Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień doberek.:wiggle:

Już wróciliśmy pełni wrażeń i wspomnień.

 

Dziękujemy za przemiłe przyjęcie w Bukowej Chatce. Żałujemy, że niestety nasze odwiedziny były tak krótkie, ale jakosik to nadrobimy i oczywiście serdecznie zapraszamy do nas.

Wasz domek był piękniejszy niż na zdjęciach a poznanie Was osobiście przemiłym wydarzeniem.

Na pewno jeszcze nie jeden raz się spotkamy.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edyto! Ja jak zwykle zza winkla u Ciebie podglądam i podziwiam postępy w domu. Masz farta do Pana Płyteczki i oczywiście wspaniałego Brata, który trzyma rękę na pulsie. Tylko pozazdrościć ;)

Widzę też, że przemiły Kargul dalej mocno aktywny i nawet sądzić mu się zachciało. Ech, obu takich jak najmniej wokół nas było. Ciekawa jestem ile razy wystąpi w rolii głównej na nagraniach ;)

 

Pozdrawiam z deszczowych Wysp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko znowu nie było mnie dni parę, a tu takie zmiany......

 

Po 1. Historyja Kargulowa jest niesamowita...

Jaki to człek dobry, że pomimo pewnej wygranej odpuścił ;)

 

2. Dechy!!!!! jednym słowem PADŁAM! piękne są! cudne!!!!

 

3. Patrząc na instalację alarmu znowu zachwcyam się podbitką...

 

Oj Dytka cudny ten stwój stylek, cudny...

Zazdroszczę tego urządzania. Ja już nie jedno bym zmieniła...

 

A co pozatym u ciebie? jaka tam w Hameryce pogoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek.:wiggle:

Już wróciliśmy pełni wrażeń i wspomnień.

 

Dziękujemy za przemiłe przyjęcie w Bukowej Chatce. Żałujemy, że niestety nasze odwiedziny były tak krótkie, ale jakosik to nadrobimy i oczywiście serdecznie zapraszamy do nas.

Wasz domek był piękniejszy niż na zdjęciach a poznanie Was osobiście przemiłym wydarzeniem.

Na pewno jeszcze nie jeden raz się spotkamy.:yes:

 

Sipatko Kochana :D

 

Bardzo chetnie ugoscilabym Ciebie u siebie , ale niestety ....nie w mojej Bukowej Chatce bylas ;)......

Buziaki przesylam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edyto! Ja jak zwykle zza winkla u Ciebie podglądam i podziwiam postępy w domu. Masz farta do Pana Płyteczki i oczywiście wspaniałego Brata, który trzyma rękę na pulsie. Tylko pozazdrościć ;)

Widzę też, że przemiły Kargul dalej mocno aktywny i nawet sądzić mu się zachciało. Ech, obu takich jak najmniej wokół nas było. Ciekawa jestem ile razy wystąpi w rolii głównej na nagraniach ;)Pozdrawiam z deszczowych Wysp!

 

 

 

Rere ..... :D

Pan Plyteczka trafil mi sie FUKSEM ..... pracowal w domku u sasiadki i moj Braciak Jego wylukal .... przejezdzal kilka razy i zerakal na prace Pana Zenka , a ja akurat potrzebowalam kogos do wykonczenia daszku nad wejsciem do Stylka .... i tak na probe wzielam Pana Plyteczke .... no i juz zostal u mnie :). Spodobalo mi sie to , ze dal mi uczciwe ceny za prace nie patrzac jaki to mam OGROMNY DOM ;).... i co tez ja do niego kupuje , porozmawialam z Nim i powiedzialam , ze bedzie mial Pan prace do zimy na 100% ( zaczal pracowac w Stylku pod koniec marca ) plytek do ulozenia ok. 500 m2 ... wiec licze na korzystna cene ..... Ja nie wydziwiam .... nawet teraz dzwonilam do niego ( w sobote ) i mowie Panie Zenku zamowilam plytki do dolnej lazienki .... jeden jest warunek mozaika najpierw ma byc polozona na scianie z umywalka bo jak zostanie jej cos to prosze powycinac kawalki i starac sie jakos wkomponowac w sciane na wprost sciany mozaikowej ..... a reszte plytek jak Pan polozy to juz jest mi wszystko jedno ....... jak Panu wygodnie .

Kargul no coz myslal, ze wystrasze sie jego pogrozek i zaplace .... ale niestety nie zna mnie i nie mogl wiedziec , ze nie dam sobie ...... po prostu zle trafil :cool:. Myslal , ze jak bedzie chcial 2 tys. zl. to zaplace bo nie bedzie mi sie oplacalo adwokata wynajmowac ( ktory drozej kosztuje od kwoty w pozwie ) , ale to nie o to chodzi ...nawet gdyby chcial 2 zl. to nie dostanie bez walki ... bo to oszust i naciagacz

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko znowu nie było mnie dni parę, a tu takie zmiany......

 

Po 1. Historyja Kargulowa jest niesamowita...

Jaki to człek dobry, że pomimo pewnej wygranej odpuścił ;)

 

2. Dechy!!!!! jednym słowem PADŁAM! piękne są! cudne!!!!

 

3. Patrząc na instalację alarmu znowu zachwcyam się podbitką...

 

Oj Dytka cudny ten stwój stylek, cudny...

Zazdroszczę tego urządzania. Ja już nie jedno bym zmieniła...

 

A co pozatym u ciebie? jaka tam w Hameryce pogoda?

 

Martunia ... jak przyjedziesz do mnie to dopiero ocenisz ..... wiesz mnie wszystko sie podoba w Stylku i nie mysle zebym kiedys chciala cos zmieniac ... zwykle podejmuje szybko decyzje ( nie zastanawiam sie zbyt dlugo ) i tak zostaje ..... a pozniej trzeba dostosowac sie do tego co jest i tyle .... trendy w modzie tak szybko przemijaja ... , ze warto samemu kreowac ;)..... swoj styl .

Buziaki Kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko Pana Zenka całować po rączkach ;). Jak kiedyś będę potrzebowała Pana Płyteczki, mogę się zgłosić do Ciebie z prośbą o kontakt do niego?

 

Miłego poniedziałku!

 

Jasna sprawa :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta czarna łazienka wyglada super, obawialam sie jak ta mozaika wkomponuje sie w calosc teraz widzę że nie było czego się obawiać:yes:

 

Pokaż zdjęcia dolnej łazienki jak ja sobie zaprojektowałaś?

 

Zobaczysz jak bedzie z fuga .....

Fuga ma byc antracytowa ( zaszalalam :) ) .......

Emilko ja nie mam projektu na nic co robie w domu , " projekt " mam w glowie i tyle ..... nie potrzebuje tych rysunkow zeby wiedziec jak cos ma byc wykonane .... :D.

Buziaki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Emillo :welcome:

 

Sciane fundamentowa oblozylam 10 cm. styrodurem , a nastepnie styrodur oblozylismy folia kubelkowa ....

W poscie # 104 mozesz zobaczyj jak bylo to robione ..... http://forum.muratordom.pl/showthread.php?131091-Moja-CHOMICZOWKA/page6 o ile mnie pamiec nie myli to styrodur nie byl przyklejany na zadnym kleju ......

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia: czarna fuga nie jest czarna, bo jest brudna. Trzeba ją wyczyścić środkiem do czyszczenia (są takie specjalne - np. SanProfi Czysta Fuga). One usuną niedomyte drobinki cementu i wapna. Później można ją zaimpregnować. Jeśli po umyciu nie będziesz nadal zadowolona z efektu, to kup czarny marker (ten waterproof, śmierdzący taki) i markerem objedź fugę :) Potem zaimpregnuj. Bez impregnacji będzie bielała z czasem. Zwłaszcza na podłodze.

PS: efekt ciemnej fugi byłby wyraźniejszy przy jaśniejszych płytkach. Niestety - ciemna płytka psuje efekt czarnej fugi. Być może na zdjęciach też inaczej to wygląda niż w rzeczywistości. No i takiego 100% black nie uzyskasz za żadne skarby świata ;) Tylko czarna dziura jest super czarna :> No i moje kawy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti ..... zrobilismy probe " ognia " i na czystym kawalku Braciak polozyl fuge ......... niestety efekt taki sam ..... fuga jest czysta tylko po prostu czarne nie jest czarne ......

.... http://emotikona.pl/emotikony/pic/2dziura.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/2dziura.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/2dziura.gif......

Zapraszam do siebie na kawke ..... tez pije czarna http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/coffee/smileys-coffee-593319.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo fuga nigdy nie będzie idealnie czarna. Nie ma takiej siły. Fuga cementowa bieleje po wyschnięciu i kolor czarny będzie szary. Takie są po prostu własności betonu i tego nie przeskoczysz. Stąd moja propozycja, aby potraktować to markerem. Są takie specjalne mazaki do fug, ale zwykły też trochę pomoże. Poproś Brata, żeby kupił taki zwykły permanent marker waterproof i niech spróbuje maznąć po tej próbce, którą zrobił :) Może niech też zrobi drugą próbkę, którą zaimpregnuje tylko, oraz trzecią, gdzie połączy marker i impregnat. Będziesz miała pogląd na różne metody i wyjścia z patu :)

 

Za zaproszenie dziękuję :) Zapewne jak będziemy kiedyś w okolicach (tylko musiałbym wiedzieć, gdzie to ;D ), to wdepniemy :) No i oczywiście vice wersja dla Ciebie - będziesz kiedy w okolicach stolnicy polskiej (a dokładniej ujmując jakbyś pomykała kiedy trasą W-wa - Poznań, w ok. Sochaczewa), to zapraszamy na kawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...