Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marti Jesuuuuuuu u Ciebie tez ???? . W Stylku instaluje takie oto ustrojstwo .... w kuchni , lazienkach i w kotlowni

 

FD-1

CZUJKA ZALANIA

WŁAŚCIWOŚCI

wykrywanie obecności wody w pomieszczeniach

zagrożonych zalaniem

zewnętrzny, łatwy w montażu sensor

DANE TECHNICZNE

Znamionowe napięcie zasilania 12 V DC (±15%)

Pobór prądu w stanie gotowości 2,5 mA

Maksymalny pobór prądu 4 mA

Długość przewodu sondy 3 m

Klasa środowiskowa II

Zakres temperatur pracy -10 °C...+55 °C

Wymiary obudowy 24 x 110 x 27 mm

Masa 81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, bez przesady. W mieszkaniu w bloku to może i jest problem, ale w domu jednorodzinnym już mniejszy. Owszem, jest z tym kłopot, ale jak rura jaka pierdyknie w ścianie, lub podłodze. Wtedy się leje równo i trzeba ryć, aby naprawić. U mnie pękł wąż łączący wyciąganą wylewkę z baterią i po wężu lało się za szafki. Nic strasznego. Przy zakręconej wodzie było spoko. Niestety - dodatkowy koszt, bo trzeba kupić nowe części, ale tak to jest - dom to skarbonka bez dna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti dobrze wiesz , ze u mnie to wody nie moze byc nawet kropelki w domu na podlogach !!!!!Kanaly do ogrzewania przeca mam .... wiec prosze sobie nie lekcewazyc mojej przezornosci .....

Swoja droga co to za wezyki masz ;) ????? moze do urologa czas sie wybrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti, ja kupiłam baterie ze średniej półki i też z 2 tyg. temu mieliśmy przeprawę, bo pękł przy gwincie wężyk i zalało nam sufit w salonie. Teraz jak już wysechł strop będzie trzeba zlikwidować zaciek... Nie ma reguły - czasem i najdroższe nawalą...

Edytka, jestem fanką Twojej Mamy :D Jej teksty są genialne, a tym o mrożonej kostce rybnej przed panierowaniem, to mnie powaliła na 4 łopatki, mimo, że mam dwie... Pozdrów, proszę, swoją Autorkę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że trochę gdzieś czasami pokapie - trudno. Się wytrze, a przy okazji umyje podłogę :D

 

Ty to masz dowcip ....... :popcorn:

 

Wiesz, wężyki są jak my, faceci. Jak za mocno się nam śrubę wkręci, to pękamy ;)

 

Jak sie srube podkreci .... to chodzicie jak w zegarku

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka, jestem fanką Twojej Mamy :D Jej teksty są genialne, a tym o mrożonej kostce rybnej przed panierowaniem, to mnie powaliła na 4 łopatki, mimo, że mam dwie... Pozdrów, proszę, swoją Autorkę. :D

 

No BA !!!!!!!!! MOJA KREW :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystkich Forumowiczów, dzięki mojej kochanej córci (EDYTA.M) dorobiłam się konta na Forum. Dziękuje bardzo za pozdrowienia. Jestem na bieżąco z Forum i sprawą pomocy rodzinie Nelli. Cieszę się że tyle osób śledzi dziennik budowy Stylka. Niestety zamieszczone zdjęcia nie oddają tego jak wygląda na żywo STYLEK. Braciak Edytki, a mój syn jak widać bardzo się stara i nawet mu to wychodzi (samouk). Jestem dumna z moich dzieci. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podglądam sobie Twój dziennik od czasu do czasu i gratuluję - pięknych filetów :D

 

oops znaczy się płytek na podłodze :) a tak na poważnie to szczególnie przy betonach wyglądają zarąbiście.

I oczywiście jestem fanką tych przepięknych, grafitowych płytek przed wejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystkich Forumowiczów, dzięki mojej kochanej córci (EDYTA.M) dorobiłam się konta na Forum. Dziękuje bardzo za pozdrowienia. Jestem na bieżąco z Forum i sprawą pomocy rodzinie Nelli. Cieszę się że tyle osób śledzi dziennik budowy Stylka. Niestety zamieszczone zdjęcia nie oddają tego jak wygląda na żywo STYLEK. Braciak Edytki, a mój syn jak widać bardzo się stara i nawet mu to wychodzi (samouk). Jestem dumna z moich dzieci. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów:bye:

 

Mamus witaj :welcome:......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podglądam sobie Twój dziennik od czasu do czasu i gratuluję - pięknych filetów :D

 

oops znaczy się płytek na podłodze :) a tak na poważnie to szczególnie przy betonach wyglądają zarąbiście.

I oczywiście jestem fanką tych przepięknych, grafitowych płytek przed wejściem.

 

Tutli_putli :welcome:.....

 

Dzieki za odwiedziny ...... tez uwazam , ze plytki przy betonach wygladaja zarabiscie .... zobaczymy jak beda prezentowaly sie przy tej scianie ze schodami tam sa w troche innym odcieniu ( " wariacje betonowe " ) i formie ..... Braciak musi bardziej sie starac poniewaz nie bedzie tam listwy przypodlogowej wiec kazda niedorobka bedzie widoczna jak na dloni ..... moze jakies cwiercwalki przy podlodze zobaczymy .

Grafitowe plytki na zewnatrz to pewnie bedzie WYZWANIE jesli chodzi o utrzymanie porzadku ..... :o...... niby taka praktyczna jestem , a zafundowalam sobie sprzatanie kazdego dnia .... cos za cos ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...