Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Anawii , ale co Ty ja musze te sprawe z Braciakiem obgadac .... jak za pozno , co za pozno to Ty Kochana mnie nie znasz , a moja wiara w Braciaka tak mocna jest , ze zobaczymy co On na to bo wiesz takich dwoch jak nas trzech to nie ma ani jednego ;) ........ Jak Arek powie , ze sie da to zabieramy sie za realizacje pomyslu ... dzieki za info

:hug:

 

Prosze bardzo :D

Służe pomocą jak tylko umiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prosze bardzo :D

Służe pomocą jak tylko umiem....

 

Rozmawialam z Braciakiem wszystko jest do ogarniecia , ale .......... najprawdopodobniej trzeba bedzie zaczac od poczatku czyli odkrecic plyty ... zdjac to drewno ktore pan od ocieplenia poddasza wrzucil pod g-k .... ( taki mial pomysl na te zabudowe ) . Braciak mowi , ze jak w tej chwili przyglada sie fotkom to widzi , ze musi zaczac wszystko od poczatku ... CHOLERA ..... Facet od docieplenia podadsza nie dosyc , ze okazal sie zlodziejem to jeszcze sknocil sprawe i teraz trzeba po nim poprawiac ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przesyłam kilka fotek ze stylka

 

Pozdrawiam

Bogdan

 

[ATTACH=CONFIG]149645[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]149646[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]149647[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]149648[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]149649[/ATTACH]

 

Bogdan pogratulowac tak szybkiego zamieszkania w domku ..... teren wokol tez juz ogarniety ( tylko u mnie wciaz Arizona ) ..... napisz jeszcze co zmienilbys , gdybys jeszcze raz budowal Stylka .... i jesli mozesz bo mnie ciagle ktos pyta o koszty budowy ... jak u Ciebie mialy sie one w stosunku do wyliczen projektantow .... ;). U mnie juz dawno przekroczone , a mialy sie zamknac ( stan deweloperski ) w kwocie .... 570 tys. + ok. 47 tys. wykonczenie :confused:..... nie bardzo wiem jak za taka kwote wykonczyc wnetrze tego domu .... koszt schodow i barierek to jakies 40 tys. .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Marti!!! piesek śliczny, poniewaz ja z angielskiego jestem noga ,rozumiem tylko pojedyncze słówka to Syn mi przetłumaczył. No jakiś placuszek był i procenty też, żeby wznieść TOAST.Torcik będzie na powitanie CORCI jak wróci do Polski ,a mam nadzieje ze doczekam tej chwili. :rolleyes::welcome:pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialam z Braciakiem wszystko jest do ogarniecia , ale .......... najprawdopodobniej trzeba bedzie zaczac od poczatku czyli odkrecic plyty ... zdjac to drewno ktore pan od ocieplenia poddasza wrzucil pod g-k .... ( taki mial pomysl na te zabudowe ) . Braciak mowi , ze jak w tej chwili przyglada sie fotkom to widzi , ze musi zaczac wszystko od poczatku ... CHOLERA ..... Facet od docieplenia podadsza nie dosyc , ze okazal sie zlodziejem to jeszcze sknocil sprawe i teraz trzeba po nim poprawiac ..

 

Dlatego pisałam, że troche za późno ;).....Bo będzie "mała" demolka...

 

Pozdrawiam, bede zaglądać :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan pogratulowac tak szybkiego zamieszkania w domku ..... teren wokol tez juz ogarniety ( tylko u mnie wciaz Arizona ) ..... napisz jeszcze co zmienilbys , gdybys jeszcze raz budowal Stylka .... i jesli mozesz bo mnie ciagle ktos pyta o koszty budowy ... jak u Ciebie mialy sie one w stosunku do wyliczen projektantow .... ;). U mnie juz dawno przekroczone , a mialy sie zamknac ( stan deweloperski ) w kwocie .... 570 tys. + ok. 47 tys. wykonczenie :confused:..... nie bardzo wiem jak za taka kwote wykonczyc wnetrze tego domu .... koszt schodow i barierek to jakies 40 tys. .....

 

Witam.

 

Nasze zmiany do projektu były stosunkowo niewielkie,garaż szerszy o 1,5m co dało nam w górnych pustkach nad garażem garderobę i w łazience

saunę,górne piętro 15cm wyższe,taras większy,brak płyt z piaskowca na elewacji i kilka drobnych przeróbek.Odnośnie kosztorysu to myślę ,ze

wszystko zależy od standartu wykończenia.,moje schody z barierkami to 36 tyś zł pewno można je zrobić za 5tyś ale ???.Poruwnywałam Twoje koszty

budowy i muszę przyznać ,że są poruwnywalne do moich.W wolnym czasie postaram się wysłać kilka fotek z łazienek i pokoi.

Pozdrawiam i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałam, że troche za późno ;).....Bo będzie "mała" demolka...

 

Pozdrawiam, bede zaglądać :bye:

 

 

:bye:

 

Bogdan, domek piekny :jawdrop:, a schody cudo.....takie mi sie marzą....

Jak zrobie napad na bank, to też tak chce :D

 

Dlatego ja w tej ameryce siedze ..... bo chce wykonczyc Stylka , a nie lubie kompromisow ... za to lubie dobre rzeczy a te jak wiesz sporo kosztuja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nasze zmiany do projektu były stosunkowo niewielkie,garaż szerszy o 1,5m co dało nam w górnych pustkach nad garażem garderobę i w łazience

saunę,górne piętro 15cm wyższe,taras większy,brak płyt z piaskowca na elewacji i kilka drobnych przeróbek.Odnośnie kosztorysu to myślę ,ze

wszystko zależy od standartu wykończenia.,moje schody z barierkami to 36 tyś zł pewno można je zrobić za 5tyś ale ???.Poruwnywałam Twoje koszty

budowy i muszę przyznać ,że są poruwnywalne do moich.W wolnym czasie postaram się wysłać kilka fotek z łazienek i pokoi.

Pozdrawiam i trzymam kciuki

 

Czekam na reszte zdjec ..... nie ma co mowic dom jest drogi w budowie i wykonczeniu .... ja tez nie dawalam plyt z piaskowca ( nie jest to kwestia oszczednosci , ale po prostu jakos obawialam sie tego ich ciezaru na elewacji ..... ) za to mam piaskowiec elastyczny ... tez trwaly material i lekki .

Wrzuc jak mozesz fotki od strony garazu ... u mnie totalnie spierdzielili posadowienie domu i teraz musze kombinowac jak te sprawe rozwiazac ( pod wzgledem estetycznym )

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...