Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Faktycznie zaszalałaś z fotkami:D

Ale takie cuda trzeba pokazywać:yes: Pięknie!!!

 

Tyle tam roznych gatunkow roslinek , ze trudno przejsc obojetnie ... :no:.... jak wiesz " kwiatowa " nie jestem , ale umiem docenic prace innych nad tworzeniam piekna :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko Braciak dziala dziala wlasnie konczy holl na poddaszu ...... Pan Plyteczka zrobil 2 lazienki na poddaszu ..... ale zostala jeszcze lazienka na parterze ..... plytek jest sporo do polozenia bo jeszcze jakies 200 m2 ( licze z tymi na zewnatrz ) Zobaczymy jaka pogoda bedzie bo byc moze teraz Braciak zacznie ukladac tarasy ..... :p...... a na jesienne deszczowe dni wroci do ukladania wewnatrz domu ..... nie jest to latwa sprawa poniewaz na tarasach trzeba nadlac beton + zalozyc izolacje a jeszcze wczesniej zazbroic i tak zespolic istniejaca czesc betonu z ta dolana zeby w przyszlosci " nie odkleily sie " od siebie ..... ekipa ktora wylewala schody i tarasy w zeszlym roku kompletnie spierdzielila sprawe ( nawiasem mowiac pogonilam ich bez wyplacania zlotowki za partanine !!!!!! ) dlatego teraz nalezy z glowa to wszystko zaplanowac i rozplanowac . Fotki z pracy Braciaka wkleje w weekend jak gora bedzie skonczona to sama ocenisz :p..... mnie bardzo sie podoba ..... a zwazywszy na to , ze nigdy wczesniej nie ukladal plytek to po prostu jest mistrzostwo swiata :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko fajnie cię widzieć :) gdzie w takim chudziutkim ciałku mieści się tyle siły i werwy????

 

Ogrody piękne!!!! jest czym oko nacieszyć :)

 

Ganiam Jaśka od dwóch dni z aparatem i nic! jak już coś pstryknę to nie nadaje się do publikacji, bo jest na zdjęciu powyginany, z miną jak małpka- tak lub pozować.... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia bo moja sila z glowy , a nie z miesni pochodzi ;)......

Zaraz zmykam do pracy ( wiem wiem , ze niedziela :bash: ) .... po powrocie wkleje fotki z ulozenia plytek na podlodze w holu w Stylku ..... Braciak wlasnie zafugowal i zakonczylo sie plyteczkowanie poddasza yeeeeeee ..... jak dla mnie wyglada rewelacyjnie :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moja sila z glowy , a nie z miesni pochodzi ;)......

:D Się mi przypomniał jeden kawał.

 

Jedzie blondyna z trzemia mięśniakami w windzie. Nagle zgrzyt - winda staje. Mięśniaki zaczynają naparzać po ścianach, skakać - a nuż się winda obudzi. Oczywiście bez efektu. Na to blondynka:

- Chłopaki, odsuńcie się.

Podchodzi do panelu sterującego i srruuuuu z bańki. Winda ruszyła.

- Widzicie, chłopaki? Trzeba mieć tu - mówi stukając się w głowę palcem - a nie tu - pokazując na muskuły...

 

:D

 

Kakusek: na zdjęciach widać, że osice nie zążyły niczego uwikłać. Dopiero zaczynały - widać poklejone papką papierową deski.

 

Edzia: robota Braciaka jak zwykle perfekcyjna :) Nowa branża opanowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko piekna mialas wycieczke :) Widze ze braciak daje rade -zreszta to zadna nowosc ;)

Jestes kolejna osoba u ktorej osy chcialy zamieszkac bez meldunku :lol2: Pamietasz jak pisalysmy u Koni ze koniecznie nalezy zlikwidowac rowniez gniazdo? Sprawdzal braciak czy aby czegos sobie nie zdazyly uwiklac u Ciebie?

 

Gdyby ladnie poprosily to kto wie .... a tak na chama sie pchaly to pogonilam .... http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/home/smileys-home-777510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Się mi przypomniał jeden kawał.

 

Jedzie blondyna z trzemia mięśniakami w windzie. Nagle zgrzyt - winda staje. Mięśniaki zaczynają naparzać po ścianach, skakać - a nuż się winda obudzi. Oczywiście bez efektu. Na to blondynka:

- Chłopaki, odsuńcie się.

Podchodzi do panelu sterującego i srruuuuu z bańki. Winda ruszyła.

- Widzicie, chłopaki? Trzeba mieć tu - mówi stukając się w głowę palcem - a nie tu - pokazując na muskuły...

 

:D

 

Kakusek: na zdjęciach widać, że osice nie zążyły niczego uwikłać. Dopiero zaczynały - widać poklejone papką papierową deski.

 

Edzia: robota Braciaka jak zwykle perfekcyjna :) Nowa branża opanowana :D

 

Marti , ale blondynki ze mnie nie zrobisz ;)..... chociaz jak trzeba to tez z banki moge zalozyc http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/fitness/smileys-fitness-763049.gif

 

Osy na szczescie tylko robily przymiarke ...... i w pore Braciak zareagowal ... ale i tak trzeba bestie obserwowac ... bo kto wie co im przyjdzie do glowy przeciez w polowie to blondynki som ..... http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/insects/smileys-insects-268219.gif

 

Dzieki za pochwaly Braciaka ..... stara sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko - wróciłam :p

 

I nadrabiam ale nie ma mowy zebym wszystko przeczytała :( Ale ze zdjecia ogląda sie w miarę szybko to przejrzałam co nieco i w koncu zobaczyłam Ciebie !!!!! Piękna z Ciebie kobieta :jawdrop:

 

Dopatrzyłam się os i u Ciebie - dobrze ze zdolny braciak poradził sobie z nimi. Podłogi piekne, zarówne drewniane jak i płyteczkowe. Mam nadzieje ze od dzis juz bede na biezaco

 

Całuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia: oj to taka tylko luźna impresja a propos głowy ;) Z nikogo niczego nie chcę robić ;P No i lepiej nie musieć nic nikomu zakładać... :)

 

Marti ..... http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cowboy/smileys-cowboy-529269.gif w przyszlosci jak siwizna zbyt mocno dokuczy to planuje zamienic kolor na srebrny .... i wlosy podciac do jezykowej dlugosci .... a co ... mialam juz wlosy po kostki , a jeszcze nie mialam takich na 2 cm.... warto podjac probe ...

 

A mnie zalozyli http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/court/smileys-court-895145.gif ....... skurczybyki jedne .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko - wróciłam :p

 

I nadrabiam ale nie ma mowy zebym wszystko przeczytała :( Ale ze zdjecia ogląda sie w miarę szybko to przejrzałam co nieco i w koncu zobaczyłam Ciebie !!!!! Piękna z Ciebie kobieta :jawdrop:

 

Dopatrzyłam się os i u Ciebie - dobrze ze zdolny braciak poradził sobie z nimi. Podłogi piekne, zarówne drewniane jak i płyteczkowe. Mam nadzieje ze od dzis juz bede na biezaco

 

Całuje

 

Kinia http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/embrace-hug/smileys-embrace-hug-344349.gif

Witaj w network communication ...... zaraz spadam do Ciebie bo rozumiem , ze nadrabiasz zaleglosci i wrzucilas miliooooon fot z urzadzania domku ..... http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/flowers/smileys-flowers-177753.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...