Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaś sprawę masz? Kto tą razą i o co? :o

 

Co do włosów, to uwierz mi - zrobisz błąd ścinając je na łyso. Nie wiem, co to za moda, ale mi się ona strasznie nie podoba :p A zapewne nie jestem Jedynytaki ;)

 

A nie to ciagle ten sam kargul ,,,, :)...... jedynie sprawa sie ciaaaaaaaaaaagnie

 

Wlosy nie beda " na lyso " ... Marti to tylko wlosy , a nie zeby .... odrosna :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAaaaa... O to loto... No widzisz, jaki ja g00pi :D

Ale włosów będę sie 3mał zawsze i wszędzie... Małżowinka może potwierdzić ;) Raz się wyciachała (niby o coś się zezłościła na mnie ;)), to chyba ze 2 tygodnie się do niej nie odzywałem :rolleyes: I bardzo boleję nad tym, że nie chce mnie posłuchać i zapuścić dłuższych, niż ma :(

Kobietom ładniej w długich włosach i tyle. Basta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti mam propozycje ....... zapusc swoje wlosy i zobaczysz jak latwo sie je myje :lol2: i pielegnuje to wtedy zonie odpuscisz .... swoje dlugie to nie tyle mylam ile pralam :yes:.....

Swoja droga nie myslalam , ze z Ciebie taki zawzietuch 2 tyg. z wlasna kobita nie rozmawiales wstydz sie http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/hairdresser/smileys-hairdresser-962446.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, wylewki mieliśmy robione w listopadzie, więc to teraz pierwsze lato! Osuszacz chodził przez kilka dni non stop i teraz intensywnie wietrzę, mam nadzieję, że jak tym razem będziemy mierzyć wilgotność podłoża to problem zniknie ;) Roślinki bajeczne, nie wiem czy powstrzymałabym się żeby nie uskubnąć kilku zaszczepek :bash: Pewnie zamknęli by mnie za to :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dardurdka kurcze to juz troche minelo od czasu wylewek ...... az dziwne , ze jeszcze oddaja wilgoc ....

 

Kamer nie ma w ogrodzie wiec pewnie gdybys kilka zaszczepek wypozyczyla sobie to nie zostaloby to zauwazone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko,coraz piękniej U Ciebie :yes:

A tego kargula ,to ja już nie rozumiem :wtf:,ni cholery ;)To najpierw wycofuje sprawę z wokandy ,żeby teraz nową zakładać ???No masakra jakaś :sick:,co za debil :o

 

Ola: emm... zdaje mie się, że Edytce chodziło o starą sprawę ;) Uświadamiała tylko osobę, która daawno nie była i nie była w temacie wydarzeń życiowych Edzi :) Także spoko-luz-Marija ;)

 

Dokladnie tak Olu jak Marti pisze z tym , ze dziad chcial sie wycofac bez zrzeczenia roszczen ...( myslal , ze taki sprytny jest :p ) to taki myk prawniczy ... niby sie wycofuje , a pozniej moze zalozyc mi sprawe o wyzsze odszkodowanie np. ....... w przypadku kiedy zrzeknie sie roszczen w tej sprawie nie ma pozniej mozliwosci sadzic mnie o to samo w pozniejszym terminie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale kobito - z maszyną to pojechaliście ładnie :) Fajniutka. Czy Brat myśli nad własną firmą wykańczarską? ;) Z Tobą jako Panią Prezes, of kors :D

 

No jak nie jak tak .... :D......... chyba o firmie Brat nie mysli bo mowi , ze tylko dla siostry tak pracuje a dla innego " pana " nie chcialby robic .... Ja na prezeske to chyba sie nie naddaje ..... bo za lagodna jestem :p..... chociaz na malopolskiej bialej i czarnej liscie wlasnie jeden z wykonawcow stwierdzil , ze za nic w swiecie nie chcialby pracowac dla takiej inwestorki i dopisal mnie do czarnej listy :yes:......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi - a jak skonczyła sie sprawa ramy kominkowej i p.Mariusza? zabrał se ją i oddał kaskę? Mam nadzieje ze tak.....

 

Kinia zabral se ja ..... kase oddal , ale w ostatecznym rozrachunku z Barciakem jeszcze uszczknal stowe

:mad: .... kosztowala 6 stow , a zwrocil 5 !!!!! Troche sie Bratu dostalo nie za stowe , ale o to ze Pan Mariusz niby cicha woda , a i tak swoje wzial ..... ....

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zakręcona jestem :oops:

 

Spoko Kochana jak " dobrze " pojdzie to sprawa jeszcze troche bedzie sie ciagla ..... gosc to kawal oszoloma , raz mowi tak a raz siak .... nawet sedzina juz chyba pogubila sie w tych zeznaniach ( dobrze , ze na pismie ma czarno na bialym )

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, brat wygląda znajomo, ale zabij mnie nie wiem skąd ;).

Piekiełko znane :lol2:

 

Rere Braciaka zdjelam z Chomiczowki .... wiesz woli byc incognito http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/3d/smileys-3d-719038.png ... wiesc sie rozniesie , ze taki z Niego super fachowiec i co ???? na ulicy nie bedzie mogl przejsc spokojnie , a po Twoim wpisie juuz widze , ze mam racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko byl latwy wybor :)

 

Bardzo podoba mi sie Paradyz Taranto grys ( ktory mam w garazu i kotlowni oraz w domku gospodarczym ) ..... dlatego postanowilam polozyc w gornej lazience TARANTO GRAFIT POLPOLER zeby rowniez zobaczyc jak bedzie sie prezentowal ..... w zwiazku z tym , ze mi sie spodobalo ... biore te plytki na zewnatrz ..... jak zwykle nie bylabym soba gdybym troche nie poexperymentowala ... dlatego beda one w roznych rozmiarach ... 30 x 60 ..... 45 x 45 .... 45 x 90 ....... 45 x 45 ........ zobaczymy co wyjdzie z tych moich pomyslow .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyjdzie dobrze :yes:

Z moich obserwacji wynika, że Twoje pomysły bardzo fajnie wychodzą w praktyce :) zresztą, współpraca z takim urządzonkiem nie ma sobie równych ;) :lol:

Też musiałam kupić elektryczną maszynkę do glazury - z tym, że moja jest mniejsza i troszkę inna. Ale tarczę diamentową ma, chłodzenie ma, cięcie pod kątem też ma...:p i powiem Ci szczerze, że gdyby nie ta maszynka to miałabym problem z przecinaniem płytek - pioruńsko twarde, ale maszynka cięła jak złotko :wiggle:

MajsterBrat, będzie zadowolony :yes:

W sumie, to chyba nie ma budowy (czy remontu), na któej nie pojawiłyby się takie właśnie dodatkowe i niezbyt przewidziane wydatki, jak elektronarzędzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może kiedyś.... sobie poczytam :p

to ja jestem teraz ciekawa - na jakiej liście ja mogłabym się znaleźć? Przecież wiadomym jest, że.... ja płacić raczej nie płacę :lol:

ech... ludzie potrafią sobie wzajemnie utrudniać życie

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...