Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Kinia mam tyle do opowiadania , ze cholera musze chyba do Ciebie zadzwonic tylko nie chce Tobie przeszkadzac ..... bo sama ogarniasz tez swoje budowanie :hug:

 

 

Edi - fakt, duzo ostatnio sie dzieje ale moze jakos dam radę. Jak zywcem nie bede mogła rozmawiać to po prostu Cie przeprosze. Dzis ostatni "luźny" dzien do godz 17, w czwartek dopołudnia przedszkole, po południu zakonczenie roku szóstoklasistów, w piatek i sob całodniowe sprzatanie w domeczku i w dodatku imienin mojego P .... Ech, nie wyrabiam kochana...

 

Ale Ty masz odjazdowe podłogi, tzn bedziesz miec :D Rewelacja, po prostu PIĘKNE !!! Gratuluje wyboru !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marti

Co do montazu to pewnie fachofffffcy montowali Twoje oscieznice na piance wysokopreznej .. ...... ja juz dogadalam sprawe i Braciak dokonczy montaz , a ja zaplace o 600 zl. mniej za drzwi :p..... jakos wierze wlasnemu Bratu , ze zrobi to jak nalezy ......

 

Nie moje, tylko mojej Mamci ;) No i o dziwo zastosowali piankę niskoprężną (sprawdzałem puszkę)... Tylko rozpórek za mało dali (2 zamiast 3, rozparte w złych miejscach). Piana niskoprężna też ma swoją siłę i też potrafi rozprężyć się całkiem nieźle ;) U siebie musiałem parapety 2 razy wyrywać, bo źle je zaparłem i piana wysadziła mi je do góry... Cud, że nie pękły (zrobione z aglomarmuru) :cool:

 

A dechy wyglądają mi na dębowe, olejowane pod kolor orzechu... Ew. dębu bagiennego, bo on chyba taki ciemniejszy jest. Ale drzewno tak na 90% to dębina pierwszogatunkowa :)

Edytowane przez Martinezio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne drzwi i podłogi-zazdrosc w dołku sciska :D A braciak to powinien firme wykonczeniowa załozyc bo sie chlopak marnuje (no teraz nie bo Tobie domek wykancza :p)

Edytko pozwolilam sobie podlinkowac Twoj domek do scheenaz zeby pokazac piekne betonowe sciany.Chwale sie nimi jak swoimi ale wybaczysz prawda?:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta,

dzięki za info dot. drzwi:hug:

 

Noooooo nieeeeeee - Twoje dechy są naprawdę obłędne! Przecudny kolor - czy to jakiś orzech amerykański?

To jest deska warstwowa?

 

To jest lita deska ..... jakos podloga drewniana zawsze kojarzy mi sie z ciezkimi dechami ...... zastanawialam sie jeszcze nad drewnem frezowanym ( tez piekne ) , ale nie chcialam za bardzo " kolorowac " w domu i dawac roznych kolorow podlog drewnianych do pomieszczen .

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi - fakt, duzo ostatnio sie dzieje ale moze jakos dam radę. Jak zywcem nie bede mogła rozmawiać to po prostu Cie przeprosze. Dzis ostatni "luźny" dzien do godz 17, w czwartek dopołudnia przedszkole, po południu zakonczenie roku szóstoklasistów, w piatek i sob całodniowe sprzatanie w domeczku i w dodatku imienin mojego P .... Ech, nie wyrabiam kochana...

 

Ale Ty masz odjazdowe podłogi, tzn bedziesz miec :D Rewelacja, po prostu PIĘKNE !!! Gratuluje wyboru !!!

 

Postaram sie jakos wstrzelic telefonem w dobry czas :) ..... trzymam kciuki za sprawne przeprowadzkowanie Kinia :hug:

 

Naprawde zakochalam sie w tych dechach :hug: jak tylko je zobaczylam ...... to moja druga milosc po klinkierze na moim kominie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne te dechy, cud miód ultramaryna:yes:

 

Zeby tylko jeszcze jakos udalo sie je polozyc :yes:..... kleju do nich potrzeba sporo i gruntu na podloge przed polozeniem ..... ale damy rade mysle , ze braciaka wrobie w to ukladanie ..... tylko maszyne odpowiednia musze kupic do ciecia drewna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje, tylko mojej Mamci ;) No i o dziwo zastosowali piankę niskoprężną (sprawdzałem puszkę)... Tylko rozpórek za mało dali (2 zamiast 3, rozparte w złych miejscach). Piana niskoprężna też ma swoją siłę i też potrafi rozprężyć się całkiem nieźle ;) U siebie musiałem parapety 2 razy wyrywać, bo źle je zaparłem i piana wysadziła mi je do góry... Cud, że nie pękły (zrobione z aglomarmuru) :cool:

 

A dechy wyglądają mi na dębowe, olejowane pod kolor orzechu... Ew. dębu bagiennego, bo on chyba taki ciemniejszy jest. Ale drzewno tak na 90% to dębina pierwszogatunkowa :)

 

Dlatego w ukladanie podlog chce Braciaka wrobic :p....... wiem , ze dokladnie to zrobi ..... chociaz pierwszy raz w zyciu !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne drzwi i podłogi-zazdrosc w dołku sciska :D A braciak to powinien firme wykonczeniowa załozyc bo sie chlopak marnuje (no teraz nie bo Tobie domek wykancza :p)

Edytko pozwolilam sobie podlinkowac Twoj domek do scheenaz zeby pokazac piekne betonowe sciany.Chwale sie nimi jak swoimi ale wybaczysz prawda?:hug:

 

Kaka wklejaj .... wklejaj ...... :hug:..... ciesze sie , ze podobaja sie Tobie betony ..... ja musze wierzyc na slowo , ze sa ladne ( nawet ostatnio Pan od alarmow powiedzial mi , ze sa ODJAZDOWE ...... )

A co do Braciaka to chyba ja musze firme zalozyc po powrocie i jego zatrudnic :rotfl:....... i wspolnie wykanczac domki ludziom mozemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomosc z ostatniej chwili !!!!!!!!!!!!

 

Kargul przyszedl do mojej Pani Pelnomocnik bo chce sie ukladac ..... TERAZ :mad::mad::mad::mad: ........ no tak bo przyszlo z wlasnej kieszeni wyciagnac 1 tys. zl. na rzeczoznawce ...... Wszedzie gdzie mogl lazil i wyciagal kwity na mnie .... szukal , szukal .... i nic nie znalazl dlatego teraz wie , ze przegrywa to chce sie ukladac ..... SORRKI , ALE NIE :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje OCZYWISCIE ZE NIE MA UKLADOW Z POWALENCAMI !!! Niech ma nauczke siedzi na dupie i wiecej nie bruzdzi :yes: Moze mu jeszcze cos wiecje dowala :lol2:

Edytko dobry pomysl z ta firma-przynajmniej bedziesz miala zatrudnienie po powrocie :D Ja to chyba najbardziej sie tym martwie-wiesz w pewnym wieku ciezko blyszczec:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Kargul nie chce się układać, tylko coś układać. Nie masz na przykład ziemi do wyrównania, rowu do przekopania, niech się facet rehabilituje.

 

A skąd te śliczne deseczki bierzesz? Bo te słoje są przeeeepiękne. Ja co prawda chce mieć na legarach i rownolegle, ale co do gatunku to jeszcze nie mogę się zdecydować.

 

A tak poza tym to Ty o mieszaniu kolorów, a Twój domek jest dla mnie znakomicie monochromatyczny... no może monochromatyczność z szerszym zakresem widma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje OCZYWISCIE ZE NIE MA UKLADOW Z POWALENCAMI !!! Niech ma nauczke siedzi na dupie i wiecej nie bruzdzi :yes: Moze mu jeszcze cos wiecje dowala :lol2:

Edytko dobry pomysl z ta firma-przynajmniej bedziesz miala zatrudnienie po powrocie :D Ja to chyba najbardziej sie tym martwie-wiesz w pewnym wieku ciezko blyszczec:lol2:

 

Kaka jeszcze odwiedzil mojego Brata na budowie ..... co za typ !!!!!!!! i skruszonym glosem powiedzial , ze on juz ma dosyc tych sasiedzkich klotni , ze tak wogole to wycofuje sprawe z sadu .... .... powiedz Kochana czy to jest normalne ..... od 2010 roku nasylal mi kontrole ..... straz miejska ...... lazil gdzie mogl i donosil ..... pod koniec 2011 wniosl sprawe do sadu ...... odbyly sie 3 rozprawy ..... musialam udowadniac swoja niewinnosc :mad:.... zalatwiac zaswiadczenia , lazic po urzedach , wydzwaniac do adwokatow , angazowac swiadkow ....... wysylac pisma ze stanow do sadu ...... on lazil i obgadywal mnie przed sasiadami jeszcze tydzien temu po rozprawie jego corka byla u innej sasiadki opowiadajac jaka to ja jestem wredna ....... A TERAZ CHCE SIE GODZIC !!!!!!! i co moze mam wszystko darowac , adwokatow oplacic z wlasnej kieszeni ...... NO WAY JOSE ...

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka tak naprawde to nie wiem co bede robila po powrocie do Polski ..... wiem jedno nie chce juz dla nikogo pracowac ..... samodzielnosc to jest to ... bycie wlasnym szefem mi odpowiada i radze sobie calkiem dobrze w tej roli ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Kargul nie chce się układać, tylko coś układać. Nie masz na przykład ziemi do wyrównania, rowu do przekopania, niech się facet rehabilituje.

 

A skąd te śliczne deseczki bierzesz? Bo te słoje są przeeeepiękne. Ja co prawda chce mieć na legarach i rownolegle, ale co do gatunku to jeszcze nie mogę się zdecydować.

 

A tak poza tym to Ty o mieszaniu kolorów, a Twój domek jest dla mnie znakomicie monochromatyczny... no może monochromatyczność z szerszym zakresem widma :)

 

Dorotko jesli monochromatyczny ma oznaczac to , ze staram sie elegancko urzadzic domek to zgadzam sie na te " obelge " :p..... po prostu chce aby moj dom mial swoj styl ... i byl ponadczasowy , a co za tym idzie praktycznie urzadzony .... malo mebli .... ( bardzo malo mebli :yes:) ..... kolory takie ktore przetrwaja rozne zawirowania mody .... wiesz smieje sie , ze ja jestem z tych ktorzy nie podazaja slepo za moda ale sami ja kreuja , ubieram sie tak jak jest mi wygodnie .... nie cierpie waskich spodni wiec nosze szerokie - chociaz waskie w modzie ... jak cos mi sie podoba to po prostu BIORE i juz .... nie zastanawiam sie dlugo .... niewykorzystane okazje lubia sie mscic wiec po co ryzykowac :D

 

Jak dobije targu z deskami to napisze skad biore ..... planuje kolejna duza partie zamowic jeszcze w tym tygodniu ..... poprzednie zamowienie bylo " na probe " i tylko 13 m2 wiec , az tak bardzo nie walczylam o zbicie kosztow np. transportu ale teraz powalcze .... zwlaszcza , ze jest to drewno ktore nie naddaje sie do polozenia na podlogowce wiec pewnie , az takiego wziecia nie ma za to swoja cene ma ....

 

A kiedy wracasz, bo ja chętnie na pierwszą klientkę tej Waszej firmy się piszę!!!

 

Musze jeszcze na firme odlozyc !!!! to wtedy wroce :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...