Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edi - jak tam ? był dzis pan szklany ?? Jakie wrażenia ??

 

Ps. przyjrzałam sie temu zawiasowi od drugiej strony i wiesz, ze on brzydszy jest od środka.... Chyba to jednak tak musi byc ale odkąd zwróciłaś mi na to uwagę to drażnią mnie te śruby i szukam chromowanch zaślepek na nie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi - no to palnęłam , nie ma co :oops: Ale wiesz dlaczego? Nie sądziłam, że kratka podłogowa może byc drewniana - byłam pewna że jak ktos depnie to drewno popęka bo przeciez "pustka" pod nim..... Myślałam, że to musi byc metal malowany proszkowo albo oklejany....:eek:

 

A co do przesyłki to :hug: :hug: :hug:

 

No palnelas :hug:... zakladam , ze nikt nie depnie na nia .... kratki sa rozmieszczone " po katach " czyli praktycznie nikt tam nie powiniem chodzic .... Kinia drewniane kratki beda w 2 sypialniach i w pokoju cwiczen na poddaszu oraz na parterze w gabinecie bede chciala je tak osadzic zeby byly rowne z drewniana podloga , a nie wystawaly ponad .... podlogo w Stylku beda rowniez z orzecha amerykanskiego wiec wszystko powinno pasowac .... biale kratki sa metalowe , ale one beda malowane ( przez Braciaka ) juz do koloru pomieszczenia w ktorym beda czyli np. w pralni beda w lekkim bezu pod kolor plytek ....

 

Edi - jak tam ? był dzis pan szklany ?? Jakie wrażenia ??

 

Ps. przyjrzałam sie temu zawiasowi od drugiej strony i wiesz, ze on brzydszy jest od środka.... Chyba to jednak tak musi byc ale odkąd zwróciłaś mi na to uwagę to drażnią mnie te śruby i szukam chromowanch zaślepek na nie .....

 

Pan przeszklony ;) byl byl ..... pomierzyl czekam na wycene ( na obecna chwile podstawowa pozniej bede kombinowala z dodatkami ) Nie wiem jak bedzie ze schodami bo nie chce zeby stopnie wygladaly jak szyba tylko zeby byly troche " podkolorowane " na szaro ..... jak sie da to oki. a jak nie to wstawie drewniane .... tez bedzie drewno troche ozywi dom ;). Jesli chodzi o te Twoje zawiasy to kurde lepiej faktycznie byloby z zaslepkami , a moze przeszkleni Panowie maja cos u siebie i gratisem dorzuca ... Ja wyczulona jestem na fotki ( wiesz to budowanie na odleglosc ze zdjec ;)) i zwykle jak mi cos nie pasi to rzuca mi sie w oczy .

Pan Alarmowiec dzwonil dzisiaj do Barciaka i zjawia sie ( na moja osobista prosbe ) pod koniec tygodnia , zeby zrobic czesc HO HO ... bardzo slowny chlopak jak powiedzial , ze zadzwoni za tydzien to zadzwonil w umowionym terminie .... zalezalo mi na tej czesci HO :cool: .

Buziaki i dobrej nocki dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... no widzisz to fajnie :)

 

Kupuje tak duzo rzeczy do domu min. dmuchawe do lisci , pile do drewna , wozek do przewozenia towarow .... i wszystko wysylam . Przed wyjazdem planuje kupic min. samochod czy meble i zabrac w kontenerze jako mienie przesiedlencze i nie zaplace cla wiec sie oplaci , a tutaj na przecenach to mozna naprawde za niewielkie pieniadze kupic super rzeczy .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie lacobel to najnormalniejsze szkło. W kuchni gdzie wykorzystywane najczesciej daje sie cieniutkie bo nie ma sensu grubego. Kto powiedział, że 5mm warstwe szkła mozna podkolorowac a 5cm nie mozna ?? Skoro lacobel tez sie hartuje ......?

Ja nie wiem :sick: , ja tylko tak na chłopski rozum kombinuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieje sie w tym tygodniu ............ :eek::eek::eek:........ dobre i zle , ale to w weekend moze opisze ....

Please Dziewczyny trzymajcie kciuki .... 21 czerwca godz. 10 : 00 mam kolejna rozprawe w sadzie ( sasiad chce odszkodowanie , bo sie jemu nie podoba moje budowanie ..... ) .....

 

 

trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka SZOK!!!!! betony robią wrażenie!!!!!!!!!!!!! to nie moje sielskie klimaty, ale BARDZO mi się podobają! BARDZO!!!!!!

 

Martunia ja tez uwielbiam sielsko anielsko :yes: ... ale , ze nie znosze malowania wiec postanowilam na tym etapie budowy domu sciany przyozdobic CZYMS i miec z glowy na nastepne KILKADZIESIAT LAT :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betony są piękne :yes:,mnie się bardziej podobają prostokątne płyty ,no ale wiesz ,że ja w tym wypadku obiektywna nie jestem :cool:

Cieszę się ,że jesteś zadowolona ,ze współpracy z panami ,bo w przeciwnym wypadku byłoby na mnie :p

Buziaki :hug:

 

Olunia nie odwazylabym sie zlego slowa rzec o Tobie czy na Ciebie :D...... a z betonami to zabawna historia bo zdjecia z mojego domu nie oddaja tego co Pan Rafal ma na swojej stronce w portfolio ..... pytalam Braciaka no i jak sa takie same ?????? , a Braciak na to IDENTYCZNE JAK NA STRONCE RAFALA !!!!!!!!!! , pytam kolezanki i co Halinko ????? ......... sa takie jak na stronce . Poprosilam Mame ...... Mamus Ty mi prawde powiesz !!!!!!!! , a Mama na to dziecko przysiegam , ze takie jak w internecie :yes:...... no to juz uwierzylam :lol2::lol2::lol2:.

 

Trzymam kciuki [ATTACH=CONFIG]121276[/ATTACH] za kargulową porażkę !!!

 

p.s.a Edyta to już o mnie całkiem zapomniała :p

 

21 byla kolejna rozprawa ..... kargul i jego kargulice ( zona i corka - swiadki ) ....... zaczeli sie pograzac totalnie .... dzisiaj tez dowiedzieli sie , ze trzeba zaczac placic za swoje fanaberie ... jedna z takich fanaberii bylo poproszenie sadu o wyznaczenie rzeczoznawcy , mysleli ze tak jak wszystko do tej pory dostana jego opinie w prezencie ( albo , ze ja za to zaplace ) , a tutaj niespodzianka Pani Sedzia powiedziala , ze musi wplacic 1000 zl. ( zaliczkowo ) jesli chce miec opinie ..... Ma czas zastanowic sie 14 dni , albo wplaca kase , albo pisze pismo z prosba o obciazenie kosztami skarb panstwa ( pewnie napisze - ale czy dostanie zgode nie wiadomo ) .... Jak zaczela sie mowa o pieniazkach , ktore z wlasnej kieszonki trzeba wylozyc to juz tak jakby zainteresowanie z ich strony zmalalo ....

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betony jak malowane ;)Guziczki dodaja im jeszcze wiekszego uroku:yes: Edysia pokaz jeszcze kominekw betonie:D

 

Pan od alarmow poddal mi jeszcze pomysl na wykonczenie guziczkow ..... pomysl godny zastanowienia , ale pewnie dopiero jak wroce pouzupelniam szczegoliki :p. Kominek jeszcze nie wykonczony .... brakuje ramy itp . wiec nie wklejam fociakow , wrzuce jak bedzie juz LADNIE

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to dzisiaj... No to :stirthepot: dla Edzi, a kłody pod nogi sąsiadowi....

Można brać o z tego stosiku:

wooden_log_stack.jpg

 

Marti klody jak marzenie :rotfl:......... dzieki na Ciebie zawsze mozna liczyc :hug:. Kolejna rozprawa i kolejne koszty , a kargul budzie sie ze snu zimowego ( w lecie ) ... bo dzisiaj doznal olsnienia , ze niby jak to ???? z kieszeni trzeba wyciagnac okragla sumke ??? i to nie pozwana placi ????? . Nie przykro mi tym razem STAWIA ktos inny ..... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...