zrobili swoją pracę na 6+. Życzę Ci aby dalej prace tak szły jak ta elewacja, a wykańczanie domku również z takim gustem, z taką klasą, jak na zewnątrz pokazałaś!!! PRZECUDNIE!!! Ps. Wygraj w lotka i wracaj do Polski, bo współczuję Ci, że osobiście nie możesz zobaczyć swojego domku, za którym z całą pewnością tęsknisz, bo jakby inaczej!!! Pozdrawiam serdecznie i całuski za wielką wodę przesyłam PA PA:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie byłam w odwiedzinach u Ciebie w dzienniku :) ohhhh jak ślicznie :) jest super, co jeszcze planujesz robić w tym roku? już się nie mogę doczekać kiedy my będziemy działać dalej w domku :) bo jak widzę że się coś dzieje że widać efekty naszej pracy to chociaż wiem po co tu jestem.

hmmmmm....... super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko :)

 

Dawno nie zaglądałam do ciebie a tu proszę, proszę. Piękny kożuszek na domku, a granitowe parapety to jest to. Ja zamówiłam w kolorze Venga, mają byc gotowe po niedzieli. Mam nadzieję, że będą równie dobrze prezentowały się jak w twoim Stylku.

 

Pozdrawiam - Jola http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Edytko

Styluś super! Wszystko wygląda pięknie - elewacja, klinkier i podbitka i kanały, które Ci jakaś wielka dżdżownica wokół chaty wyryła. :D

Masz super Brata, że wszystkiego dogląda!

Zarabiaj tę kapustę szybciej i wracaj, bo jakoś nieswojo z myślą, że jesteś gdzieś za górami, za lasami, a przecież swoje miejsce na świecie już masz...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...