Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chlopaki ja mam samoczyszczacy sie tynk :) ...... i co Wy na to ? oczywiscie deszcz nie zmyje ewentualnych mechanicznych zabrudzen typu brudna lapka Pana Majstra :lol2: , ale z kurzem radzi sobie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Też budujemy Stylowego i już niejednokrotnie życzliwe podpowiedzi Edyty ułatwiły nam prace (dzięki jeszcze raz); calkiem niedoawno rowniez przerabiliśmy temat okien do domu - zapytania ofertowe wysłane do Drutexu, Bogdańskiego, Tradycji, Oknoplastu i Oknolpusa - wszystkie firmy oprócz OknoPlusa mialy problem z powierzchnia okien w salonie i jadalni i proponowali podział i słupek albo z oknami trojkatnymi (problemy z funkcja otwierania i uchylania); tak więc umowa podpisana z OknoPlusem i czekamy na okienka.

PS. Na fakt nieotwierania okna trapezowego tez zwróciłam uwagę - ale mąż już w fazie projektowej zadeklarowal że to on będzie odpowiedzialny za jego mycie:)

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia: ale Twój kolor nie jest biały, ZTCW. To jakiś kremowy jest, n'est pas? ;) Na takim kurzu nie widać (piszę tu o tym drobnym pyle, którego nic nie wypłucze - nawet myjka ciśnieniowa - z zakamarków zatartych ziarenek struktury). Chociaż technika idzie cały czas do przodu i nie zdziwię się, jak wkrótce powstanie tynk samoczyszczący nawet z graffiti :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Też budujemy Stylowego i już niejednokrotnie życzliwe podpowiedzi Edyty ułatwiły nam prace (dzięki jeszcze raz); calkiem niedoawno rowniez przerabiliśmy temat okien do domu - zapytania ofertowe wysłane do Drutexu, Bogdańskiego, Tradycji, Oknoplastu i Oknolpusa - wszystkie firmy oprócz OknoPlusa mialy problem z powierzchnia okien w salonie i jadalni i proponowali podział i słupek albo z oknami trojkatnymi (problemy z funkcja otwierania i uchylania); tak więc umowa podpisana z OknoPlusem i czekamy na okienka.

PS. Na fakt nieotwierania okna trapezowego tez zwróciłam uwagę - ale mąż już w fazie projektowej zadeklarowal że to on będzie odpowiedzialny za jego mycie:)

Pozdrawiam

Aga

 

Aga witaj :welcome:

Gratuluje podpisania umowy z OknoPlus napisz cos wiecej ( jaki kolor wybralas + parametry ) ....

Co do trapezowki to musimy opatentowac mycie , ale nie bedzie tak zle ... moj Stylek jest juz po pierwszym czyszczeniu szybek i spoko z drabinki mozna je umyc :D.

Pozdrawiam i zapraszam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia: ale Twój kolor nie jest biały, ZTCW. To jakiś kremowy jest, n'est pas? ;) Na takim kurzu nie widać (piszę tu o tym drobnym pyle, którego nic nie wypłucze - nawet myjka ciśnieniowa - z zakamarków zatartych ziarenek struktury). Chociaż technika idzie cały czas do przodu i nie zdziwię się, jak wkrótce powstanie tynk samoczyszczący nawet z graffiti :D

 

Marti jak to ktos kiedys okreslil kolorek mojej elewacji to " taki serek twarozek " czyli i grudki i kolor sie zgadza , a wiesz tak sobie pomyslalam ze jak wroce i nie bedzie mi sie podobal to przeciez zawsze moge przemalowac na kawke z mleczkiem chociaz ja pije czarna .... ale czarna elewacja to juz bylaby przesada prawda ? . Niestety w przypadku Stylka mycie pod cisnieniem elewacji odpada ... wszystko robie zeby jak najdalej wode od domu odsunac .... z uwagi na kanaly wiec pozostaje mi szczoteczka do zebow ( elektryczna ) i zapas cierpliwosci na jakies kilkanascie tygodni ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2:już sobie wyobraziłam jak szczoteczką do zębów -elektryczną oczywiście "odświeżasz" tynk

 

Hejka

A ja wyobrazam sobie jak z braku mozliwosci przejazdu taszcze w reklamowkach po kilka sztuk kostki brukowej .... podazajac do Stylka :confused:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima jest, to zatrudnij sanie konne z woźnicą :) Przy dobrych wiatrach po po pół palety przeciągnie na raz i mało napaskudzi nawozem :D

 

To jest pomysl !!!!!!!! tylko , ze kostke bede kupowala na jesien ..... wymysl co zrobic z betonem na ogrodzenie :p .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Można jeszcze coś w ten deseń:

http://www.youtube.com/watch?v=4wYKuH2zGYM

 

;)

 

A do betonu to taka pompa ustawiona poziomo po ziemii będzie idealna:

http://www.youtube.com/watch?v=eGAsqdXpf7A&feature=related

 

A jak masz do 70m odległości od drogi głównej, to taką pompką można:

http://www.youtube.com/watch?v=VqOk7lR0970&feature=related

 

Tylko nie wiem, czy w Polsce coś się takiego znajdzie...

 

Marti wersja afrykanska bardzo mi sie podoba ..... nie wiem tylko czy jak bede chciala zatrudnic w Polsce kogos do pracy na takich warunkach to mi odpowie :

 

Pani , a co ty myslisz , ze murzyna sobie znalazlas ? ..... i co glupio mi bedzie :popcorn:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było u Ciebie

Masz piekne drzwi wejściowe,nie widziałam ich wcześniej u Ciebie,albo je ominęłam ;)

Odkurzacz super,napewno się przyda :yes:

 

Anawii dzieki ....

Jam to nie chwalac sie wymyslila ( mam na mysli drzwi wejsciowe :) ) .......

Odkurzacz juz zamowiony ... dostawa bedzie najprawdopodobniej w srode .... nie jestem zwolennikiem pozyczania dlatego lubie miec swoje narzedzia w domu i na budowie . Pewnie zanim skoncze budowanie to spora kolekcja sprzetu pojawi sie w domku gospodarczym .

Pozdrawiam cieplutko :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti wersja afrykanska bardzo mi sie podoba ..... nie wiem tylko czy jak bede chciala zatrudnic w Polsce kogos do pracy na takich warunkach to mi odpowie :

 

Pani , a co ty myslisz , ze murzyna sobie znalazlas ? ..... i co glupio mi bedzie :popcorn:.

No jak zatrudnisz afroamerykanina, to nie będziesz mieć wówczas dylematu z odpowiedzią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...