Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

"wcześniej się zerwać" tio widzę ,że my bardziej podobne są do siebie niż sądziłam Edytuś:D

"zagrabiona" kocina przefajna, ale te piesiulki- łoooooooosz przepikne:D

 

Cieplutko pozdrawiam no i ten wierzę, że wizyta Stomatologiczna pozytywna ;)

 

buźki:hug::hug::hug:

Niwusia

Hejka " zerwac sie " nie bylo trudno zwlaszcza , ze sama swoim szefem jestem ........ :hug:

Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łoooszszszsz Ty Łobuzie Edytko;)

Tio Ty tam se sterem i żaglem(czy jakoś tak to było :/) i do sióstr nie wpadniesz, ach Ty ;)

pakuj to słońce w wielkie walizy i dawaj tu da Nas :)

 

Co do deszczu to ja też chętnie potańcuję :wave::wave:, kurna, muzyka by się przydała::stereo:, niooom i to mnie się podoba ;)

buźki:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Laski, co tam w wielkim swiecie?

Karollinka witaj Kochana :yes:

Dobrze , ze te moje Siostry zastepuja mnie dzielnie Buziaki Im sie naleza :hug:, a co slychac w wielkim swiecie pewnie to samo co w malym .... jak to moja Mamcia mowi " ZALEZY GDZIE UCHO PRZYLOZYSZ " , u mnie ok. zdrowa jestem , ladna podobno tez , skromna , madra , dobra ( kurde tych przymiotnikow wystarczy na dzisiaj chyba ? ). Nie ma to jak czlowiek sam sie " dowartosciowywuje " :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooszszszsz Ty Łobuzie Edytko;)

Tio Ty tam se sterem i żaglem(czy jakoś tak to było :/) i do sióstr nie wpadniesz, ach Ty ;)

pakuj to słońce w wielkie walizy i dawaj tu da Nas :)

 

Co do deszczu to ja też chętnie potańcuję :wave:, kurna, muzyka by się przydała::stereo:, niooom i to mnie się podoba ;)

buźki:hug:

Siostry moje PRZEUROCZE ( chyba ? ) :D i Ty NIWO rownie urocza ( chyba ? ) . No niby tak , ze sama sobie sterem i zaglem ( czy jak tam bylo ) wpadam tutaj na Wasze wezwanie ..... i grzecznie odpowiadam co u mnie slychowac :mad:.

1. Slonce - swieci

2. Walizy - nie spakowane ( jeszcze )

3. Zeby - sa ( swoje w calkiem dobrym stanie )

4. Wpadac - nie wpadne ( szklanka wody zamiast )

Nastepnym razem prosze o zestaw latwych pytan :cool:

Buziaczki i Sloneczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh te fundamenty! tak to już jest najwięcej roboty, kupę kasy i jeszcze nic nie będzie widać........:mad:... i precz z tym deszczem! ile może padać?!

 

No i nie padalo ....... przez kilka godzin , a pozniej ponoc tak :eek: nie wiem czy moj piach to wytrzyma :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J-j-jja chciałam tylko tiak skromnie powiedzieć Edytko, że Twój działkowy "nieład" jest serio pozytywny i w Mojej działkowej sytuacji pożądany:oops:

I jeszcze przeplasiam jeśli któraś z moich wypowiedzi wprowadziła Cię w złość. Baldzio, baldzio przeplasiam i jak siostra za siostrą- zaczynam tęsknić :cry:

 

buźki :hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko zajrzałam do dziennika, faktycznie na działce nieład artystyczny:) ale co tam, jak fundamenty juz tak pieknie wyglądają:)

Dzieki Kochana :hug:

No juz marzy mi sie troche porzadku ........ :stirthepot: , ale do tego D A L E K O :jawdrop:. Za to Karolcia jakie ja mam pomysly !!!!!

Buziaczki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J-j-jja chciałam tylko tiak skromnie powiedzieć Edytko, że Twój działkowy "nieład" jest serio pozytywny i w Mojej działkowej sytuacji pożądany:oops:

I jeszcze przeplasiam jeśli któraś z moich wypowiedzi wprowadziła Cię w złość. Baldzio, baldzio przeplasiam i jak siostra za siostrą- zaczynam tęsknić :cry:

 

buźki :hug::hug:

No Niwuska moja Siostro :p

Ty Sloneczko wesolutkie .... Ty mnie w zlosc ...... Ja jestem niespotykanie spokojny czlowiek , a co do budowania to bedziesz miala po dziurki w durszlaku balaganiku , a jak bedzie Ci go brakowalo to wpadaj i ogladaj u mnie te ZWALY ziemi

Buziaczki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Edytko :) oj nie przejmuj sie za bardzo zobaczysz sama jak zaczną rosnąć mury to ani sie obejrzysz a bedzie domek stał :) a to jest najszybszy etap budowy ,u nas troszke zeszło nad stropem ale nasz stropik jest bardzo duży jak także zamieniliśmy go na monolityczny a przy takim jest troche babrania ,ale tez i pogoda krzyżowała nam plany i troche jestem na to zła bo domek by juz był pokryty dachem gdyby nie ta wstrętna pogoda a tak to stoimy w miejscu brrrrrrrrrrr i mnie też sie juz płakac chce z bezsilności ,okienka zamówione a panowie czekają juz tylko na pomiar , mam nadzieje ze słoneczko zawita w całym kraju i zostanie z nami na bardzo długo

buziaki zostawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...