Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

W takiej sytuacji jaki jest sens poszukiwan plytek w odcieniu WZ skoro byc moze B2 jest wlasnie WZ ........ Zadzwonilam do Pana Marcina i poprosilam zeby sprawdzil stan magazynowy nie zwracajac uwagi na oznaczenia na pudelkach , ale zeby zobaczyl czy aby czasem plytki ktore poszukuje spokojnie nie lezakuja sobie w magazynie !!!!!!!!! :popcorn:.......

Efekt mojej piatkowej rozmowy telefonicznej jest taki , ze w poniedzialek zostanie wyslana probka ( plytka 60x60 ) do Stylka Braciak porowna z tymi ktore juz mamy i jesli kolor bedzie sie pokrywal to w srode otrzymam nowa partie , a ta " wybrakowana " zostanie zwrocona do producenta za posrednictwem sprzedawcy .....

UFFFFFFFFFF .............. to tyle wzgledem plytek ;)..... biegne do dziennika i powklejam " kilka " fotek .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szkoda tylko , ze o roznicach w odcieniach nikt Ciebie nie informuje ..... ani sprzedawca ani producent . Klient moze zamawiac plytki z tej samej kolekcji partiami i tak jak w moim przypadku jest to okres kilku miesiecy ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że masz niesamowitego Braciaka! Pełen profesjonalizm! I chyba mama też wiele pomaga (była na zdjęciu przy parapetach?), masz wspaniałą rodzinkę :) Domek pięknieje w oczach :)

 

Dardurdka wiesz jak to mowia " Jaki Pan taki kram ;) " ....... Braciak wie , ze z siostra nie zginie ..... zwolnil sie z pracy i juz od kilku miesiecy u mnie na budowie jest ( sama nie wiem skad On to wszystko wie !!!!!!!! przeraza mnie ten CHLOPAK czasami ....... Najfajniejsze jest to , ze uslalamy wspolnie niektore rozwiazania .... tak jak np. w tej chwili ukladanie plytek na schodach wejsciowych do domu .... Ja czytam duzo na necie bo do kazdej nawet najmniejszej pierdoly musze byc przygotowana ... czyli jaki klej ? dlaczego taki ? duzy format plytek jakie szerokie fugi zastosowac ? dylatacja miedzy plytkami ..... ciemne plytki to wyzwanie !!!!!! . Dowiedzialam sie np. ze duzy format ciemnych plytek ukladanych na zewnatrz gorzej znosi warunki atmosferyczne ( ich zmiany ) .......... niz duze lub mniejsze jasne plytki !!!!! dlatego tak wazne jest ich odpowiednie ulozenie i oczywiscie caly proces zaczyna sie od przygotowania podloza ....... nie zaluje na materialy bo pozniej to procentuje , a ja spie spokojnie bez obaw ......

Tak na zdjeciu to moja Mamuska :) ( ogrodniczka ) teraz miala za zadanie wprowadzenie w zycie akcji pod tytulem " Wypierdzielamy z dzialki te cholerne chwasty " ..... Ja tam za kwiatkami nie przepadam , ale ze porzadek musi byc to i chwastow trzeba sie pozbyc ..... na poczatek ....

Kupilismy Roundup i spryskuje Mamcia cale chwastolubne towarzystwo ..... wyslalam tez ze Stanow taki granulki ktore po rozsypaniu na trawe zabijaja jedynie to co trawa nie jest ;)......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Edytko, jesteś moim absolutnym guru, jesli chodzi o: wytrwalość, staranność, konkretność oraz analityczne i metodyczne podejście do budowania. Nawet nie wiesz jak motywujesz innych (mnie) to dalszych poszukiwań i nieodpuszczania. STOKROTNE DZIĘKI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Edytko, jesteś moim absolutnym guru, jesli chodzi o: wytrwalość, staranność, konkretność oraz analityczne i metodyczne podejście do budowania. Nawet nie wiesz jak motywujesz innych (mnie) to dalszych poszukiwań i nieodpuszczania. STOKROTNE DZIĘKI!!!!

 

Dorotko :hug:

 

Ja nigdy nie odpuszczam .... niektozy nazywaja te ceche charakteru upartoscia ja nazywam wytrwaloscia :).

 

Dorotko wlasnie dzieki tej konsekwencji wygralam sprawe w sadzie z Kargulem .........wczoraj adwokat poinformowal mnie , ze otrzymal ostateczna decyzje Pani Sedzia wydala wyrok .... dazylam do tego zeby Kargul obciazony zostal kosztami postepowania ( skoro wywolal te wojne ) . Tak sie tez stalo ..... Za swoje uczynki nalezy PLACIC ..... myslal , ze jak bedzie gnebil mnie i utrudnial budowanie ( od kwietnia 2010 roku ) , straszyl sadem ...... to cos uzyska ..... zle trafil ja nie poddaje sie presji ...... zadal kwoty 2 tys. zlotych !!!!! liczyl na to , ze nie bedzie mi sie oplacalo wynajac adwokata tylko zaplace jemu i sprawa skonczona ...... pomylil sie.

Dzieki jeszcze raz za mile slowa :) buziaki

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wygranej sprawy :)

 

Braciak widzę wdraża się z sukcesem w nowe zawody :) Milo patrzeć na dobrą robotę.

 

A u mnie robota brnie powoli, jak przez bagno :/ Ręczne wycinanie i szlifowanie jest jak katorga w łagrze.... Fundamenty już czekają, a ja wciąż w lesie :/ Zwłaszcza, że pogoda nie sprzyja... Już musiałem inwestycję rozszerzyć o preparat grzybobójczy, bo dziadostwo mi wlazło w drewno :( Nie wiem, czy ta wiata moja w tym roku stanie na nóżki... Ehh...

 

Ok, veni - vidi - vici :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie już poczekam na Ciebie;)

 

No ja mysle .... bo juz sie obawialam , ze " na dziko " bedziesz waletowala w Stylku i w klopoty mnie wpedzisz ;).... wiesz jak jest dom nie zostal odebrany nie moze byc zamieszkaly , a Kargul nie spi !!!!!!! Juz o uszkodzenia nie moze mi wytoczyc sprawy , ale do urzedu chetnie poda , ze dzikich lokatorow posiadam i 30 tys. z kieszonki musialbym jak nic wyplacic ......

 

co do finału sprawy z kargulem to bardzo gratuluję

 

Dziekuje :hug:kosztowalo mnie to wiele nerwow ......

 

no mię Marti posty podzielił:)

 

Jak to On jak nie przychodzi to nie przychodzi , a jak wpadnie z wizyta to sie rozpycha ;)

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wygranej sprawy :)

 

Braciak widzę wdraża się z sukcesem w nowe zawody :) Milo patrzeć na dobrą robotę.

 

A u mnie robota brnie powoli, jak przez bagno :/ Ręczne wycinanie i szlifowanie jest jak katorga w łagrze.... Fundamenty już czekają, a ja wciąż w lesie :/ Zwłaszcza, że pogoda nie sprzyja... Już musiałem inwestycję rozszerzyć o preparat grzybobójczy, bo dziadostwo mi wlazło w drewno :( Nie wiem, czy ta wiata moja w tym roku stanie na nóżki... Ehh...

 

Ok, veni - vidi - vici :bye:

 

Marti wreszcie jestes ...... :hug: juz stesknilam sie za Twoja obecnoscia w Chomiczowce ..... ( i jesli Oz to czyta to jest to czysto platoniczne stesknienie :)........ " ja tylko niose pomoc ;) "

Dzieki Bogu sprawa z Kargulem zakonczona ..... dazylam do tego zeby zostaly jemu zasadzone koszty postepowania ( nie o sume tutaj chodzi ) ale o to , ze jesli raz za cos zaplaci to moze na przyszlosc dwa razy sie zastanowi nim kogos innego do sadu poda . W tym roku mial rowniez sprawe w Sadzie Wyzszej Instancji ( podal swoja bratowa ) tak w skrocie to chodzilo o przesuniecie Jej ogrodzenia , zeby on mial WIECEJ MIEJSCA ..... :rolleyes:....... mieszkaja obok siebie .... w tej sprawie sad umorzyl jego koszty i myslal , ze ten sam numer przejdzie i teraz .......

 

Dzieki za pochwaly Braciaka .... :cool:...... teraz experymentujemy z inna koncepcja ukladania plytek na schodach wejsciowych

- w domku gospodarczym szlifowalismy pod katem 45 st.

- stopien przy wejsciu o garazu wykonczony zostal listwami

- wejscie do domu i taras plytki ulozone z lekkim wysunieciem nad podstopnica

 

Cholerka , a tak liczylam na te Twoja wiate , ze stanie w tym roku ...... zapowiadala sie pieknie . Pamietam jak robilismy wiezbe w Stylku to kazalam Braciakowi wszystkie murlaty spryskac grzybobojem .... tak profilaktycznie .... to cholerstwo pcha sie wszedzie . Pogoda teraz juz bedzie sklniala sie ku jesiennej .... ja rozkladam prace w ten sposob , ze Arek pracuje na zewnatrz w sloneczne dni , a jak troche pada to zabiera sie za wnetrze Stylka ( dziala w lazience ) .... nie mam mowy o przestojach .......

 

Trzymam kciuki za Twoje prace i na pohybel wszystkim grzybom ...... jak to lecialo w " Psach " Pasikowskiego

 

- Na pohybel czarnym.

- Na pohybel. Czarnym i czerwonym.

- Na pohybel wszystkim. To jest ładny toast, co?

- Za to z Tobą wypiję.

 

 

:bye::bye::bye:

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz rozpycha się :p Grzecznie zasiadam, a tu od razu insynuacje jakoweś :D

 

Nie odzywałem się, bo za bardzo czasu nie było. Urlopowałem się trochę, więc miałem dni spędzone przy ciesiołce, rozbebeszyłem kotła (wymiana ślimaka podajnikowego, a teraz walczę z rdzą w zasobniku), woziłem szkolnictwo podstawowe do i z... Nawet udało się kosiarkę odpalić na chwilę i częściowo doprowadzić trawnik do używalności :> Było trochę zajęć, to i czasu nie starczało na pisanie - podczytywałem tylko. Swoją szosą nie zwykłem strzępić języka nadaremno, więc jak nie było nic istotnego, to nie było musu pisać ;)

 

Co do wiaty, to może częściowo uda się postawić jeszcze w tym roku. Przed zimą chciałbym przynajmniej słupy, belki i miecze złożyć w całość, a jak się uda, to jeszcze krokwie. Łat raczej już nie zdążę, bo szlifowanie trwa trochę długo - tarcica była przecierana jakimiś poszarpanymi brzeszczotami w tartaku i są takie głębokie rowki (ok. 1-1,5mm nawet), a nie mam hebla i wszystko szlifuję taśmówką. Po takim szlifowaniu jestem jak młynarz, tyle że drzewny :D

Że nie wspomnę, co się dzieje w najbliższej okolicy, hiehie.... Zaiste, cierpliwi są moi sąsiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...