Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

No no zaszalalas jak Ola z betonami-baaaaaaaardzo mi sie podoba :) Edytko a jak jest z ich "czyszczeniem"? Pisalas ze maja byc tez na kominku-nie bedzie sie to wycieralo gdybys chciala przemyc sciane kominkowa?

 

Kakus .... betony pokryte beda lakierem wiec z tego co wiem to mozna odkurzyc i przetrzec ..... daje rowniez beton na zewnatrz :) ..... pod daszkiem nad wejsciem . Jeszcze nie ogladalam dzisiejszych fotek , ale zaraz biegne oblukac co i jak i wklejam ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przybiegłam zobaczyć betony :lol:

Widzę ,że podział już jest, to teraz pójdzie z górki :yes:U mnie przy tym zeszło najdłużej ,bo wymyślałam :rolleyes:

Nie wystrasz się jak dostaniesz fotki mokrej ,pierwszej warstwy ,bo wygląda to ooooooookropnie .Ja prawie dostałam zawału ,jak to zobaczyłam :lol2:,ale później będzie już tylko piękniej i piękniej :yes:

Buziaki :hug:

 

Olu zobaczylam pierwsza warstwe ..... eeeeeeeee wszystko mi sie podoba :hug: , ja to jakas dziwna jestem :rolleyes:....... zaraz wkleje foty dzisiaj wiecej !!!!!!!! Panowie od 9 rano do 18:30 pracowali w srode ..... musza zageszczac ruchy bo tylko do niedzieli maja czas , a pozniej na nastepne prace maja zamowienie i frrrrrrrrr do innego inwestorka zmykaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi - widziałam przygotówkę pod betony. Zapowiada się fajowo :wiggle: Wpadnę dziś wieczorkiem to moze juz cos nowego wkleisz... :popcorn:

 

:hug:

chyba nie dam rady juz doczekać :( padam :( Jutro z rana przylecę http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_witch.gif

 

Sorrki Kinia , ale ta roznica czasu no i ja niedawno z pracy wrocilam ........ dobrej nocki i czekam na Twoja opinie jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Oli tez jest lakier??(nie widac tego) . Szkoda ze gosc nie maluje Ci tego jakies 3 tyg pozniej bo bym go do siebie zwerbowala zeby mi scianke machnal a tak nie bedzie mu sie oplacalo przyjezdzac do 6 m kw :lol2:

Edytko :goodnight: Jutro zagladne zobaczyc nowe fotosy bo dzisiaj juz na mnie pora do wyrka :sleep:

 

Szkoda Kaka , ze nie powiedzialas .... to ja jakos dostosowalabym sie do Ciebie .. u mnie robia cos ok. 70m2 i spoko podjechaliby przy okazji do Ciebie .... ej TY TY :bash:..... ale zawsze mozesz zapytac czy gdzies w Twoich okolicach nie maja prac w najblizszym czasie ...

Zapraszam jutro Kochana i oczywiscie chwal......... ;) nie obraze sie

Buzka

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko Super to wszystko bedzie wygladac zwlaszcza ta sciana przy schodach :yes:

Ja to sobie tak tylko glosni myslalam o tym malowaniu wiec sie nie przejmuj ;) na razie i tak nie mam na to funduszy.Jak przyjdzie pora i bede zdecydowana upomne sie o namiar bo kiedys mi Olka podawala ale chyba go juz gdzies posialam (albo byl w jej komentach ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest :yes:,tzw.lazura .Na szczęście nie każdy lakier ,wygląda jak lakier :popcorn:

 

Edytko ,ale masz tych betonów ,prawie 3 razy tyle co u mnie (ja mam 25m2):cool:

Na tych fotkach ,to i tak już dobrze wygląda :yes:,najwidoczniej już trochę podeschło :yes:.Jak u mnie zaczęli nakładać pierwszą warstwę ,to byłam akurat u fryzjera.Jak wróciłam ,to zobaczyłam na ścianach ciemną jednolitą maź ,wpadającą w zielony ,minę miałam taką :jawdrop:.Panowie też zobaczyli moje zdziwienie :lol2:,bo od razu zaczęli mi tłumaczyć ,co teraz będą z tym robić,żeby wyglądało jak beton :rotfl:.W ogóle ,to p.Rafał jest bezproblemowy ,w dogadywaniu się :cool:.Ja miło wspominam naszą współpracę :yes:

 

Olu no tak troche zaszalalam z betonami ....

wczesniej pomysl na sciane za schodami byl na kamien lub klinkier lub cegle ...... wszystko to jednak zajeloby wiecej miejsca w korytarzu ... o betonach nawet nie myslalam ( wiesz u mnie to takie spontany ) wiec pewnego dnia pomyslalam sobie a moze betony !!!!!! no to betony i decyzja w 5 minut ..... nie wiem czy to dobrze czy zle , ale ja zwykle za dlugo sie nie zastanawiam i jak jestem przekonana do pomyslu w 100% to go realizuje :) . Telefon do Pana Rafala .... kilka minut rozmowy i pytanie KIEDY MOZE PAN PRZYJECHAC ??? . Pozniej to juz tylko dogranie bardzo istotnych detali typu odpowiednie przygotowanie scian ...... telefon do Pana Stasia :hug:( kochany Pan Stanislaw od elewacji ) i prosba zeby przyjechal " zrobil " sciane za schodami w tynku + polozyl plyte g-k + siatka na laczeniach + narozniki itp. pozniej doszly sciany w jadalni i nad antresola .... jak zwykle ekipa Pana Stanislawa na 6 + . Olu najbardziej to brakuje mi kontaktu z wykonawcami , niestety tylko maile i telefony pozostaja ... a tylu fajnych ludzi zlozylo sie na Stylka ;). Rafala tez nie poznam :( ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) betanki widać już dobrze :) ale togo duuuuuużo :)

ładnie to wychodzi ale najbardziej podoba mi się ta ściana z Twoją betonową wariacją ;)

 

Dzieki Aniu :hug:na dzisiejszych fotkach lepiej widac wariacje ....:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi - no superowo to wygląda :jawdrop: Będzie czadersko :yes: No i wariacje trapezowe też mi sie podobają . I Ty im tak na odległość wszystko wyrysowałaś czy zdałaś sie na nich ??

 

Kinia no ja mysle , ze bedzie czadersko ..... sie ma te wyobraznie :popcorn::popcorn::popcorn:....

No jasne , ze malowalam trapezowki i Pan Rafal wedlug schematu z linijka jechal po scianach , jeszcze krzyczalam zeby wszystko tak jak na rysunku technicznym bylo bo jak nie TO !!!!! NO !!!! ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko Super to wszystko bedzie wygladac zwlaszcza ta sciana przy schodach :yes:

Ja to sobie tak tylko glosni myslalam o tym malowaniu wiec sie nie przejmuj ;) na razie i tak nie mam na to funduszy.Jak przyjdzie pora i bede zdecydowana upomne sie o namiar bo kiedys mi Olka podawala ale chyba go juz gdzies posialam (albo byl w jej komentach ;))

 

Kaka jesli chodzi o sciane przy schodach to jeszcze w zanadrzu mam niespodzianke :) dla Was ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytka.

Super te Twoje betony. Prawie takie, jak my planujemy. Tyle, że u nas mają być kwadraty. A na kominku prostokąty.

Powiedz mi tylko proszę, bo nie doczytałam - czy u Ciebie panowie nakładają beton, czy mają gotowe płyty, które mocują? I jaką dali cenę za metr kw.?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytka.

Super te Twoje betony. Prawie takie, jak my planujemy. Tyle, że u nas mają być kwadraty. A na kominku prostokąty.

Powiedz mi tylko proszę, bo nie doczytałam - czy u Ciebie panowie nakładają beton, czy mają gotowe płyty, które mocują? I jaką dali cenę za metr kw.?

 

Pozdr.

 

Tak u mnie betony sa nakladane na plyty g-k .... wszystko leciutkie jak piorko :) .... obawialam sie tych ciezarow , jedynie pozwolilam sobie na ciezar w postaci cegly klinkierowej na kominach . Co do ceny to dopiero bede w niedziele rozliczala sie z Panem Rafalem jak zakonczy prace ... jak to moj Brat powiedzial to sa ARTYSCI , a nie tylko wykonawcy wiec prosze Pania :) z takimi osobami inaczej sie rozmawia , Pan Rafal jest absolwentem warszawskiej ASP ( wydzial malarstwa ) ..... to jest sztuka , a ta ponoc nie ma ceny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betony jak betony ,ale jakie Ty masz piękne fotki :eek:.Ja moich ,do tej pory ,tak ładnie nie uchwyciłam ;)Zrobiłam fotki z daleka i byłam wielce z siebie zadowolona :popcorn:,a jak widać cały urok naszych betonków ,pokazują fotki z bliska :yes:

 

Olu Braciak foci wszystko jak nalezy .... ale jak wiesz cala moja budowa od poczatku byla fotografowana rowniez przez moja Pania Pelnomocnik dziennie dostawalam dziesiatki zdjec :) :) :) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt widać już więcej :) ładnie, zobaczymy jaki będzie efekt końcowy

 

Tez jestem ciekawa w sobote kominek do roboty i daszek nad wejsciem :) ..... a pozniej jak Panowie powiedzieli to juz tylko kilka godzin dopieszczania ;) ( Olu teraz dopiero zrozumialam Twoja wypowiedz o tym jacy to fajni sa Panowie od betonikow :popcorn: ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...