Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć Edytuś, ech ta pogoda nie da ruszyć z robota do przodu. A Ty bedziesz czasem pojawiała sie w Polsce zeby podpatrzec swoja chałupke? czy wracasz na gotowe?;)

 

Witaj Karollinko - Koniczynko :yes:

No pogoda daje w d...... :cool: , ale jak to mowi TT16 " zdrowie najwazniejsze "

Z tym "wracaniem na gotowe" to trudno powiedziec zobaczymy jak sie wszystko potoczy .... jeszcze daje rade kontrolowac to co sie dzieje ( wszystkie materialy budowlane , lacznie z dachowka i oknami dachowymi ) kupilam jeszcze przed rozpoczeciem budowy , zeby teraz nie zaprzatac sobie glowy zakupami tylko biezace sprawy zalatwiac . I tak w trakcie budowania jakies drobnostki trzeba bedzie dokupic , ale to juz bardziej detal niz hurt ..... Najgorzej bedzie chyba wybierac material na wykonczeniowke - " internetowo " , ale w koncu tak kupilam dachowke ktorej kolor widzialam tylko na zdjeciach wiec pewnie dam rade :D. Teraz tez wybieram okna do domu kierujac sie fotkami .........

W tym szalenstwie jest metoda .......... jak wroce to sama bede zaskoczona tym co zobacze i oby byla to taka reakcja :lol2::lol2::lol2: , gorzej jak bedzie taka :mad::mad::mad:.

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Edytko

przyszłam się przywitac :) i dobrego dzionka życzyć

Hejka Jessi :hug:

Ja Tobie tez ..... i niech nam sloneczko wreszcie zaswieci , bo widze po Twoich wpisach ze posmutnialas Kochana ...... ale bedzie dobrze Benio urosnie szybko i w realu bedzie jeszcze piekniejszy niz w opisach.

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Siostro Edyto:hug:

Z okazji Dnia Dziecka

[ATTACH=CONFIG]12314[/ATTACH]

 

No nieeeeeeee :jawdrop::jawdrop::jawdrop:Yuka Siostro zlota tyle KROW i wszystkie dla mnie ?????? Na Rodzine zawsze mozna liczyc , dziekuje Kochana :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edyto!

 

Nie przejmuj sie tak ta pogoda. Tydzien w ta czy w tamta nie stanowi az tak wielkiej roznicy a jednak czasami warto poczekac.;) Wiem, ze niektore decyzje trzeba juz badzo wczesnie podejmowac: tak samo jak kanalizy i rury, wentylacja, elektryka itp. Mysmy tez planowali ogrzewanie podlogowe w calym domu, co zwieksza ilosc cementu na podlogach, wiec trzeba bylo obliczyc ciezkosc domu i jakie materialy uzyc jeszcze przy stanie zero i wylewaniu law, by ze skarpy nam dom nie zjechal, bo bedzie zaciezki:D.

Zdaje sobie sprawe, ze ogrzewanie nadmuchowe tez ma swoje wymagania.;) My mamy czesciowo wentylacje grawitacyjna i nadmuch cieplego powietrza z kominka na poddasze, ale w czasie budowy zgapilismy sie - a wykonawca nam nie podpowiedzial - by zrobic wymuszony obieg takze na dolna kondygnacje...niestety jak sie nie jest codziennie lub chociaz raz na tydzie i nie oglada wszystkiego to trzeba sie zadowolic sporymi kompromisami, bo jak pojedziec za pol roku to zrywac juz tego co jest zrobione to nie beda.:eek::rolleyes:....uroda budowania na odleglosc:mad:

 

Badz dobrej mysli:D

 

Maja

 

Hejka Majeczko :D

Wiem , ze pewnych spraw nie przyspieszysz i pogody tez nie przeskoczysz ... trzeba uzbroic sie w cierpliwosc :popcorn:, tylko jakos tak lzej sie pracuje na tych " saksach " kiedy widzisz jak pieniazki ktore zarabiasz przemieniaja sie w betonik , cegielki , dachoweczki , okienka ....... Jesli chodzi o kompromisy to faktycznie sa SPORE ....... staram sie nie myslec " co by bylo gdyby " , ale cos za cos .....

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellloł :D

 

 

 

Edytuś tio i ja podłapałam pomysł yukowy, smaćnego Nasza Kochana Siostrzyczko to dla Cię tadaaaaa:[ATTACH=CONFIG]12343[/ATTACH], muuuuuuuuuuuuuuwię CI paaalce lizać [ATTACH=CONFIG]12344[/ATTACH] hihihihhhhh :D:D smacznego Dnia Dziecka Edytuś ;)

 

 

 

buźki:hug::hug:

 

Niwuska Siostra moja :hug:lozesz Ty , ales natargala tych KROW :D ...... , a gdzie sie pasly ? pewnie na tym jablonkowym polku cos je z prawie mezem wytargala i bidule krowieta nie mialy gdzie sie podziac .... Ja je przygarne spokojna glowa :yes:.

Buziaczki Kochana :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ją, tą naszą Niwkę Kochaną:eek: Też lubi krówki:yes: Nie oparła się i musiała nadgryźć każdą, no:D:D:D

Yuka ta nasza Niwuska to pewnie z tej roboty bidactwo zglodnialo i popodgryzalo troszke , ale niech Jej to na zdrowie , a raczej w bioderka idzie :lol2: co bedziemy zalowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja jak zwykle spóźniona, ledwo się na krowy załapałam;) ale i tak te resztki pychhooota:)

Hejka Karollinko :cool:

Resztki , ale za to jakie .... :D

Ja zajadam sie slodyczami bo stres mnie zzera , na budowie zamiast budowania mozemy rozpoczac sezon " na karpia " ... wody pod dostatkiem wystarczy troche narybku wpuscic :bash:masakra ................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko , Siostro Ty moja. Gdzież się podziewasz, że Cię tu nie ma?:eek:

 

Hejka Atijka :D

A jakos tak sie " zapodzialam " ..... wczoraj dostalam foty z Polski z mojej budowy i jak znow zobaczylam WODE ... WODE ..... DUZO WODY ...... :jawdrop:to mnie troche ..... :mad:. Kurcze nie moge wyjsc z tej ziemi cholernej i dlatego ciagle zalewa mi te fundamenty ..... wrzucilam kilka fotek do dziennika to zobacz jak masz odwage :bash:. Podobno w sobote ma sie troche ustabilizowac pogoda wiec mam nadzieje , ze woda " zniknie " ( oczywiscie wypompuja ja bo na cudowne wyparowanie nie licze ) i wreszcie beton zacznie sie osuszac :yes:.

Buziaki Siostra i trzymaj kciuki za pogode :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

czy jest Pani w stanie podzielic sie z nami wykazem materialow potrzebnych do budowy dachu, poczynajac od ilosci wiezby i dachowek zwyklych , po dachowki nietypowe, blache i wszelkie dodatki? jesli nie na forum to moze na priv. moj adres to [email protected] z gory dziekuje i pozdrawiam

Witam

Widze , ze jeszcze jest Pan na etapie poszukiwan projektu domu ..... z pytan wnioskuje , ze nie tyle interesuje Pana konkretny projekt domu z

" Domow z Wizja " ile koszt wybudowania jakiegokolwiek z tych domkow . Rozumiem , ze szuka Pan domu ktory okaze sie najtanszy w wybudowaniu .....

Informacje jakie otrzyma Pan od Inwestorow budujacych te same domy z pracowni " z wizja " beda rozbiezne bo kazdy z nich ma innego wykonawce czy tez buduje domek z innych materialow ( np. dachowka ceramiczna lub cementowa ) . Nawet budujac dom wg. kosztorysu zakupionego wraz z projektem zobaczy Pan jak bardzo rzeczywistosc odbiega od zalozen projektantow.

Pozdrawiam i zycze powodzenia w wyborze odpowiedniego domu dla panskiej Rodziny

:)

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze , ze jeszcze jest Pan na etapie poszukiwan projektu domu ..... z pytan wnioskuje , ze nie tyle interesuje Pana konkretny projekt domu z

" Domow z Wizja " ile koszt wybudowania jakiegokolwiek z tych domkow . Rozumiem , ze szuka Pan domu ktory okaze sie najtanszy w wybudowaniu .....

:)

 

witam

z zadnego z pytan nie wynika ze jestem na eta[ie poszukiwania domu. dom jest juz wybrany i wlasnie robi sie mapka syt/wys.

nie szukam tez domu najtanszego w wykonaniu, dlatego tez nie [ytam o koszty a jedynie o ilosci potzrebnych materialow.

jezlei nei jest mi Pani w stanie pomoc trudno

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeść Siostra:hug:

dawno u Ciebie nie byłam, ale masz rację otro haruję z jabłonkami i rzeczywiście energia była potrzebna i żem w drodze do Ciebie podjadła te krowy, noooom:(

taka już ta Wasza Niwa jest dziewczynki....no szkoda gadać ;)

Nioooo i słonko Nam wspaniałe wreszcie gości na niebie i te brzydkie chmurzyska deszczowe wietrzy przegania yes,yes,yes, ;)

3mam kciuki za Ciebie Słonko, Naniebne słonko i wszystkie słonećka ;)

 

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...