Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

O!!! Jak miło!!!

Witam się Siostro:hug: Miło mi poznać:)

 

Hejka Siostra :D

 

Wlasnie skonczylam sie wklejac w Chomiczowce ;)....... kurcze wycieczka trwala krocej niz wklejanie fotek do dziennika .

Dzieki za odwiedziny :hug:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja już teraz wiem, skąd na odległość budujecie ;) a ja się zastanawiałam, czy Ty po nocy spać nie możesz :yes:

Swoją drogą to masz szczęście, ile ja bym dała za krany ze Stanów!!!! Na pewno będziecie robić zakupy do domku?!

 

Dardurdka ...... tak chce kupic " pare rzeczy " i wyslac do Polski ..... zastanawiam sie nawet nad drewnem na podlogi czy szafkami do kuchni .... lubie indywidualnosc i chce zeby moj dom mial taki styl .... zobaczymy czy mi sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka: no ładna wyprawa :) Jest czym oko i duszę zachwycić :) No i fajnie w końcu ujrzeć inwestorkę ;P

 

Marti ..... samochody jeszcze piekniejsze w realu :) ....

moje typy to - kolejnosc jest przypadkowa .....

1. Toyota VENZA

2. COOPER :)

3. Audi Q7 ( ewentualnie Q5 )

4. Range Rover

5. Chevrolet Avalanche

Sama jestem szczesliwa posiadaczka Toyoty RAV 4 sport .... i nie ma to jak SUV lub truck ( wyjatek stanowi COOPER , ale do tego cacuszka mam sentyment od kiedy to ogladnelam film ITALIAN JOB ( 2003 ) ....

A swoja fotke wkleilam juz w 2010 roku w sierpniu kiedy to wizytowalam Ogrod Botaniczny !!!!! ..... O !!! :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rogalikiem się poczęstowałam ;)....pyszne jak mamowe :D

 

Miło mi poznać:hug:

A wiesz , że troche jesteśmy podobne :o...tylko kolor włosków inny...teraz...ale przedtem ten sam ;)

 

Pozdrawiam :bye:

 

Anawii co to znaczy " troche podobne " ....... wklejaj mi tutaj zaraz swoja fotke to ocenie !!!!! .... nie moze byc przeciez dwoch takich samych edytkow :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka: no popacz, to ja gupi nie znalazłem wcześniej :/ Ale jak to mówią, co się odwlecze, to zawsze chwila odpoczynku :D

 

Co do autek, to też lubiem suwać terenówką :cool: Z tych ukazanych na fociszczach Twoich to naj mi się widzi RR ;) Lub jaki pikap... Niestety, Polsza to nie hAmeryka i paliwo tu jest 3, albo 4 razy droższe, więc takim Dodżem Ram tu już pobujać się nie łatwo :/ Obecnie uskuteczniam jazdę skromnym Fordzikiem Fjużyn ;)

 

PS: pamiętam, jak do mnie przywieźli płytki. 2 palety, całość ok. 2t. Też wszystko sam taszczyłem do domu. Ponadto sam wciągałem do domu wkład kominkowy, który @#$@^ kurier zostawił mi na drodze dojazdowej przed domem :mad: 250 kg i nikogo do pomocy. Dałem radę :cool: ale wiem, co to za ból, więc szacun dla Braciaka!

Edytowane przez Martinezio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka: no popacz, to ja gupi nie znalazłem wcześniej :/ Ale jak to mówią, co się odwlecze, to zawsze chwila odpoczynku :D

 

Co do autek, to też lubiem suwać terenówką :cool: Z tych ukazanych na fociszczach Twoich to naj mi się widzi RR ;) Lub jaki pikap... Niestety, Polsza to nie hAmeryka i paliwo tu jest 3, albo 4 razy droższe, więc takim Dodżem Ram tu już pobujać się nie łatwo :/ Obecnie uskuteczniam jazdę skromnym Fordzikiem Fjużyn ;)

 

PS: pamiętam, jak do mnie przywieźli płytki. 2 palety, całość ok. 2t. Też wszystko sam taszczyłem do domu. Ponadto sam wciągałem do domu wkład kominkowy, który @#$@^ kurier zostawił mi na drodze dojazdowej przed domem :mad: 250 kg i nikogo do pomocy. Dałem radę :cool: ale wiem, co to za ból, więc szacun dla Braciaka!

 

Ja rocznie robie 20 tys. mil ..... jak przyjechalam do stanow to paliwo kosztowalo 0,85 $ za galon ...... teraz 4 $ .... wiem , ze w Polsce ponad 5 zl. za litr .... wiec jesli przywioze ze soba SUV musze sie liczyc ze sporymi wydatkami na paliwo !!!!!!!!!! wiesz , ze ciezko z dobrego na gorsze sie przestawic ... a jak zaczelam jezdzic RAV-ka to juz do sedana nawet sie nie przymierzam .... kilka lat temu zdarzylo mi sie prowadzic Trucki Fordziaki Full - size Van-a ... zima !!!! im wiekszy samochod tym lepsza jazda :) . ...... a na zimowe podrygi nie ma jak HUMMER moze byc 3 .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, nie ma....ale w pierwszej mojej ocenie, hmm to tak troche...ale sama ocenisz...;)

 

Kurcze Anawii .... to nie zarty podobienstwo jest !!!! tylko Ty jestes mlodszy model ..... a jesli chodzi o kolor wlosow to zdecydowanie Twoj obecny jest bardziej twarzowy .... ja musze zostac przy swoim ( burgundy ) .... wiesz jak jest czarny charakter wewnatrz i na zewnatrz :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeee Siostra:D

no, sie przywitałam a teraz lecę do dziennika , a potem dzieciakom naleśniki smażyć

buźka :hug:

 

Hejka Siostra :)

Dzieki za odwiedzinki ... dla mnie jeden nalesniczek z polewa jagodowa please !!!!

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...