Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://img696.imageshack.us/img696/5148/abyprzyswiatecznymstole.gif

 

życzą Marta, Bartek, Janek i Antosia ze Stańczykowa :)

 

Martusia dzieki :) za zyczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i41.tinypic.com/epeljc.jpg

 

 

P.S Edytko, ale pędzisz, mam nadzieję, że dam radę nadrobić;)

Buziaki :hug:

 

Yuczka dzieki :)

EEEEEEE gdzie tam pedze ..... ale musze przyznac , ze Pan Piotr " walczy dzielnie " widac , ze chce sie czlowiekowi pracowac ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka jak tam po świętach? brzuszek pełny? Mikołaj był? :)

 

Martusia u mnie tylko jeden dzien swiat wiec trudno nazwac to jakims swietowaniem :) .... z zasady nie objadam sie wiesz jak jest w pewnym wieku trzeba " jesc rozumem " , a nie brzuszkiem ..... zeby pozniej nie wyrzucac wagi przez okno ;).

A Mikolaj ..... byl byl sama go sobie zrobilam ;).... tym razem prezent malopraktyczny , ale w pewnym sensie dobrze ulokowane pieniadze na przyszlosc :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj masz rację Edytka, masz rację... ja po świętach wagę schowałam na strych i zanim nie wrócę na właściwy tor to tam będzie jej miejsce :)

Co do prezentów to czy praktyczne czy nie praktyczne najważniejsze, że cieszą :)

I dziękuję za życzenia na Nowy Rok! przytulamy! pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytko

 

Ależ u Ciebie postępy. Nie wiem czemu ale ciągle byłam przekonana że bedziesz ocieplała poddasze pianką:confused:

Te skosy są drażniące, my w jednym pokoju mamy takie i drzwi do końca nie będą sie otwierały, no chyba że przesuwane;)

 

Zyczę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko wszystkiej NAJ !!!! w Nowym Roku:)

Ja od tygodnia siedze w domu i szczeze powiedziawszy zaczynam swirowac.Kiedy latalam do pracy marzyłam o chwili wytchnienia a teraz kiedy mam okazje poleniuchowac zaczynam tesknic za kołowrotkiem :rolleyes:

Coz nie dogodzisz babie :p

U mnie waga tez wcisnieta w kat i pozwalam sobie na wieksze szalenstwa ale od po Nowym Roku ostro biore sie za siebie bo w kwieetniu czeka mnie kilka imperz i trzeba by bylo wygladac jak czlowiek ;)

Ja tez myslalam ze bedziesz ocieplac pianka bo kiedys o tym wspominalas.

U nas rowniez troszke skosow i nie wszystko wyszlo tak jak sobie wyobrazalam ale co poradzic.W marcu mam zamiar zaczac gładzie i podwieszane sufity wiec moze i moja budowa zacznie powoli przypominac dom:rolleyes:

Jeszcze raz wszystkiego dobrego !!!!!!

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...