Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

No hej, Edytko :)

Jak sprawy? Daj znać, bo mnie już kciuki bolą! :)

Byłam w Stylku i super to już wygląda. Lampa w domku gospodarczym wygląda świetnie. Nie wiedziałam, że są takie urządzenia do gładzenia ścian - muszę podpowiedzieć teściowi, chociaż to już prawie musztarda po obiedzie, bo u nas już cała góra bielutka. Lada chwila, tatuńcio mojego a. schodzi głaskać na biało dół.

Ilonka, tajemniczo na wiosnę, bo jak się trochę lekkiej mgiełki rozypyli, to większe zainteresowanie jest :D

Buziaki, dziewczynki

 

Lidzia kolejna rozprawa 10 maja ..... teraz swiadkowie musza sie wykazac ....

 

Wpadnijcie do mnie jutro, proszę, bo mam problem z kolorem drzwi i potrzebuje rady - dziś wieczorem opiszę co i jak, to może mi pomożecie podjąć decyzję, co? Plissss :)

 

OKI :) wpadne wieczorkiem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytko koniecznie daj znać ,bo ja też już jajko niosę :p

 

Swiadkowie musza zeznawac na kolejnej rozprawie .... na pierwszej sasiad nie przedstawil zadnych dowodow ( nie wiem na co liczyl ) , a poniewaz jesl prawie gluchy jak pien ( chociaz ponoc wszystko dobrze slyszal i widzial jak te rzekomo 30 - o tonowe betoniary jezdzily na moja budowe ) jedynie wkurzyl sedzine ktora wyznaczyla kolejny termin i przyznala Jemu adwokata z urzedu zeby sie jakos dogadac !!!!!!! bo musiala krzyczec na cala sale sadowa , zeby ten uslyszal co do niego mowi .... paranoja i komedia w jednym ..... Ja mam 6 - ciu swiadkow .... pierwszy juz otrzymal wezwanie .... Jak to moj Braciak powiedzial sasiad wyczul latwa kase i $$$$$$ zaswiecily sie w jego oczach jak w kreskowkach :) .....

Na szczescie mam wazniejsze sprawy na glowie ..... zamowilam plyteczki - juz dotarly na dzialke , kratka sciekowa do garazu - w drodze , Pan od ogrodzenia tez w drodze :) ...... gladzie sie koncza , montaz wkladu kominkowego po swietach ...... i Kochana najwazniejsze BETONY W MAJU !!!!!!!! rozmawialam z Panem Rafalem i teren pod beton juz przygotowuja chlopaki od gladzi ..... foty wkleje pewnie w okolicach weekendu ......... a i jeszcze Pan Plyteczka zaczal prace popoludniami w kotlowni , a pozniej w garazu ukladaja sie plyteczki ...... drzwi wewnetrzne zamowilam ( 3 szt. ) montaz w polowie maja iiiiiiiiiiii lekko spierdzielily mi sie drzwi zewnetrzne w domku gospodarczym ( pod klej podeszla woda :( ) reklamacje zlozylam .........

Dzieki za odwiedziny Kochana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidka: to urządzenie do gładzenia nazywa się dość familiarnie żyrafą ;)

 

Ola.U: to koniecznie wytrzymaj z nim do świąt (już niedużo zostało - może uda Ci się donosić) :D i od razu kraszankę z niego zrób :D

 

:lol2: Marti bo jak Ola sie wkurzy to zobaczysz z czyjego jajka kraszanke ( kaszanke :yes: ) zrobi ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Moje są zarezerwowane do wyłącznego użytku :p Próba nieuprawnionego skorzystania spotka się ze zdecydowanym protestem osoby zarządzającej.

:cool:

 

I po co mnie bylo adwokatow zatrudniac :) ..... jak Ty Marti takim zargonem prawniczym LECISZZZZZZZZZ ..... byloby taniej i na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się pośmiałam czytając Twój opis rozprawy:lol2:Ale tak to jest ,jak tacy prości ludzie ,żerujący na czyjeś ,ciężko zarobione pieniądze ,"biorą się" za sady;)

W takim razie będę trzymać kciuki 10 maja :yes:

 

Za to jakie super wieści z domku:wave:dużo się u Ciebie dzieje :)......no i BETONY ,strasznie się cieszę ,że się dogadałaś z p.Rafałem:),a na jaki kolor się w końcu zdecydowałaś ???

U nas przeprowadzka planowana na lipiec ,a kominek będzie dopiero na jesień:(,bo przez tą chooooooooooolernie drogą kuchnię ,muszę teraz to odpuścić.A wkład ,który wybrałam ,też chooooooolernie drogi :(no co ja na to poradzę ,że lubię porządne rzeczy ,a one kosztują :bash:

 

 

 

o tym samym pomyślałam:evil:

 

Kochana to nie wszystko ....... na pytanie sedziny " ..... TO WNIOSKOWANA KWOTA WYNOSI ...... ZL. TAK ?????? I TYLE pAN SOBIE ZYCZY OD POZWANEJ ???? .... " a on na to ....... no tak niby napisalem , ze tyle chce ALE JAKBY DALA PANI WIECEJ ( ze niby sedzina ) ........... !!!!!! ja pierdylam ..... jak na targu .

 

A kolor betonu bedzie betonowy .... ( przeglosowali mnie w domu :) ) ..... tak dla porzadku co do ceny to sie jeszcze nie dogadalam ... ale sie dogadam :) :) :) w pierwszej kolejnosci rezerwowalam termin !!!!!

Ola u mnie jest tak samo lubie dobre rzeczy i takie kupuje .... co zrobimy , ze dobre = drogie ... ja za swoj wklad dalam po cenie promocyjnej 7350 zl. wczesniej byl po prawie 9700 zl. .... zalezalo mi zeby tyl wkladu nie byl z szamotu tylko ciemny ( nie bedzie tak widac tej osadzajacej sie sadzy - tak mysle ) parametry tez mi odpowiadaja i wyglad jest ok .... wiec wzielam ten . Nie moglam za duzo manewrowac bo pod posadzka kanaly wstawione sa dlatego wklad powinien byc lekki !!!! ten ma 185 kg. .... + zabudowa .

Pozdrawiam i dzieki za trzymanie kciukow .... teraz czekamy co adwokat powoda " wymaluje " w pismie do mojego adwokata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to takie tam pozostałości z mojego okresu tyrania w administracji publicznej :D

 

Ola: keep smiling :) Na życie najlepiej patrzeć przez pryzmat, żeby nie ześwirować :)

 

 

Zaraz widac , ze urzednik jak sie patrzy :) :)

 

To prawda z tym pryzmatem ........ w moim przypadku tak mysle to czasami do szalenstwa juz tylko ciut ciut :rotfl:. Ale ponoc twarda baba jestem ( kto to powiedzial ? :evil: ) ........ SAMA WYMYSLILAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kochani :)

Edytka, pogratulować Kargula - jak marzenie! Lepszego nie znajdziesz, bo każdy inny nie będzie "rasowy" - głupszego chyba już się nie da spotkać :D Nie-sa-mo-wi-te jak bardzo zachłanni potrafią być ludzie! Toż to menda! Trzymam kciuki za Ciebie i Twoja cierpliwość.

 

Martiniezio, dzięki za nazwę żyrafy. :) Nie gadałam jeszcze z teściuniem, ale pogadam po weekendzie. Patrz, do czego to już doszło - zamach na nabiał robią. :) Tupaj nóżką albo niech Administratorka tupie, bo przed Wielkanocą, jajka w cenie. :D

Ola.U, wybrałaś piękny wkład kominkowy. Bardzo podobają mi się te wkłady, gdzie ogień widoczny jest z kilku stron, niestety u nas kominek musi być jak najbardziej płaski, więc chyba nie poszalejemy... Co do cen, to mój mąż zawsze na zakupach śmieje się ze mnie, że nawet jak nie ma ceny, to ja jak "kuń" ciągnę do tych produktów , które, jak się potem okazuje, najwięcej kosztują. Dobrze, że mam hamulcowego, który czasem przywraca mi zdrowy rozsądek... :D

Edytowane przez Lidia_G.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie... Zapowiadają cenę jajków >1zł od sztuki :/ Co to się kurna dzieje, Wąski?

Samodzielne wysiadywanie jaj podstawową metodą wsparcia rodziny, jako podstawowej komórki społecznej naszego kraju.

A wszystko przez Czechów, który po jajka przyjeżdżają do nas i podbijają ceny :/ Jeszcze Czeszki, to bym zrozumiał, o ile tych jajków by nie wywoziły ;) Ale że Czesi... Fuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu wklad super :) wybralas ........ podoba mi sie bez dwoch zdan !!!! co tam cena ..... zarobisz jeszcze :) a wklad na cale zycie bedziesz miala .... a jesli chodzi o dobre rzeczy ....... zamowilam kratke sciekowa do garazu cale 5 stow , ale za to jaka kratka ...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytka.

Nie wiem czy nie doczytałam, czy po prostu nie ma informacji... Powiedz mi proszę gdzie zamawiasz betony? Ja już robiłam wycenę w Krakowie. Firma dość konkretna. Ale może masz jeszcze lepszą? Podaj pliz if ju ken :)

 

Hejka

Zamowilam Pana od betonow :yes: ..... ktory betony robi na miejscu .... nie wiem czy chodzi Tobie o to samo .... napisz moze co to za koncepcja u Ciebie .... bo u mnie bedzie tak .... http://www.ludiangallery.eu/main.php podobnie jak u OLI :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie... Zapowiadają cenę jajków >1zł od sztuki :/ Co to się kurna dzieje, Wąski?

Samodzielne wysiadywanie jaj podstawową metodą wsparcia rodziny, jako podstawowej komórki społecznej naszego kraju.

A wszystko przez Czechów, który po jajka przyjeżdżają do nas i podbijają ceny :/ Jeszcze Czeszki, to bym zrozumiał, o ile tych jajków by nie wywoziły ;) Ale że Czesi... Fuj...

 

No to nie wracam do Polski jeszcze .... tutaj mam " na selu " jajca po 1,80 $ za 18 sztukow :) .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyto, a gdzie masz podłączony odpływ z tej kratki w garażu?

 

Tomyem witaj :)

 

Odplyw podlaczony jest do rury PVC ( montowanej na etapie kanalizacji podposadzkowej ) ktora dochodzi do studzienki rewizyjnej ( studzienka wykonalismy po polnocnej stronie garazu w miejscu gdzie nie beda jezdzily samochody troche inaczej niz przewidywal projekt domu ) ..... a nastepnie do istniejacej kanalizacji sanitarnej .....

 

:bye:

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...