Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Hej Edyto,

 

Elewacja wygląda super, i kolorek bardzo mi się podoba:yes: Chyba u siebie też wezmę taki sam i bede miała z głowy wybieranie.

Napisz mi prosze jaki to numer tynku?

 

Pozdrawiam

 

Emilka sorrki za opoznienia w odpowiedzi .....

Moj kolor tynku to Muskat 18

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Edytko. Musiałam się zalogować i Ci pogratulować!!! Przepiękny ten Twój stylek!!!! Elewacja miodzio, klinkier również przecudny, po prostu całość wygląda idealnie i ja dopiero teraz tutaj wchodzę i to wszystko zobaczyłam:bash:!!! Panowie od podbitki również zrobili swoją pracę na 6+. Życzę Ci aby dalej prace tak szły jak ta elewacja, a wykańczanie domku również z takim gustem, z taką klasą, jak na zewnątrz pokazałaś!!! PRZECUDNIE!!! Ps. Wygraj w lotka i wracaj do Polski, bo współczuję Ci, że osobiście nie możesz zobaczyć swojego domku, za którym z całą pewnością tęsknisz, bo jakby inaczej!!! Pozdrawiam serdecznie i całuski za wielką wodę przesyłam PA PA:hug:

 

Beatko witaj .....:hug:

Zagladaj czesciej i napisz tez co u Ciebie slychac ..czy mieszkasz juz w swoim slicznym domku ?

W totka nie wygram ..... bo nie gram :lol2:..... jakos nie wierze w swoje szczescie w grach liczbowych ... za to swietnie umiem organizowac sobie prace , do tego stopnia ze czesto pracuje w niedziele wlasnie przez ostatnie tygodnie zasuwam po 7 dni w tygodniu . Beatko budowanie na odleglosc nie jest zle .... trzeba tylko byc bardziej zdeterminowanym i zdyscyplinowanym . Buziaki przesylam :hug:i zapraszam w odwiedziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie byłam w odwiedzinach u Ciebie w dzienniku :) ohhhh jak ślicznie :) jest super, co jeszcze planujesz robić w tym roku? już się nie mogę doczekać kiedy my będziemy działać dalej w domku :) bo jak widzę że się coś dzieje że widać efekty naszej pracy to chociaż wiem po co tu jestem.

hmmmmm....... super :)

 

hm..... napisz co u Ciebie

 

Aniu dzialam , dzialam ..... wlasnie Panowie skonczyli klasc piaskowiec na elewacje , Braciak kladzie rury pod kanalize deszczowa , Pan dekarz zrobil obrobke daszku nad wejsciem do domu i jesli sie uda w tym roku ( pogoda ) to poloze plytki na daszku .... na ten rok przewiduje jeszcze zrobic opaski wokol domu , wkopac " deszczownice " czyli zbiornik na deszczowke .... moze ocieplic " poddaszek " w domku gospodarczym .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam zwabiona piaskowcem ,a tu fot niet:p.Ale chociaż zobaczyłam ,jak pięknie styluś prezentuje się w nowym ,odświętnym ubranku:)Super:cool:

Buziaczki przesyłam:hug:

 

Olunia fotki juz sa ..... wkleilam hurtowo :lol2:...... dzieki za pochwaly Stylka tej zimy bedzie mial cieplutko

Buziaki Kochana i trzymaj kciuki za wkopanie mojej deszczownicy zeby pogoda pozwolila :yes:.... bo jak sie rozpada to du.... pa zbita nie wjada chlopaki z HDS

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko :)

 

Dawno nie zaglądałam do ciebie a tu proszę, proszę. Piękny kożuszek na domku, a granitowe parapety to jest to. Ja zamówiłam w kolorze Venga, mają byc gotowe po niedzieli. Mam nadzieję, że będą równie dobrze prezentowały się jak w twoim Stylku.

 

Pozdrawiam - Jola http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

 

Jolu hejka :D

Trzymam kciuki za Twoje parapety .... to fakt granit to granit teraz w domu mam blaty z czarnego i nie zamienilabym ich na inne ( no moze na inny kolor :lol2:) , ale to juz w Stylku bede " wymyslala " najprawdopodobniej pojde w brazy ..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Edytko

Styluś super! Wszystko wygląda pięknie - elewacja, klinkier i podbitka i kanały, które Ci jakaś wielka dżdżownica wokół chaty wyryła. :D

Masz super Brata, że wszystkiego dogląda!

Zarabiaj tę kapustę szybciej i wracaj, bo jakoś nieswojo z myślą, że jesteś gdzieś za górami, za lasami, a przecież swoje miejsce na świecie już masz...:D

 

Lidzia no BAAAAAAAAAA ..... jaka siostra taki Brat :yes: ...... sie staram z ta kapucha , ale wiesz jak jest .... zarobie znow cos wymysle , albo samo sie wymysli jak np. potrzeba wkopania " deszczownicy " w dzialke .... jakby bylo mi to potrzebne do szczescia wydac 3200 zl. za kupe betonu + tysiaczek albo wiecej za kopare zeby dziure wyryla pod ten beton i nie jadl nie pil 5 tys. nieplanowane trzeba wdupic w ziemie :(.

:bash:ale jak trza to trza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko nie mów że osiadłaś na laurach-na pewno coś działasz :)

 

Kaka ja i laury ..... daj spokoj Kochana ... dzialam , dzialam a jak .... jeszcze pogoda pozwala na pewne prace na zewnatrz wiec robimy ile sie da , ale juz " testuje " kolejnych wykonawcow na prace w przyszlym roku .... zima szybko minie i znow od wiosny trzeba zaczac od nowa .... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze Edytka musi wykopać basen :D Stylek w okładzinie z piaskowca prezentuje się bardzo dostojnie .Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu że dodatkowe ozdobne elmenty z kamienia lub drewna to jest coś pieknego -Edytko wielkie gratulki bo wyszło świetnie .Szkoda tylko że daszek nad wejściem nie jest ciut szerszy tak aby zgrał się z pionowym pasem piaskowca po prawej stronie-ale to taki drobniutki szczególik :)

Braciak jak zwykle niezawodny a jak jeszzce czytam że on specjalnie bierze na te prace BEZPŁATNY urlop to tylko zazdroszcze takiej rodzinki:) Oj masz u niego niekończący się dług wdzięczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze Edytka musi wykopać basen :D Stylek w okładzinie z piaskowca prezentuje się bardzo dostojnie .Kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu że dodatkowe ozdobne elmenty z kamienia lub drewna to jest coś pieknego -Edytko wielkie gratulki bo wyszło świetnie .Szkoda tylko że daszek nad wejściem nie jest ciut szerszy tak aby zgrał się z pionowym pasem piaskowca po prawej stronie-ale to taki drobniutki szczególik :)

Braciak jak zwykle niezawodny a jak jeszzce czytam że on specjalnie bierze na te prace BEZPŁATNY urlop to tylko zazdroszcze takiej rodzinki:) Oj masz u niego niekończący się dług wdzięczności :)

 

Kaka tak jak zauwazylas ... daszek to jest pozostalosc po poprzednim wykonawcy .... tez nad tym ubolewam bo od poczatku mowilam , ze jest za krotki .... po prostu wszyscy widzieli i nikt nie widzial .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka zdopingowalas mnie do rozmowy z moim Panem od daszku ..... szczerze mowiac zamyslem moim bylo zamocowanie rynny z kazdej strony daszku ... a szczegolnie po " urwanej " stronie .... zeby piaskowiec chowal sie jednak pod daszkiem , a nie wystawal tak z boczku .... w sobote chlopaki byli rynne wstawili , ale jak to czasem bywa na linii INWESTORKA - BRAT - PAN DEKARZ byly przesluchy w rezultacie ktorych Panowie nie zrobili rynienki z jednego boku ..... nie pasilo mi to od poczatku jak tylko zobaczylam foty i ........... w najblizsza sobote chlopaki znow przyjada poprawic daszek ... doloza kawalek rynny ( zobaczymy co z tego wyjdzie :D ). Dzieki Kaka bo pewnie odlozylabym sprawe do przyszlego roku , a tak zalatwimy to po mesku :lol2: od razu ....... nie moze tak byc , ze przychodzi Kolezanka w odwiedziny do dziennika i cos Jej nie pasi .... wszystko musi grac . Zapraszam po niedzieli i czekam na Twoja ocene :hug:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczena mi opadła :jawdrop:

kawał dobrej roboty wykonałaś

Obejrzałam przelotnie, idę dalej się zachwycać.

Martinezio ma rację, na zewnątrz prace prawie już wykonane na cycuś glancuś:D

 

Atijka zawstydzasz mnie :hug:..... do tego piaskowca robilam przymiarke jeszcze w zeszlym roku w sierpniu ... Moja Pelnomocniczka podjechala do wlasciciela Firmy poprosila o probke i przyslala mi do oceny .... w tym roku robiac elewacje doszlam do wniosku , ze taki jasniutki Stylek bedzie troche nudnawy i jakis taki nie pod moj charakter :cool: no to trzeba bylo dopasowac dom do " cudownego " charakteru wlascicielki :lol2:. Wygrzebalam numer telefonu do Pana Piaskowca zadzwonilam na drugi dzien pojawil sie na dzialce ... powiedzial , ze moze zaczac prace za 10 dni ... przyslal wycene ( potargowalam sie troche :D ) i mozna powiedziec w ostatniej chwili chlopaki polozyli plyty na elewacji ( chodzi mi o pogode ) kilka dni pozniej i trzeba by bylo juz je ukladac pod sprecjalnymi dogrzewanymi kurtynami .... do kazdego metra kwadratowego doliczaja wtedy 50 zl. ... W takiej sytuacji pewnie poczekalabym do wiosny bo na sile tez nie ma co prac wykonywac i bac sie , ze nawet to sztuczne dogrzewanie nie wystarczy .... Na koniec Panowie zostawili ( nie musieli ) mojemu Braciakowi beczke zywicy :yes: zeby na wiosne jeszcze przemalowal caly kamien .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka:jawdrop: Normalnie bomba!!!

Ten piaskowiec nadał takiej, hmm... klasy:yes:

Pięknie, pięknie:wave:

 

Dzieki Siostra :hug:

Stylkowi do klasy to jeszcze brakuje ciut ciut ..... teraz to jeszcze przedszkolak z niego jest :rotfl:surowa ze mnie inwestorka :yes:. A tak powaznie to ciesze sie , ze podoba sie Tobie to " inne " ... szybka decyzja dobra decyzja jak widac . :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia graty :)

Ja na Twoim miejscu nie wytrzymałabym tego, że jeno foty do wglądu mam...

Ja jestem upierdliwa i muszę na własne oko obziorać, dlatego na budowie jestem 3 razy dziennie... czasem zjeść mnie się uda jeno dwa ale doglądać muszę...:rotfl:

 

Osiu to patrz Kochana jaka ja mam silna wole .... buduje nie widzac :lol2:. Najlepiej jest jak dzwonie do potencjalnego wykonawcy i na koncu rozmowy gosc pyta , a jak tam do Pani dojechac ? i sie zaczyna ....

Primo po pierwsze jak gosciowi wytlumacze skoro nawet sama dzialki nie widzialam ....

Promo po drugie ( odsylacz do ) primo po pierwsze :lol2:.

Primo po trzecie mowie , ze Brat za chwilke zadzwoni i ...... Wielki Brat dzwoni :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...