Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Edytka.

Poszukujemy info nt. gromadzenia deszczówki do wykorzystania w ogrodzie (i nie tylko)? (systemy zbierania deszczówki, deszczownice itp.)

Ty chyba coś podobnego montowałaś u siebie - czy możesz podać namiary na firmę? Myślimy zakopać zbiornik w ogrodzie i dopiać do niego rury odprowadzajacy wodę do domu i do podlewania.

 

Witaj mwp

Moje deszczownice to nic innego jak dwa zbiorniki betonowe ( szambo ) .... sorrki , ale firma u ktorej kupowalam nie jest godna polecenia ...nie chce Ciebie wkopac w jakies szambo .... dlatego poszukaj moze w necie lokalnej firmy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia, również życzę Wszystkiego Najlepszego.

 

Zaglądam rzadko, ale z dziennikiem jestem na bieżąco, jestem ciekawy jak z tymi betonami wyjdzie.

A ja jestem w Polsce teraz i działam ;)

 

Dziekuje za zyczenia Ktosku

Co do betonow przekonamy sie juz pod koniec maja ( cena uzgodniona :) ) ..... ale jesli o mnie chodzi jestem baaaardzo izi wiec jakkolwiek wyjdzie i tak bedzie mi sie podobalo ...w budowaniu najfajniejszy dla mnie jest sam proces TWORZENIA :D dlatego nie spiesze sie z wykonczeniowka .... obecnie na budowie dziala Pan Zenon ( vel PLYTECZKA ) moj kolejny pretendent do Bialej Listy Wykonawcow .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

 

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego Alleluja życzy Tosia, Jasiek, Marta i Bartek ze Stańczykowa :)

 

http://img407.imageshack.us/img407/8447/wielkanoc2012jakudekoro.jpg

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:hug: Pinacoladko dziekuje nie tylko za zyczenia ..... mam nadzieje , ze niedlugo podziekuje Tobie za namiar do Pana Mariusza :D ...... juz wkrotce zamierzam wyprobowac Jego kwalifikacje :lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta. Z tej okazji życzę Tobie Edytko i Twoim bliskim samych wspaniałości wiosenno-świątecznych. Niech będzie zdrowo, radośnie, wiosennie i kolorowo. No i oczywiście MOKRO! :)

 

A to wielkanocny "klóriczek" w wiosennym prezencie :)

 

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/383417_420169111343468_100000511486526_1636309_223146747_n.jpg

 

Buziole

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, heloł, heloł, a gdzie Ty się podziewasz? Byłam u Ciebie - w chałupie pusto - odkicałaś w siną dal z wielkanocnymi zającami czy co? :)

Rusz "piórem" i skrobnij parę słów jak sprawy z Kargulami i co u Ciebie... Buziaki

 

Lidzia jezdem :) ..... wkleje cos w weekend do Chomiczowki .... Pan Zenon plytki uklada ... garaz wyglada zajebiscie :) ... trafil mi sie bezstresowy wykonawca ... wszystko umie ( co to znaczy doswiadczenie ) , nie robi problemow z niczego , na budowie czysto , pieknie praktycznie zero scinek , material wykorzystany do maxa ..... nawet nie wiem , ze pracuje .... ale numeru telefonu nie podam za zadne skarby do momentu , az polozy u mnie te 500 m2 plytek :) w domu i na zewnatrz .

Buziaki i dzieki za odwiedziny :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Edytka, że nie chcesz mnie wkopać :) (w sprawie tej deszczówki)

 

Przypomnij mi proszę - jeśli możesz - kiedyś chyba u Ciebie widziałam foty kamieni do wewnątrz i do zewnątrz chyba. Gdzieś w okolicach Tarnowa chyba jakąś ciekawa wystawkę widziałaś... Pamiętasz co to było? Gdzie to było...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...