Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Witam,

wpadlam z wizytka z racji podgladania jak ludziom idzie budowanie ich czterech scianek. Powiem szczerze,ze ladnie idzie, ladnie oj ladnie, a nawet bardzo ladnie ;). Pozdrawiam wszystkich, ktorzy sobie grilluja (mniam,mniam), ktorzy moga codziennie obserwowac postepy swoich budow i jako wkupne zamieszczam to :)

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:0hO8xej7vf060M:http://www.healthline.com/blogs/diet_nutrition/uploaded_images/grill-too-hot-716044.jpg

 

Witam BozenkoEwo :welcome:

Co tam pichcisz Kochana ?????? ..... Niestety nie moge obserwowac na biezaco swojej budowy z racji budowania na odleglosc :eek:. Ale dzieki Boze za internet , telefony i inne media .......

Zapraszam do ogladania dalszych postepow w moim dzienniku ....... licze , ze teraz to juz jakos pojdzie CHLOPAKOM

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Siostra:hug:

Pięknie się udało odprowadzić tą wodę. Trzymam kciukasy za słoneczko, to zobaczysz, moment i działeczka wyschnie i będą działać dalej:yes:

Oby tylko udało się z tej ziemi wyjść, to potem już z górki:D;)

Pozdrawiam cieplutko:hug:

 

Yuka Siostra :hug:

Wylazimy juz z tej ziemi N A R E S Z C I E .........

Zobacz co w poniedzialek Chlopaki nawywijali :D

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też trzymam kciukasy. Jak tylko uda się wyjść z ziemi to deszcz już nie będzie straszny:)

Pozdrawiam :hug:

 

Hejka Atijka :hug:

Lukaj do dziennika to zobaczysz jak moje BOBY popracowaly w poniedzialek :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja popieram:dzieje się co?

jak u Yuki pomogło, tio możet i u Ciebie Edytuś jakoś przyspieszy;)

DAWAJ EDYTKOWA EKIPO, DAWAJ!!!

3 mam kciuki za mury:hug::hug::hug:

 

Niwcia ....kurde jakbys byla z moimi Chlopami na budowie ....... patrz jak ich pogonilas , ze do domu nie chcieli isc tylko dalej budowac . Rozpedzili sie ze HEJJJJJJJJJJJJJJJA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwus dzieki .... :hug: zerknij do dziennika to zobaczysz jak dzisiaj Chlopaki dawali czadu :cool:

Jak Kazałaś, tak zrobiłam- zajrzałam iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ......powiem Ci tak, powiem, powiem, powiem Ci taaaak :Byłao Warto!!!! NOrmalnie odnmieniło się o 360 stopni.... w ogóle jak byś mi nie powiedziała, że miałaś tu ślepe kaczorowisko tio bym za chiny nie uwierzyła- nooooooo:yes:

I dużo się dowiedziałam, bo ja to pn.myślałam, że taką rurę drenażową tiio się w ziemie daje- a tu zonk;) człowiek to się do końca życia uczy :) aaaaaaa teraz tio jakby ktoś się podłamywał tio można mu zapodać :" Nie bądź Pan rura i nie pękaj" ;)

 

3mam kciuki, bo praca wre i oby wrerła dalej ;)

 

buzia Siosta :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edyto,

 

ale sie dzieje:jawdrop::jawdrop:

nareszcie budowa ruszyla i to pelna para.:yes: U nas tez jest opaska i cala deszczowka splywa rurami od razu do kanalizacji...dobre rozwiazanie, bo woda na dzialce nie stoi. Tak sie tylko zastanawiam...panowie u Ciebie juz polozyli sytro, gdy jeszcze dnia poprzedniego mury byly we wodzie...nie za szybko? Przez styropian wilgoc nie odparuje tak szybko, gdyby mury "oddychaly" bez ubranka;) Zapytaj sie ich...szkoda by bylo, gdyby wilgoc na dluzej sie zagoscila tam gdzie nie chcesz;)

 

Ale zdjecia sa....budujace:D:D

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łałłl no super:) aby sie chlopaki za robote wziely i od razu takie postępy cieszace oko, ech ja pamietam jak my zalewalismy fundamenty to lał taki ogromny deszcz ze ja z samochodu mie wysiadałam, patrzylam przez szybe jak panowie zalewaja i mialam lzy w oczach ze to sie dzieje naprawde, ze to nasze:):) wiem że kazda cegiełka, kazda drobnostka cieszy, super jest to budowanie:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...