Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć

 

A może Ty basen budujesz tyle masz tej wody;) Przez tą pogode nic nie można zrobić:bash:

Miejmy nadzieję, że pogoda poprawi sie na lepsze w całym kraju :yes: Życzę dużo słonka !!!

 

Witam :welcome:

 

Basen tak tak ..... dla slepych kaczek :cool:

Tez zycze wszystkim sloneczka , u mnie dzisiaj ( niedziela ) pelnomocnicy ostro pracuja na budowie przy usuwaniu wody ....... od jutra Ekipa ma zaczac dzialac :stirthepot::stirthepot::stirthepot:.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Dzięki za odwiedzinki u mnie:)

Dużo ,dużo słonka życzę:yes:,żeby w końcu budowa ruszyła do przodu:yes:U mnie też nie chcą tynki schnąć ,przez tą wilgoć w powietrzu:bash:.

Pozdrawiam :hug:i miłego dnia życzę:)

 

Hejka Olu :yes:

Dzieki, dzieki ....... jak ruszy budowa to zachecam do odwiedzin .... Ekipa super :cool: , ale bede czekala na Wasze opinie :yes: i pomysly

Buziaczki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się , że udało wam się uporać z wodą. Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. Pozdrowienia od mojej córci :)

PS

Jeśli chodzi o JAC, to dobrze myślisz;)

 

Hejka :hug:

Dziekuje za pozdrowienia od CORECZKI ..... :hug: , a czy moglaby rowniez mnie cos podpowiedziec w temacie budowania , moze jakies propozycje urzadzenia wnetrz !? , moze kolor elewacji !? .... moze jakies zagospodarowanie terenu . Co do wynagrodzenia jakos sie dogadamy :D

Czekam na propozycje ( rysunkowe )

P.S.

Wiedzialam .... ;) chlopaki boja sie takich BAB jak ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko!! Wy również macie prześliczny ten domek a działka 16 arowa to też spory kawałek:) Szkoda, że pogoda Wam tak strasznie dokuczała, u nas też lało, ale znowu aż tak źle nie było, biedni ci nasi pracownicy tylko, bo cały maj praktycznie w deszczu pracowali, no ale na pogodę to my nic nie poradzimy. Teraz 2 dni u nas słoneczko świeciło, że aż się trochę spaliłam przy plewieniu, a dzisiaj już znowu deszcz zaczyna padać i się trochę zimniej zrobiło brrrrr Życzę dużo słoneczka i powodzenia w dalszej budowie. Trzymajcie się ciepło:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wpadlam z wizytka z racji podgladania jak ludziom idzie budowanie ich czterech scianek. Powiem szczerze,ze ladnie idzie, ladnie oj ladnie, a nawet bardzo ladnie ;). Pozdrawiam wszystkich, ktorzy sobie grilluja (mniam,mniam), ktorzy moga codziennie obserwowac postepy swoich budow i jako wkupne zamieszczam to :)

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:0hO8xej7vf060M:http://www.healthline.com/blogs/diet_nutrition/uploaded_images/grill-too-hot-716044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek:wave:

Fundamety wyglądają super, jakby wcale tam wody nie było;)

Ciekawe ile dzisiaj zrobicie?

 

Miłego dnia życzę:cool:

 

Hejka :yes:

Jak zobaczylam fotki ktore przyslali mi pelnomocnicy to taka jape zrobilam .... :jawdrop: X 2

Chlopaki napracowali sie dzisiaj ......

Zobacz w dzienniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehehehhh z tym basenem( w dowcipie) to dobre :)

Edytuś, fundamenty wyglądają już siuuuuper a jak majster klepki wejda dziś na czyszczenie ti juz będzie koncertowo;)

 

Buziaki NIunia i 3mam kciuki za pogodę:hug::hug::hug:

 

Niwus dzieki .... :hug: zerknij do dziennika to zobaczysz jak dzisiaj Chlopaki dawali czadu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko!! Wy również macie prześliczny ten domek a działka 16 arowa to też spory kawałek:) Szkoda, że pogoda Wam tak strasznie dokuczała, u nas też lało, ale znowu aż tak źle nie było, biedni ci nasi pracownicy tylko, bo cały maj praktycznie w deszczu pracowali, no ale na pogodę to my nic nie poradzimy. Teraz 2 dni u nas słoneczko świeciło, że aż się trochę spaliłam przy plewieniu, a dzisiaj już znowu deszcz zaczyna padać i się trochę zimniej zrobiło brrrrr Życzę dużo słoneczka i powodzenia w dalszej budowie. Trzymajcie się ciepło:hug:

 

Hejka Beatko :D

Dziekuje ..... teraz to nie widac zbyt wiele tylko " HIMALAJE " , ale Majster obiecal , ze juz niedlugo beda wyrownywac dzialeczke ........ Panowie w poniedzialek naprawde staneli na wysokosci zadania , zjawili sie raniutko i pracowali do pozna . Dzieki moim Kochanym Pelnomocnikom dostalam milion fotek .......... chwala Im za to i wszystko moge na biezaco ( no prawie na biezaco ) sledzic .

Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do odwiedzin :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...