Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piękny ten piaskowiec:jawdrop::jawdrop:,zazdraszczam:popcorn:

Wiesz,w sumie to cieszę się ,że miałam zrobioną elewację przed Tobą ,bo teraz to by mi ten piaskowiec chodził po głowie ,a to po ptokach i z głowy:)

 

Olunia zbyt laskawa jestes :rolleyes:..... ale ciesze sie , ze podoba sie Tobie ....... to byl taki spontan i udalo sie :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko dałas czadu z tym powoływaniem się na kwękającą koleżanke z forum :rotfl:Nie ma jeszcze fotek ale jestem pewna że jak dojdzie orynnowanie z tej strony będzie idelanie :) Swoją drogą nie wpadłabym na to że można w ten sposób wyjśc z "wpadki "-wielkie brawa :yes:

 

Kaka .... zadna kwekajaca kolezanka ..... no jak Ty o sobie mowisz :p...... wrzucam foty do dziennika polukaj . Kaka dolozylam rynne , ale oczywiscie cos mi jeszcze nie pasowalo ...... i .......... braciak dzisiaj dokleil kawalek piaskowca ... zobacz Kochana jak teraz jest pieknie . Dopiero moge powiedziec , ze wreszcie podoba mi sie piaskowiec na Stylku :wiggle:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz naprawdę jest super!!! Ten kawałek piaskowca... niby takie nic, a tak wiele:yes: Wielkie brawa!!!

No i nie zazdroszczę sąsiada...

 

Dzieki Yuczka ..... tak jak piszesz " male a cieszy " ..... jednak detale sa najwazniejsze .

A z Kargulem damy rade Siostra ... co zrobic ...... ja naleze do tych ktorzy interesuja sie tylko swoimi sprawami i naiwnie oczekuje , ze inni tez to potrafia uszanowac :p.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Edytko i Dziewczyny

 

Super Styluś wygląda!!

Sąaiada nie zazdroszczę, mam tylko nadzieję że nie będziesz miała przez niego zadnych problemów!

 

Pozdrawiam.

 

Emilcia dzieki ........

Nie przejmuje sie tym sasiadem za bardzo .... podobno to taki miejscowy KRZYKACZ .... niemniej jednak troche bruzdzi mi , ale co to za przyjemnosc jak wszystko gladko sie uklada ..... pokonywanie przeciwnosci to dopiero frajda :offtopic:.

Dzieki za wsparcie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sąsiad ku... pierwsza klasa. niestety tacy ludzie się nudzą wiec znajdują sobie kogoś i mu uprzykrzają życie

Trzymaj się :bye:

 

Hejka Arku

Tez mysle , ze sasiad od rana do nocy w oknie przesiaduje i tylko czeka na okazje ......... Sprawy maja sie tak ( jak sie calkiem niedawno dowiedzialam ) dzialke kupilam od bratowej Kargula ...... a Kargul " bardzo to przezyl ":p... no bo ojcowizna jego to byla po zmarlym bracie bratowa odziedziczyla , a wczesniej jego mamusia uprawiala tam warzywka .... i tak jakos ciezko jemu to ogarnac , ze teraz CHOLERA DZIALKA JEST MOJA !!!!!!!!! :popcorn::popcorn::popcorn:. Mysli , ze jak bedzie mi utrudnial budowanie to moze oddam swoj dom w dobre rece .... najlepiej kargulowe :p. Troche Go rozumiem ( ale tylko troche ) .... :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten kamień mnie zachwycił. Wygląda to świetnie.

Co do kargula to chyba taki los budujących. Mam i ja i jego zas***e gołębie.

Pozdrawiam

 

Bardzo dziekuje Ktosku :popcorn:

W oryginalnym projekcie Stylka piaskowiec jest elementem elewacji , ale plyty sa bardzo ciezkie i nalezalo je zakotwic w scianach ... obawialam sie tego ciezaru i nie podjelam ryzyka dlatego szukalam czegos lekkiego i stad piaskowiec elastyczny :p. Wracajac do naszych sasiadow .... to wspolczuje " Twojej wersji Kargula " .... moj posiada jakies nieloty , a widok zafajdanego dachu przyprawilby mnie o szalenstwo !!!!!! :spam:. Wole juz wizyty mundurowych ktorych nasyla na mnie moja wersja Kargula .... przynajmniej o dach nie musze sie obawiac :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko byłam widziałam i nie ma sie do czego przyczepić :no: Wszystko ładnie dopracowane w najmniejszym szczególe :rolleyes:

Nie zazdroszcze przyjemniaczka sasiada i jak wyjasniłas historie zakupu działki to wcale mnie nie dziwi że gosc usrał sobie obserwacje Twojej budowy.Tak to czesto jest (zwlaszcza na wsiach ) z tymi tatusiowymi/mamusinymi morgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko byłam widziałam i nie ma sie do czego przyczepić :no: Wszystko ładnie dopracowane w najmniejszym szczególe :rolleyes:

Nie zazdroszcze przyjemniaczka sasiada i jak wyjasniłas historie zakupu działki to wcale mnie nie dziwi że gosc usrał sobie obserwacje Twojej budowy.Tak to czesto jest (zwlaszcza na wsiach ) z tymi tatusiowymi/mamusinymi morgami.

 

Kaka jak widze ........ zadna roznica miasto czy wies po prostu zalezy to od czlowieka . Sama tez w zyciu spotkalas pewnie kilku oszolomow , oszustow , naciagaczy

budujac swoj domek , uodparniamy sie na to z biegiem czasu ale to nie znaczy ze przymykamy oko ..... ;). Ze mna jest tak , jestem grzeczna do czasu a pozniej jak juz mnie ktos wk...... az do kosci :spam: to ma przesrane :popcorn:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...