Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kurcze Edytka, a ja facet dam rade takie ciasteczka zrobić|?

Upiekłbym mojej Edytce, a co. No ale jak nie bedą smakowac to zwalam na Ciebie co, mogę?

 

Mirku nie ma prawa zeby sie nie udaly !!!!!!!!!!!

Przepis prosty jak pol metra sznurka w kieszeni :p..... tylko kontroluj czas pieczenia ..... serduszka smakuja wysmienicie przelozone dzemem malinowym .....

Trzymam kciuki za udany proces " tworzenia " i daj znac jak poszlo

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jeszcze jednego takiego brata????? Chętnie bym go adoptowała.:D

 

Aniu czekalam na Niego 17 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!! w koncu powiedzialam Mamie jak nie dostane rodzenstwa pod choinke to wypisuje sie z Rodziny ..... i dostalam :p. Wprawdzie w lutym sie urodzil , ale co tam nie jestem drobiazgowa ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nawet nie szła tak daleko. Tylko takiego magika wynajęła za słone pieniądze. Ale Edyta raczej go tak na wolność luzem nie puści :)

 

Dorotko masz racje ..... Arek ma talent ( to po siostrze :p ) ..... i za uczciwy jest zeby Jego samego puszczac w swiat ..... samochod tez potrafi naprawic ... wlasnie kilka tyg. temu rozebral silnik w swoim aucie i zlozyl korzystajac z instrukcji zawartej w ksiazkach motoryzacyjnych :rolleyes:..... Fajnego mam Brata nie ma co ..... :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciak przeslal mi wlasnie taka oto propozycje wykonania " Zawieszki do kluczy " ...... :p

 

http://img233.imageshack.us/img233/4383/zawieszkadokluczy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Oryginalna nie uwazacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sugestywna nawet :) Przypadkowi goście od razu będą do gospodarzy podchodzić z większym szacunkiem :)

 

A co do dorabiania na rodzinie... Jakie by czasy nie były, dobra jakość zawsze jest dużo warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Mama musiała stanąć na wysokości zadania. Akurat po tylu latach Udał się synuś, któremu imię wybrała oczywiście Edytka.Ja sama jestem zaskoczona umiejętnościami, precyzja, dokładnością wykonywanych prac przez mojego syna.W naszej rodzinie jesteśmy takie trochę Złote Rączki w różnych dziedzinach,Edytka kulinaria, wypieki na 6stke.Mama czyli ja roboty szydełkowe ,roboty na drutach, szycie dla siebie daje radę. Jak widać, troszke te zdolności to rodzinne..........::yes::lol2: Zapewniam,że drugiego braciszka takiego niema Edytka.:no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sugestywna nawet :) Przypadkowi goście od razu będą do gospodarzy podchodzić z większym szacunkiem :).

 

Dorotko Arek zna moj charakter i wie , ze taka przywieszka na klucze najbardziej oddaje DUCHA DOMU :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Ciebie ślicznie...:cool:... Tempo imponujące, Brat - rewelacyjny!, Pomysł z drewnem tylko na suficie...:yes:.

 

Noooo i gratuluję Poważnego Statusu Domku!!!:wiggle:

 

Dziekuje Kochana:hug:

 

Wlasnie wybieram numer domu z nazwa ulicy i nie moge zdecydowac sie na to ktory panel ma byc ...... :o.....

Mam 3 do wyboru :confused:........ kurcze Rasiu za komuny to byl wybor slone maslo , albo slone maslo i juz nie bylo problemu .... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Mama musiała stanąć na wysokości zadania. Akurat po tylu latach Udał się synuś, któremu imię wybrała oczywiście Edytka.Ja sama jestem zaskoczona umiejętnościami, precyzja, dokładnością wykonywanych prac przez mojego syna.W naszej rodzinie jesteśmy takie trochę Złote Rączki w różnych dziedzinach,Edytka kulinaria, wypieki na 6stke.Mama czyli ja roboty szydełkowe ,roboty na drutach, szycie dla siebie daje radę. Jak widać, troszke te zdolności to rodzinne..........::yes::lol2: Zapewniam,że drugiego braciszka takiego niema Edytka.:no:

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia: że tak podpytam - co tą obejmą chcesz uzyskać? Jeśli chcesz to użyć do umocowania obudowy słupa do słupa, to zapomnij. Niczego do słupa nie mocuj, bo jak jego tak skręca, to powyrywa Ci całą zabudowę. Trzeba zrobić stelaż dookoła słupa i obłożyć GK tak, aby nigdzie słup nie stykał się z obudową. Słup pracuje jak cholera (ja mam słupy w ścianie, osłonięty siatką Rabitza i otynkowany i mi popękało już :( ). Jeśli natomiast chcesz słup ustabilizować, to taka obejma nie ma sensu - skręcaniem słupa nie ma się co przejmować - byle nie popękał w poprzek. Pękanie wzdłuż włókien to normalna sprawa i to nie osłabia drewna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti i Ty mogles pomyslec , ze ja TAKA GLUPIA JESTEM :p i zabudowe polaczyc ze slupem chce .... ?????

No nie .........:no::no::no:

Oczywista oczywistosc to jest , ze robimy stelaze wokol slupa , na to G-K i plyteczki ..... ale dzieki za czujnosc .

A te obejmy po co ? .... powiedzmy dla mojego dobrego samopoczucia :p... slup juz skrecil sie o jakies 30 * ... i mysle , ze wiecej sie nie skreci pekniecie jest wzdluz seku i mnie po prostu denerwuje .... :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam slup w scianie w sypialni trapezowce ..... jak chlopaki tynkowali to polozyli na niego siatke , ale jeszcze jak Pan Stasiu robil gladz to rowniez wzmocnilismy go siatka po przekatnej ... do tej pory nie ma pekniec , ale jak sie zaczna pojawiac to juz wymyslilam , ze albo na tej scianie zrobie strukture , albo obije ja drewnem i po klopocie !!!!! .... zaden mi tutaj slup nie bedzie podskakiwal ...:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No goopi ja, że tak o Tobie pomyślałem ;) Ale wolałem się upewnić :p

Ja, jeśli będę robił jakiś remont, to chyba okleję to fizeliną. Nie chcę boazerii żadnej. Fizelina wzmocni, oraz da fajną, delikatną strukturkę papieru na ścianie :)

 

A te obejmy, to sobie daj spokój ;) I tak nic nie dadzą, a tylko roboty więcej... No, ale to tylko moja, cicha sugestia - wiadomo, że zrobisz po swojemu i też będzie super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti obejmy juz sa :p....... zalozone na slup ... Braciak nie protestuje bo wie , ze jak ja sobie cos wbije do glowy to ;).......

 

Ogladalam fotki Malgosi .... sliczna jest :hug:, nie tylko Ona cala Wasza Rodzinka pieknie wygladala .

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się fotki podobają :) Na razie Małgoś jest jeszcze trochę mało współpracująca, ale może uda się przygotować jakąś sesyję z ciuszkami od Ciebie :> Stay tuned...

 

Cały czas się zastanawiam, co te obejmy tak na prawdę dadzą, poza tym, że jak drewno spuchnie (np. od jakiejś wilgoci), to poprzecinają się włókna na krawędziach obejm... ;) Ale może trochę koloryzuję :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się fotki podobają :) Na razie Małgoś jest jeszcze trochę mało współpracująca, ale może uda się przygotować jakąś sesyję z ciuszkami od Ciebie :> Stay tuned...

 

Cały czas się zastanawiam, co te obejmy tak na prawdę dadzą, poza tym, że jak drewno spuchnie (np. od jakiejś wilgoci), to poprzecinają się włókna na krawędziach obejm... ;) Ale może trochę koloryzuję :rolleyes:

 

Marti no co Ty mi tutaj o jakiejs wilgoci !!!! :p.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...