Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Cześć Edytko:hug:

Co do czarnej fugi to próbowałaś może epoksydową? My położyliśmy przy czarnych płytkach na górze u dziewczyn w łazience właśnie czarną epoksydową i według mnie jest czarna:yes:

A Pan Płyteczka niefajnie się zachowuje, oj niefajnie:no:

 

Yuczka no nie probowalam nie przyszlo mi do glowy , zeby epoksydowa wyprobowac .... http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/sad/smileys-sad-438858.gif .... jakos to przezyje , moze uda nam sie z czarnej zrobic CZARNA .... potrzeba matka wynalazkow :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytko szkoda że pan płyteczka tak nie ładnie się zachował, bo pracę wykonywał chyba dobrze z tego co widać na zdjęciach. Musisz braciszka na kurs wysłać i niech on konczy wtedy będziesz miała spokoj że wszystko jest tak jak trzeba:yes:

Co do kargula to bądz nieustępna bo tak jak piszesz jeśli odpuścisz mu teraz to za dwa dni bedziesz miala kolejne sprawy:sick:

 

Emilcia .... nie jestes tak daleka od prawdy ..... prowadze juz wstepne rozmowy z Braciakiem ( to jest moj idealny Wykonawca :hug:) nie grymasi place ile uwazam .... nie chce podwyzek ( pewnie boi sie , ze wyleci z roboty http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cool/smileys-cool-334612.gif ) , inteligentna bestia ... uczy sie na bledach innych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko a co pan płyteczka faktycznie nieładnie się zachował :(

 

Deseczki są piękne!!!! Jak do ciebie pojadę to na właśnie takich deseczkach spać będę :)

 

Ściskam!

 

Mysle , ze podlapal inna fuche ... wiesz teraz sezon na fliziarzy http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cowboy/smileys-cowboy-004168.gif ....

Martusia poprosze zeby Braciak z deseczek lozeczko dla Ciebie zrobil to wtedy spac mozesz :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Edytko przesyłam pozytywne fluidy i znalezienie super Pana Płyteczki 2 :))

 

Emillo dzieki za fluidy .... wierze , ze pomoga :hug: .... i daj spokoj z ta Pania .... taka stara jeszcze nie jestem ..... ;)

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty masz piękne dechy :jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop:,normalnie się zakochałam http://emoty.blox.pl/resource/loveit.gif.Co to ?skąd i za ile ??,jeśli wolno spytać :lol:.Bo wiesz ,że za X lat mam w planach adaptację poddasza :lol:

Pan płyteczka ,oj nieładnie ,nieładnie http://emoty.blox.pl/resource/slap.gif,a kargula to po prostu http://emoty.blox.pl/resource/bandit.gif

 

Olu dzieki za mile slowa http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/applause/smileys-applause-716320.gif ...... tez sie w nich zakochalam i mowie TE ALBO ZADNE ... ( no i musialy byc te no bo jak zadne !!! ) .....

Odpowiadam na pytania :

- Orzech amerykanski - deska lita

- Kupilam tutaj http://ifloor.istore.pl/pl/kopp-deska-lita-orzech-amerykanski-4v-mat-400-1500-x-127-x-18-mm.html jak zwykle przez internet ....

 

Olu z cena bylo troche zabawnie ;)....... tak jak i z zakupem deski .....

Szczerze to nie mialam w planach kupowac teraz dech na podloge , ale jakos tak samo wyszlo .... garderoba w ktorej mialy byc ulozone plytki laczy sie z sypialnia w ktorej w planach mialo byc polozone drewno i ktoregos dnia Braciak zapytal mnie poniewaz Pan Plyteczka mial zaczac robic garderobe ... " ..... jaka bedzie grubosc deski ???? ..." chodzilo o to zeby wyjsc plytkami do odpowiedniej wysokosci drewna .... KURDE NIE WIEM !!!!!!! - odpowiedzialam ( bylo to zgodne z prawda ... nie wiedzialam ) ..... poniewaz bylam w drodze do pracy zadzwonilam do Mamy i mowie ... " Mamus polukaj na necie jakie grube sa deski lite orzecha amerykanskiego ..... bo musze Arkowi powiedziec , zeby Pan Zenek odpowiednio plytki polozyl .... " .

Mamuska w google wstukala .... i wyskoczyla firma KOPP z Krakowa .... deska lita gruba na 18 mm .... dobra niech bedzie 18 mm.... taka wartosc podalam Bratu ...a po powrocie do domu zaczelam przeszukiwac net i natrafilam na rewelacyjna cene ( w sklepie w Warszawie ) promocja 240 zl. m2 ( brutto ) za lita deske !!!!!! rewelacja zwlaszcza , ze w Firmie Kopp cena to prawie 400 zl. za m2 , a widzialam tez ceny dochodzace do 1000 zl/m2 ( tylko to juz drewno selekcjonowane - rowne kawalki ) .... kurcze trzeba skorzystac z okazji ..... Zaraz wyslalam maila do Warszawy z pytaniem o mozliwosc zakupu ok. 80m2 dech ..... Na nastepny dzien dostalam odpowiedz .... " Pani Edyto bardzo przepraszam , ale podana cena odnosi sie wprawdzie do orzecha , ale nie deski litej tylko lamelowej :( .... cena umieszczona zostala pomylkowo ... " .... Dobra dobra , ale skoro tak wystawili na necie to co mnie to obchodzi :p.... za bledy trzeba placic .... Odpisalam wiec , ze skoro sie pomylili to trudno ich strata , a ja widzialam taka cene i chce kupic to drewno .... Bardzo mily Pan Darek z IFLOR odpisal , ze wlasciwa cena promocyjna to prawie 305 zl. , ale jesli jestem zdecydowana to sprzeda mi po " kosztach " ( tak sie tylko mowi ) za 270 zl. !!!!!!!!! .... Okazalo sie rowniez , ze jest to to samo drewno ktore oferuje Kopp za 400 zl. ... a Pan Darek sprzedaje min. ich towar w swoim sklepie w Warszawie . Kupilam wiec dechy za 270 zl/m2 od Pana Darka z Warszawy , a dostarczone zostaly przez pracownika Kopp-a z Krakowa ..... i oto cala historia ..... zakupu .... :)

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka dzieki :hug:......

Dzisiaj na skypie omawialam z Braciakiem strategie dalszego plyteczkowania Stylka .... idziemy w dobrym kierunku ..... ogladalismy maszyny do ciecia plytek .... ceny sa tak rozne , ze az dziwne !!!!! Reczna przecinarka do glazury 800 mm kosztuje w granicach 300 zl...... ale juz do 900 mm ( a taka potrzebuje ) od 900 - 2000 zl...... no i po co ja sobie te duze plytki wymyslilam ... pytam sie po co ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia: no to jest fakt. Te duże przecinarki są chorendalnie drogie, ale ma to swoje uzasadnienie - one są zrobione z materiałów, które zapewniają sztywność konstrukcji mechanizmu ciachania (im dłuższy, tym trudniej uzyskać pożądaną sztywność). Lepiej chyba zainwestować w przecinarkę mechaniczną. Tylko też dobrą, bo jak kupisz kiepską, to będzie tylko szarpać brzegi i odpryskiwać szkliwo z płytek. Natomiast zaletą mechanicznych jest to, że można płytki szlifować na cięciu pod kątem.

PS: podłogi wyglądają obłędnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti dzieki ...... elektryczna przecinarke tez kupuje :)..... tylko w pozniejszym terminie jak bedzie nam potrzebna do ciec pod katem 45 st. ( lazienka na parterze + mozaika + obrobka slupa ) Nasze polskie Dedry nie sa zle patrzylam rowniez na RUBI .... Braciak twierdzi , ze reczna maszyna to podstawa .... a z elektryczna wiecej pierdzielenia ;) jest ( do detali i czasu wiecej zabiera docinanie ) . Zobaczymy na obecna chwile z parkieciarza na fliziarza Brata musze przekwalifikowac :rolleyes:....... i trzeba zaczac od zakupu sprzetu ...

Cieszez sie , ze podlogi sie Tobie podobaja .... sa takie inne :) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - mam dedrę i nie jestem jakoś szczególnie z niej zadowolony. Nie wiem, może to kwestia tarczy, ale mi trochę szarpała. Lepsze są przecinarki stołowe, z tarczą na ruchomym ramieniu. Lepsze no i sporo droższe, więc trzeba przeliczyć, czy skórka będzie warta wyprawki, chociaż skoro u Ciebie bez kompromisów, to może warto? Później można używkę odsprzedać na alledrogo, czy przez inny portal ogłoszeniowy :>

 

Ręczną faktycznie szybciej się docina proste odcinki i jest to podstawa do robót fliziarskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, życzę dużo zdrowia, samych radości w życiu i oby w przyodzianiu stylka pomagali pozytywni i uczciwi ludzie, na których będziesz mogła polegać, wykonają wszystko zgodnie z Twoją wolą a wybór odpowiedniej szaty dla Chomiczówki wiązał się z miłymi wspomnieniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...