Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

ja też nie wierze w łatwą kasę, jak nie zarobie to nie będę miała :(hm.... chyba że kredyt :) ale to trzeba odrobić i to z nawiązka :(..........dobrze jest jak jest nie ma co narzekać :) ale jakby co to pisz na priv ;)

 

To juz lepiej LOTTO bo kredytu nie polecam .... Aniu lepiej troszke dluzej zostac na tych saksach i wrocic bez obciazen kredytowych nad glowa ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edyto, dziekuje za zyczenia Swiateczne i zostawiam Noworoczne:)

Spelnienia marzen w 2012!!

 

Maja

 

http://2.bp.blogspot.com/-DIIjT_uSrzs/TtczkVDKFtI/AAAAAAAAPdE/xcE0Ryzi8N8/s1600/New+Year+2012+High+Quality+Images+and+Wallpapers-10.jpg

 

Dzieki Maju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info, jutro biegnę do składu budowlanego oglądać rynny i blachę. Co do dekarzy - to mam takiego co już kład tą dachówkę u koleżanki. Wyszło extra. Mam nadzieję, że u mnie też tak będzie. A Twój daszek robi wrażenie. Szacun !:rolleyes:

 

Szczęśliwego Nowego Roku i ukończenia budowy!!

 

Hadzi powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej nieobecności.

 

Chciałem złożyć życzenia Szczęśliwego Nowego Roku 2012. Mam nadzieję, że będzie diametralnie lepszy od tego, jak nam się skończył 2011 :/

 

Jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.

 

Pozdrawiam ciepło.

 

Marti dzieki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampańskiego Nowego ROku!!! przede wszystkim żeby kryzys był tylko w telewizji a nie w naszych kieszeniach!!! Domek tak ogacony że mrozy syberyjskie mu nie straszne hi hi ;-) Super fotorelacje robisz - aż miło do Ciebie zaglądać ;-)))

 

Dzieki Papuch .... fotorelacje wole bo kazdy moze sobie poogladac do woli i byc moze w jakis sposob moje pomysly zainspiruja odwiedzajacych Chomiczowke ..... a ze budowac bede jeszcze dllllllllugo to i fotek kilkadziesiat tysiecy znajdzie sie w dzienniku .

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU !!!!!

Niech bedzie jeszcze lepszy od poprzedniego i oprocz radosci z budowania przyniesie jeszze wiele innych :)

Dziekuje za zaproszenie ale nie umiem tego potwierdzic :confused: Juz kiedys mialam podobna sytuacje i mimo iz daje akcpetuj nadal wiadomosc "wisi" jako nieprzeczytana :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, przyszłam się z Tobą przywidać w Nowym Roku :) i życzyć Ci wszystkiego co najlepsze....

 

Sporo się wydarzyło na Twojej budowie od momentu, kiedy tu byłam ostatni raz - a byłam, kiedy miałaś skończone wykładanie płytek w domku gospodarczym. I dobrze... i tak ma być przez cały rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU !!!!!

Niech bedzie jeszcze lepszy od poprzedniego i oprocz radosci z budowania przyniesie jeszze wiele innych :)

Dziekuje za zaproszenie ale nie umiem tego potwierdzic :confused: Juz kiedys mialam podobna sytuacje i mimo iz daje akcpetuj nadal wiadomosc "wisi" jako nieprzeczytana :bash:

 

Kaka dzieki Kochana Tobie tez zycze samych dobrych chwil w Nowym Roku :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Siostra:hug:

Wszystkiego najlepszego życzę Ci w tym roku, żebyś pod koniec grudnia mogła napisać to samo co teraz!!!

Bardzo domowo u Ciebie się już robi. Brawa!!!

 

Piękne drewno:yes: Przez wiele lat orzech amerykański też był moją miłością:yes::yes::yes:

 

Yuczka dzieki .... mam nadzieje , ze napisze do grudnia jeszcze 11 miesiecy ..... ;)

 

Mysle , ze drewno na suficie poloze dopiero jak bede robila podlogi tak czy siak w domu musi byc utrzymywana odpowiednia temperatura wiec nie ma sie co spieszyc :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, przyszłam się z Tobą przywidać w Nowym Roku :) i życzyć Ci wszystkiego co najlepsze....

 

Sporo się wydarzyło na Twojej budowie od momentu, kiedy tu byłam ostatni raz - a byłam, kiedy miałaś skończone wykładanie płytek w domku gospodarczym. I dobrze... i tak ma być przez cały rok :)

 

Dzieki Kardaminko Tobie tez zycze wszystkiego co naj....... w Nowym Roku :bye:

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Edyto, Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Ma do Pani pytanie odnośnie więźby dachowej. Czy można polegać na wyliczeniach podanych w projekcie, czy też nie? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam

 

Tomes wykonawca zamowil wieksze ilosci drewna niz byly przewidziane w projekcie o ile dobrze pamietam to wiecej o 1/3 dodawal spore naddatki jakies 0,5 m na kazdym kawalku ..... generalnie na drewno jakie zostalo zamowione do Sylka wydalam SPORO !!! kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeee Siostro z za wielkiej wody :)

Buziole w nowym roku zostawiam :):):)

 

A co tu tak cicho????

 

Wszelki DUCH .... :p

 

A cicho wcale nie jest .... powiedzialabym nawet , ze dzieje sie oj dzieje ... tylko tak troszke w intymnym gronie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo mnie interesują koszty tego systemu ogrzewania,czy ta sama firma robiła wm ?

Piec macie Carriera?

Wiem, że cena zależy od metrażu domu,ale proszę daj znać na prv :-)

 

Anawii witaj :welcome:

 

Koszty uzaleznione sa nie tylko od wielkosci domu , ale przede wszystkim jak bardzo rozbudowany i zmodernizowany chcesz miec system . Moj caly system opiera sie na Carrier ( piec , nawilzacz , filtr , sterowniki, pompa ciepla , rekuperator ) .

Anawii zadzwon lub wyslij maila do PK ( P. Grzegorz Kubowicz 501 - 585 - 062 ) oni najlepiej rozwieja Twoje watpliwosci bo rozumiem , ze nie jestes jeszcze zdecydowana jaki system grzewczy wybrac , a wlasnie na etapie projektowania domu najlepiej wbudowac go w bryle ... pozniej dla wykonawcy to juz przyslowiowa bulka z maslem ma czarno na bialym gdzie maja byc pozostawione przepusty .

Ja korzystam z tego typu ogrzewania i klimatyzacji od kilkunastu lat ..... system jest bezawaryjny jedynie co kilka m-cy wymieniam filtr i to wszystko , w mieszkaniu mam sterownik cyfrowy ( jedna strefa ) do ustawiania temperatur. Pozwala on na dowolne programowanie calego systemu jesli np. w ciagu dnia nie ma Ciebie w domu i nie potrzebujesz 21 - 23 stopni nastawiasz na 18 i taka temp. piec utrzymuje , mozesz tak nastawic piec zeby na godzine przed Twoim powrotem do domu zaczal dogrzewac pomieszczenia np. do 23 st.

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...