Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytko, Twoje płytki są bardzo fajne :) możesz mi podać ich nazwę? :D to dla mnie... tak na przyszłość :lol:

.. i dzięki za wsparcie :)

 

Kardaminko jesli pytasz o te na poddaszu w lazience to jest to Paradyz Santa Caterina Lappato :) ... zamawiam wszystkie plyteczki do domu przez internet www.modnalazienka.pl bardzo fajna wspolpraca z Panem Marcinem ... zamawiam dzisiaj , a juz na drugi dzien plytki mam na budowie :)

Trzymaj sie Kochana bo Twoj dom juz coraz fajniej wyglada , ogrod masz bardzo " cieply " ... przypomina mi okolice domku mojej Babci :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko przy takim tempie robot to nie ma bata ale w 2013 zjezdzasz i mieszkasz w nowym domku :)

W gornej lazience plytki super odbijaja swiatlo a jak pieknie p.Zenek je uklada :yes: U mnie zastoj z prozaicznych przyczyn (kasa) ale jade w lipcu na urlop to przynajmniej poogladam sobie wygladzone sciany na poddaszu ;)

Ty bedziesz miala ogrzewanie domu PC czy gazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko przy takim tempie robot to nie ma bata ale w 2013 zjezdzasz i mieszkasz w nowym domku :)

W gornej lazience plytki super odbijaja swiatlo a jak pieknie p.Zenek je uklada :yes: U mnie zastoj z prozaicznych przyczyn (kasa) ale jade w lipcu na urlop to przynajmniej poogladam sobie wygladzone sciany na poddaszu ;)

Ty bedziesz miala ogrzewanie domu PC czy gazem?

 

Kaka :hug:

Co sie odwlecze to nie uciecze .... wrzuc jakies fotki swojego domu ... mozesz w moje komenty chetnie zobacze :).

Ja mam gaz i pompe ciepla ;) z klimatyzacja .... przez ogrzewanie nadmuchowe zrobiona mam taka hybryde ... pompa ma dogrzewac dom w okresie przejsciowym .

Buziaki i zapraszam do Chomiczowki w najblizszym tygodniu na betony :bye:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladne na pewno :yes: Edytko u mnie od roku nic sie nie zmienilo a dom po tynkach pewnie widzialas u Oli:rolleyes:

Mam nadzieje ze najpozniej na wiosne ruszymy z kopyta i bedzie co pokazywac.Teraz robimy gladzie i troche podwieszanych sufitow a pozniej znow w zimie bedzie zastoj.Nie kupujemy pieca bo i tak nie mialby kto do niego dokladac dlatego wszystkie ewentualne prace wykonczeniowe zaczniemy kiedy znow zobi sie cieplo (po zimie ;))

Ja o takiej PC powietrze-woda mysle do ogrzewania cieplej wody (przede wszystkim w lecie by nie bawic sie z weglem) ale bylam przekonana ze ona stoi sobie w kotlowni (u Ciebie bedzie na zewnatrz?)

Pewnie zamontujesz ja duzo szybciej niz ja wiec podzielisz sie wrazeniami czy faktycznie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka u mnie montaz urzadzen bedzie w pazdzierniku .... chce podgrzac domek w zimie :) .... a co do pompy ciepla to bede miala pompe powietrze - powietrze i jeszcze wentylacje mechaniczna z odzyskiem ciepla .... jak bedziesz miala chwilke to przeczytaj ... http://www.ogrzewanie-nadmuchowe.pl/index.php/urzadzenia/ogrzewanie-hybrydowe tak bedzie u mnie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko czy możesz napisać jaki masz kolorek tynku i z jakiej firmy?

 

Proximko witaj :)

 

Tynk Caparol silikonowy barwiony w masie -

Amphisilan Fassadenputz K20 kolor MUSKAT 18 .

 

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.... Edytko, wątpię by okolice domku Twojej Babci były taką rozpierduchą, jaka jest u mnie lub jaka się u mnie zaczyna robić ;)

Ale przyjdzie taki czas, że i u mnie będzie ładnie :yes: muszę tylko pomyśleć o tym i zagospodarować cały teren przed domem jeszcze raz :)

 

Kardaminko mialam na mysli te piekne drzewka ktore zakwitly w Twoim ogrodku na wiosne :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kej Edytka, ale masz wielkie te płytki w łazience kolor nie mój bo wolę coś kolorowego ale ładne są (u kogoś mi się podobają) i tak dużo już masz zrobione :)

a co będą robili panowie od betonu?

 

E tam wielkie .... tylko na zdjeciach tak wygladaja :) rozmiar 30 x 60 ..... poczekaj jak zobaczysz te na parterze :p . Co do koloru to ja wlasnie lubie taki bo wedlug mnie jest elegancki , a ze o gustach sie nie dyskutuje .....:no:......dobrze , ze kazdy ma inny bo wtedy domki i ich wykanczanie inaczej wyglada i to wlasnie najfajniejsze jest w budowaniu , ze mozna sobie dowolnie improwizowac wedlug wlasnych upodoban . Teraz np. wymyslilam srebrny kolor fugi do lazienki ... zobacze jak to wyjdzie .... w koncu to tylko fuga ;) , a Panowie od betonu beda kladli beton na scianach taki bedzie design zaczynaja we wtorek zapraszam na fotorelacje ....

Buzka :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czasem nie zrozum mnie źle ja absolutnie nie krytykuje Twojego gustu :) i masz rację to jest eleganckie,

to jest tak jak z klasycznym wystrojem wnętrz uwielbiam oglądać takie domki i podobają mi się ale osobiście stawiam na coś bardziej nowoczesnego :)

 

ps jeśli chodzi o beton na ścianach to tak podoba mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Kochna :)

 

Pisz i krytykuj .... chwal :) tez ...... najwazniejsze zeby szczerze .... to Forum po to jest tak ??? zawsze jakas podpowiedz sie przyda ..... :hug:......

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Kochna :)

 

Pisz i krytykuj .... chwal :) tez ...... najwazniejsze zeby szczerze .... to Forum po to jest tak ??? zawsze jakas podpowiedz sie przyda ..... :hug:......

 

Hej

 

W ramach podpowiedzi... przy "naszym" ogrzewaniu w łazienkach na piętrze warto zastosować elektryczne maty grzewcze. Miło będzie bosą nogą przechadzać się po ciepłej podłodze.

Powiedz mi, czy maile ode mnie dochodzą?

 

Pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez Bahitius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tak :)

jak panowie od betonów? pojawili się? zrobili coś? kiedy zdjęcia? :)

 

Aniu pojawili sie , a jak !!!!!! :yes: .... przed chwilka weszlam do domku i wlasnie ogladnelam cale 38 fotek ktore wyslal mi Brat ... :lol2:. Za kilka minut wrzuce do dziennika .... dzisiaj to zarysy na scianach , ale i tak mi sie podoba :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

W ramach podpowiedzi... przy "naszym" ogrzewaniu w łazienkach na piętrze warto zastosować elektryczne maty grzewcze. Miło będzie bosą nogą przechadzać się po ciepłej podłodze.

Powiedz mi, czy maile ode mnie dochodzą?

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Marcin spoko wystarczy ogrzewanie nadmuchowe i tak bedzie cieplutko .... a ja za duzo czasu w lazience nie spedzam ( jestem strasznie zaaaaaabiegana ) wiec mata nie zdazylaby sie rozgrzac w czsie mojej codziennej toalety :D.

Tak maile dochodza tylko ja nie odpisuje :( .... sorrki ..... poprawie sie obiecuje :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...