Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emilko dzieki za odwiedziny :hug:

 

Uffffffffff ...... upieklo mi sie ( tym razem ) nie chce narazic sie na Twoj gniew ;).

 

Podjelam decyzje dotyczaca drewna na suficie nad antresola ... i bedzie to oczywiscie ORZECH AMERYKANSKI pamietam , ze pytalas kiedys jakie drewno bedzie u mnie . Oczywiscie orzech bedzie " cienszy " niz ten na podlodze ... za to planuje kupic deski dluzsze czyli takie wyselekcjonowane iiiiiiiiiiiiiii mam nadzieje , ze moj Braciak podejmie sie zadania :)....... ( ulozenia deseczek )

 

Buziaki dla Ciebie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam pochwalić się pewną konwersacją. Niedawno rozważaliśmy ze znajomym nam ptaszkiem, coby tym razem u mnie pobiegał po kalenicach. W pewnym momencie mówię, że forumowicze się nim wymieniają i wzmiankuje, że czytałam, że nie dawno u Ciebie bawił. A on tak ładnie się zadumał, jesienne słoneczko świeciło mu po oczach, i nagle mówi: Dom pani Edyty to jest DOM, to taaaki DOM, tak porządnie zrobionego to jeszcze nie widziałem. Pokiwał jeszcze głową parę razy w tej zadumie i na tym się skończyło.

 

Więc przekazuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p:P i już Cie nie lubie za te drewno na suficie, bo ja nie mam gdzie go wcisnąć u siebie:bash: ale będe cierpliwie czekała na Twoją realizację:yes:

 

 

Emilko zostawilam sobie troche miejsca nad antresola ... jakies 20m2 na to drewno .... teraz trwaja poszukiwania bo chce dlugie dechy ( lite drewno ) najlepiej grube 10 - 12 mm. i z tym jest najwiekszy klopot ..... wiekszosc litego drewna to przedzial 14 - 20 mm ..... ( za grube i za ciezkie na sufit ) ale nie dam sie szukam dalej :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam pochwalić się pewną konwersacją. Niedawno rozważaliśmy ze znajomym nam ptaszkiem, coby tym razem u mnie pobiegał po kalenicach. W pewnym momencie mówię, że forumowicze się nim wymieniają i wzmiankuje, że czytałam, że nie dawno u Ciebie bawił. A on tak ładnie się zadumał, jesienne słoneczko świeciło mu po oczach, i nagle mówi: Dom pani Edyty to jest DOM, to taaaki DOM, tak porządnie zrobionego to jeszcze nie widziałem. Pokiwał jeszcze głową parę razy w tej zadumie i na tym się skończyło.

 

Więc przekazuje :)

 

Dorotko :hug: mozna wiedziec co ta " moja " Wronka :D robila u Ciebie ???? Jedno jest pewne na lepszego ptaszka nie moglas trafic ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia, dawno mnie tu nie było ale GRATULUJĘ WYGRANEJ sprawy :hug:

Domu chwalić nie będę, bo sama wiesz jaki jest...:jawdrop:

Pozdrawiam

 

Osiu dzieki za odwiedziny ... ja tez ostatnio jakos tak malo bywam .... w zaprzyjaznionych watkach :hug:.... dzieki Bogu sprawa z Kargulem zakonczona jeszcze pozostala kwestia rozliczen ...... Kargulowe maja pare stow zwrocic , ale pewnie beda ten moment przedluzac w nieskonczonosc .... byc moze i komornik bedzie musial sie sprawa zajac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko :hug: mozna wiedziec co ta " moja " Wronka :D robila u Ciebie ???? Jedno jest pewne na lepszego ptaszka nie moglas trafic ;).

 

Oglądała to co ma robić w listopadzie, okienka dachowe ma wsadzić :) Wiem, wiem. Strzelił mnie prosto w serce stwierdzeniem, że na wiosnę przejeżdżał koło mojego domku, sprawdzić czy z dachem wszystko ok. Tak sam z siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko,

Powiem tylko tyle, oglądając Twoją Chomiczówkę sprawiłaś, że podobają mi się pewne "rzeczy" o których wcześniej nie chciałam słyszeć, a co dopiero brać pod uwagę wykończając swój wymarzony dom np. betony - w życiu, mozaika - za żadne skarby. I nabroiłaś :))) zaczynam zmieniać zdanie :) A może dlatego, że masz u siebie wszystko dobrze przemyślane i zrobione ze smakiem.

Wizualizację swoich wnętrz mam na razie w głowie, bo domek ma tylko ścianki i stropik :(

Edytko czy nie miałabyś nic przeciwko, żeby czerpać inspiracje od Ciebie???? Mam nadzieję, że się zgodzisz :):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyś: proponuję, żebyś wzięła te 14-to mm dechy i dała do sfrezowania tych 4mm u stolarza. Tylko musisz się upewnić, że ma grubościówkę (taka maszyna), bo ręcznie to się zaje....dzie na śmierć i pokrzywi tylko powierzchnię ;)

 

Marti Ty jak cos powiesz !!!!!!!! TO JEST MYSL !!!!!!! dzieki za podpowiedz :hug:

 

P.S. Gdzies Ty bywal jak u mnie Ciebie nie bylo aaaaaaaaaaa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka ta mozaika w wiatrołapie mnie powaliła... ale piękna!!!!!

 

I tak jak doras twój dom to jest DOM!!!

 

no i ten twój braciak to istny mistrz-czego się nie dotknie to zrobi idealnie!!!

 

pozdrawiam cieplutko :)

 

( :hug:to po siostrze :yes:On tak ma )

 

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądała to co ma robić w listopadzie, okienka dachowe ma wsadzić :) Wiem, wiem. Strzelił mnie prosto w serce stwierdzeniem, że na wiosnę przejeżdżał koło mojego domku, sprawdzić czy z dachem wszystko ok. Tak sam z siebie :)

 

FACHOWIEC jakich malo !!!!!!! i do tego fajny czlowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko,

Powiem tylko tyle, oglądając Twoją Chomiczówkę sprawiłaś, że podobają mi się pewne "rzeczy" o których wcześniej nie chciałam słyszeć, a co dopiero brać pod uwagę wykończając swój wymarzony dom np. betony - w życiu, mozaika - za żadne skarby. I nabroiłaś :))) zaczynam zmieniać zdanie :) A może dlatego, że masz u siebie wszystko dobrze przemyślane i zrobione ze smakiem.

Wizualizację swoich wnętrz mam na razie w głowie, bo domek ma tylko ścianki i stropik :(

Edytko czy nie miałabyś nic przeciwko, żeby czerpać inspiracje od Ciebie???? Mam nadzieję, że się zgodzisz :):):):):)

 

Emilla czerp ile chcesz ......

P.S.

Rachunek wystawie na koncu :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti Ty jak cos powiesz !!!!!!!! TO JEST MYSL !!!!!!! dzieki za podpowiedz :hug:

 

P.S. Gdzies Ty bywal jak u mnie Ciebie nie bylo aaaaaaaaaaa ;)

 

Prosz :) Zawsze do usług :)

 

No i nigdzie nie wychodziłem, jeno przycupnąłem sobie w kąciku, żeby Bratu nie przeszkadzać :) Nie mam nic do dodania/podpowiedzi, to nic nie piszę :) Natomiast zawsze, gdy spojrzysz w moją stronę, to zobaczysz wyciągniętą rękę z palcem ku górze w takiej postaci:

http://us.cdn2.123rf.com/168nwm/yayayoy/yayayoy1203/yayayoy120300015/12793108-bunny-emotikony-z-kciukiem-do-gory.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,Edytko :) Ruski rok tu nie byłam, ale jak już weszłam, to mnie wmurowało! Betony wyszły pięknie, łazienki są super, Deski śliczne, a mozaiki nie po prostu powaliły na łopatki. :) SUPER!

Gratuluję Ci i strasznie się cieszę, że wygrałaś sprawę i że te "gadziny za płota" więcej nie będą Cię nękać - miejmy nadzieję! :)

Pochichrałam się zrowo z tego jak Kargul latał niczym kot z pęcherzem, żeby tylko wykręcić się od płacenia za rzeczoznawcę - cudo!, A jeszcze większe cudo, to post Twojej Mamy na temat szerszeni czy innych "żądlastych" - genialne. :D

 

Buziaki wielgachne Ci zostawiam i lecę spać, bo u nas już 1.12. :yes:

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...