Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Prosz :) Zawsze do usług :)

 

No i nigdzie nie wychodziłem, jeno przycupnąłem sobie w kąciku, żeby Bratu nie przeszkadzać :) Nie mam nic do dodania/podpowiedzi, to nic nie piszę :) Natomiast zawsze, gdy spojrzysz w moją stronę, to zobaczysz wyciągniętą rękę z palcem ku górze w takiej postaci:

http://us.cdn2.123rf.com/168nwm/yayayoy/yayayoy1203/yayayoy120300015/12793108-bunny-emotikony-z-kciukiem-do-gory.jpg

 

:D

 

Marti , a moj Braciak pytal o Ciebie :D.... wlasnie przy okazji rozmowy o drewnie i mamy do Ciebie zapytanie jak Ty widzisz zamocowanie drewna nad antresola ??? . Ja osobiscie chcialabym zamocowac na kleju bo widoczne wkrety czy gwozdziki nie przemawiaja do mnie ( wiesz wszystko chce perfecto ;)). Ale kurcze na kleju do plyty na suficie ...... pewnie jak Arek gwozdzikami dobije to nawet ich nie zauwaze ( takie malizny z obcietymi lebkami :D) . Czekam na odpowiedz .....

A z drewnem jeszcze wymyslilam tak , zeby moze zadzwonic do producenta i zapytac czy na zamowienie nie zrobia mi takich dech o odpowiedniej dlugosci i grubosci w koncu wczesniej zamowilam u nich 80m2 na podlogi ... wiec moze .... moze ... no bo jak nie to http://emotikona.pl/emotikony/pic/0Laie_53.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć,Edytko :) Ruski rok tu nie byłam, ale jak już weszłam, to mnie wmurowało! Betony wyszły pięknie, łazienki są super, Deski śliczne, a mozaiki nie po prostu powaliły na łopatki. :) SUPER!

Gratuluję Ci i strasznie się cieszę, że wygrałaś sprawę i że te "gadziny za płota" więcej nie będą Cię nękać - miejmy nadzieję! :)

Pochichrałam się zrowo z tego jak Kargul latał niczym kot z pęcherzem, żeby tylko wykręcić się od płacenia za rzeczoznawcę - cudo!, A jeszcze większe cudo, to post Twojej Mamy na temat szerszeni czy innych "żądlastych" - genialne. :D

 

Buziaki wielgachne Ci zostawiam i lecę spać, bo u nas już 1.12. :yes:

:hug::hug::hug:

 

Lidzia zakrecona jak twister :hug:

 

U mnie wciaz listopad , ale widzie ze Ty to skok juz do grudnia zrobilas ( podroz w czasie :D) 1.12 ..... http://emotikona.pl/emotikony/pic/0girl_witch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie o godzinę jej chodziło heheh bo post z 1:11

 

Brat zdolniacha ale to wiadomo każdy Arek to zdolniacha

 

pozdro

Arek S. :)

 

No BAAAAAAA :D:D:D

 

Arku musze wskoczyc do Twojego dziennika i zobaczyc co tez w swoim domku nawywijales ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia, broń Cię Panie Boże na kleju... Chyba, że lubisz jak Ci coś na głowę Ciężkiego spada ;) Bo prędzej, czy później spadnie - gwarantowane. Tylko i wyłącznie na kołki i to nalepiej kotwy stalowe do betonu. Oczywiście nie w deski bezpośrednio - najpierw montujesz stelarz, lub łaty, do których można już przymocować deski. No i te łaty kotwisz w stropie, a deski na gwoździe - najlepiej dekarskie, albo na wkręty dobrane pod kolor. Można by się jeszcze skonsultować z człowiekiem od boazerii. Oni mają metody bicia gwoździków takich niedużych w sposób, dzięki któremu gwoździe są niewidoczne. Ja niestety aż takich zdolności i wiedzy nie posiadam - nigdy się nie porywałem na drewno w domu - a zwłaszcza na suficie ;)

 

Tak mi też przyszło teraz do głowy, że w sumie można by na wkręty deski pomocować tak, aby główka wkręta była głęboko w drewnie schowana i zaszpachlowana masą pod kolor drewna. Z daleka nic nie zobaczysz. Można też zrobić korek z drewna takiego samego, jak deski i wkleić go ponad główkę wkręta i zeszlifować do zlicowania z deską. Tylko przed lakierowaniem ostatecznym, aby ujednolicić kolorystykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka, przyganiał kocioł garnkowi! :D Pewnie, e o godzinę chodziło. :(

 

A , ze o godzine chodzilo to wiem wiem :p.... chcialam tylko sprowokowac dyskusje i zeby Cie znow do Komentarzy SCIAGNAC :bye:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia, broń Cię Panie Boże na kleju... Chyba, że lubisz jak Ci coś na głowę Ciężkiego spada ;) Bo prędzej, czy później spadnie - gwarantowane. Tylko i wyłącznie na kołki i to nalepiej kotwy stalowe do betonu. Oczywiście nie w deski bezpośrednio - najpierw montujesz stelarz, lub łaty, do których można już przymocować deski. No i te łaty kotwisz w stropie, a deski na gwoździe - najlepiej dekarskie, albo na wkręty dobrane pod kolor. Można by się jeszcze skonsultować z człowiekiem od boazerii. Oni mają metody bicia gwoździków takich niedużych w sposób, dzięki któremu gwoździe są niewidoczne. Ja niestety aż takich zdolności i wiedzy nie posiadam - nigdy się nie porywałem na drewno w domu - a zwłaszcza na suficie ;)

 

Tak mi też przyszło teraz do głowy, że w sumie można by na wkręty deski pomocować tak, aby główka wkręta była głęboko w drewnie schowana i zaszpachlowana masą pod kolor drewna. Z daleka nic nie zobaczysz. Można też zrobić korek z drewna takiego samego, jak deski i wkleić go ponad główkę wkręta i zeszlifować do zlicowania z deską. Tylko przed lakierowaniem ostatecznym, aby ujednolicić kolorystykę.

 

Marti a co myslisz o kleju dwuskladnikowym poliuretanowym ? ( ja dalej swoje ;) )

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti i tak to mniej wiecej wyglada .... oczywiscie sa wtopione tasmy w naroza i na laczeniach plyt ... generalnie plyty k-g SA GOLE .... jak odszukam fotki to wkleje wieczorkiem teraz do pracy musze zmykac :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli na KG chcesz kleić? Hmm... No to w sumie może to zdać egzamin. Gwoździami do KG nie przymocujesz i tak ;) Myślałem, że to na tynku chcesz mocować...

Aczkolwiek ja jednak wolałbym u siebie zamocować to na łatach na kołkach do kg (te motylki rozprężne, nie plastikowe wkręcane w płytę). Powtórzę się, ale jakoś nie mam zaufania do klei.

Miłej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , ze o godzine chodzilo to wiem wiem :p.... chcialam tylko sprowokowac dyskusje i zeby Cie znow do Komentarzy SCIAGNAC :bye:.

 

Aj, Ty spryciulo! :)

Jestem, ale czasem nawalam, bo mi się sprawy różne, różniste n łepetynę zwalają. Jeszcze ten rok będzie tki trochę pokręcony, ale idzie ku lepszemu. :D W każdym razie jeśli byś czegoś potrzebowała, to na priva zawsze odpowiem.

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli na KG chcesz kleić? Hmm... No to w sumie może to zdać egzamin. Gwoździami do KG nie przymocujesz i tak ;) Myślałem, że to na tynku chcesz mocować...

Aczkolwiek ja jednak wolałbym u siebie zamocować to na łatach na kołkach do kg (te motylki rozprężne, nie plastikowe wkręcane w płytę). Powtórzę się, ale jakoś nie mam zaufania do klei.

Miłej pracy :)

 

Kurcze Marti mam metlik w glowie http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dash2.gif firma w ktorej kupilam drewno na podlogi robi mi teraz wycene na dechy ( sufitowe ) .... poprosilam , aby w wycenie uwzglednili rowniez temat ;).. " gdyby to Panowie mieli ukladac je na suficie to jak wygladalby montaz " .... konkrety od A-Z wiesz tak jak lubie , a nie tylko fotki z efektu koncowego , zobaczymy czy przedstawia mi caly proces tworczy ......... ciekawa jestem ich propozycji montazu.

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, Ty spryciulo! :)

Jestem, ale czasem nawalam, bo mi się sprawy różne, różniste n łepetynę zwalają. Jeszcze ten rok będzie tki trochę pokręcony, ale idzie ku lepszemu. :D W każdym razie jeśli byś czegoś potrzebowała, to na priva zawsze odpowiem.

Buziaki

 

Dzieki Kochana ....

Czytalam o Twoich klopotach ze zle dokreconym wezykiem ... jak slysze WODA !!!!!!!!!!!! to http://emotikona.pl/emotikony/pic/0swoon.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0swoon.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0swoon.gifhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0swoon.gif.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...