Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

O kurde jaki opis :o-faktycznie pełna profeska :) Dziekuje Ci bardzo i po raz kolejny chyle czoła że Ty to łapiesz i jeszcze zadajesz pytania :D-ja oczywiscie mało co zakumałam :lol2: Coraz bardziej dostrzegam jak ja ten swoj dom buduje "po omacku" hihihi

Edytko jestes naprawde wielka i mysle ze po swojej budowie masz juz zaocznie skonczone przynajmniej technikum budowlane :D

 

Kaka wlasnie mysle co zrobie jak juz Stylka wykoncze no moze nie wykoncze , ale jak juz ogrodzenie i podjazd sie zrobia :D .......... i wymyslilam :yes:.

Mam mieszkanie na sprzedaz , jesli do jesieni go nie sprzedam to biore sie za jego lifting ..... zrobie nowe podlogi ( panele + plytki ) - do tej pory wszedzie sa panele trzeba je zerwac i polozyc nowe , szafe wnekowa , szafki w kuchni , przerobie schody , lazienki troche przemodeluje :D.... czesc materialu bedzie ze Stylka ( np. plytki ) jest ich kilka rodzajow wiec postaramy sie wkomponowac je tak , zeby bylo ladnie i bardziej nowoczesnie , wymienie wszystkie drzwi ( 5 szt .) wewnatrz mieszkania + 2 zewnetrzne wewnatrzklatkowe . Pojde w szarosci z odrobina jasnego drewna .... schody ktore mam w tej chwili sa debowe i chcialabym wykorzystac stopnie komponujac je z nowym przeslem w szarym kolorze .

Projekt na cala zime :lol2:.... Braciak bedzie mial co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ślicznie Edytko, ślicznie...

Nie wymieniam rzeczy ślicznych, bo trzeba by opisać wszystko....:D:D:D

 

Bardzo też podoba mi się ostatnia umywalka w łazience - bo mam taką samą :lol2:

 

Amtla dzieki :hug:

We wszystkich lazienkach beda te same umywalki ... jedyna roznica w rozmiarze ..... kolejne beda juz coooooooooraz wieksze :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko dobry pomysl z remontem mieszkania tylko mam jedno ale ;) Nie boisz sie ze po zainwestowaniu wcale nie wroca Ci sie te koszta :( Teraz rynke nieruchomosci kuleje no chyba ze jednak zostawisz sobie to mieszkanie dla siebie lub sprezentujesz braciakowi :D

Swoja droga to widze ze bardzo dbasz o brata zeby sie nie nudzil :lol2: Gdyby mieszkal blizej tez moze znalazlabym mu jakies robotki u siebie a tak nie bedzie mu sie oplacalo albo ja bede niewyplacalna :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko białe listwy wykończeniowe mnie powaliły.... cudownie wyglądają!!!

o ogrodzeniu nie wspomnę... murki obłożone klinkierem... Francja elegancja!!! zdjęcie ukazujące stylka w całej krasie- jak z katalogu!

 

Jak zwykle wielki szacun dla brata za jego dokładność i pomysłowość :)

 

Pozdrawiam i buziaki przesyłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko dobry pomysl z remontem mieszkania tylko mam jedno ale ;) Nie boisz sie ze po zainwestowaniu wcale nie wroca Ci sie te koszta :( Teraz rynke nieruchomosci kuleje no chyba ze jednak zostawisz sobie to mieszkanie dla siebie lub sprezentujesz braciakowi :D

Swoja droga to widze ze bardzo dbasz o brata zeby sie nie nudzil :lol2: Gdyby mieszkal blizej tez moze znalazlabym mu jakies robotki u siebie a tak nie bedzie mu sie oplacalo albo ja bede niewyplacalna :p

 

Kaka ... mieszkanie jest w takim stanie w jakim jest ... po prostu kupilam go w 2006 roku z rynku pierwotnego ( bez podatku ) , naogladalam sie filmow o mieszkaniach dwupoziomowych min. serial " Matki , Zony i Kochanki " i tak mi sie te dwa poziomy spodobaly , ze sama zapragnelam w takim zamieszkac ..... , a pozniej wymyslilam STYLUSIA :p ...... teraz minelo juz te " ustawowe " 5 lat i moge sprzedac mieszkanie znow bez placenia podatku ;) . Polozylam w nim panele , zrobilam lazienki ... plytki itp .... nie szalalam z urzadzaniem ... ktos sobie w nim pomieszkiwal , panele przyniszczyl ..... Dlatego , ze wiem jak wyglada sytuacja na rynku nieruchomosci to trzeba klienta zachecic do zakupu .... po przeliczeniu wychodzi mi , ze musze zainwestowac jakies 20 tys. w mieszkanie .... troche go PODRASOWAC :p i oczywiscie o te 20 tys. podniose cene sprzedazy .

Widzisz ludzie juz tak maja , ze chca NA GOTOWE !!!!! nikomu nie chce sie ganiac za materialem czy za wykonawcami ... sama w USA szukalam takiego mieszkania , zeby tylko wejsc i obrazek na scianie powiesic i znalazlam ... zaplacilam wiecej , ale nie zaluje :no:.... jest piekne , ciche z widokiem na jeziorko i pole golfowe , wracam do domu i odpoczywam ... warto czasem wiecej zaplacic .:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko białe listwy wykończeniowe mnie powaliły.... cudownie wyglądają!!!

o ogrodzeniu nie wspomnę... murki obłożone klinkierem... Francja elegancja!!! zdjęcie ukazujące stylka w całej krasie- jak z katalogu!

 

Jak zwykle wielki szacun dla brata za jego dokładność i pomysłowość :)

 

Pozdrawiam i buziaki przesyłam!

 

Martusia dziekuje :hug:

 

Baaaaaaaardzo jestem zadowolona z ekipy od ogrodzenia , pieknie pracuja ... teraz stawiaja MUR przy skrzynkach i smietniku , ci sami Panowie robia rowniez przesla .... :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie

kupilem 5 lat temu 50 m2 plus 2 garaze podziemne za X

włozyłem wen kokoło 70 000 (wiele niewiele kwestia gustu)

w tej chwili okazuje sie ze nie sprzedam dego mieszkana za taką kwotę aby nawet odzyskać wkład

i slimaczy mi sie budowa bo finasujemy ją z włąsnych srodków.

ceny mieszkan w Tychach to około 4000/ m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie

kupilem 5 lat temu 50 m2 plus 2 garaze podziemne za X

włozyłem wen kokoło 70 000 (wiele niewiele kwestia gustu)

w tej chwili okazuje sie ze nie sprzedam dego mieszkana za taką kwotę aby nawet odzyskać wkład

i slimaczy mi sie budowa bo finasujemy ją z włąsnych srodków.

ceny mieszkan w Tychach to około 4000/ m2

 

Ja 7 lat temu wlozylam w urzadzenie 20 tys.( wiedzialam , ze i tak jak kiedys bede chciala w nim zamieszkac musze od nowa wszystko przerabiac :rolleyes: ) . Mieszkanie jest duze wiec powiedzmy sobie szczerze raczej ktos zamozny pokusi sie o jego zakup , a ci zamozni to lubia juz miec wszystko pieknie zrobione , bede miala czesc materialu z budowy domu tylko troche glowa ruszyc pomyslec jak urzadzic ( a ze dosc kreatywna jestem to licze na to iz wymysle fajne rozwiazania ) . Najgorsze jest to , ze raczej bede musiala zrobic remont nie bardzo zgodny z wlasnymi upodobaniami ... niestety musze wczuc sie w gust potencjalnego kupujacego ... :o..... pisze niestety bo jakos trudno mi sobie wyobrazic kolorowe sciany w mieszkaniu ( np. zielone czy pomaranczowe ) , czy nielad kolorystyczny w lazienkach gdzie nic do niczego nie pasuje , a ludki i tak sie tym zachwycaja :p. Moze jednak pojde w szarosci ... ze schodow ktore mam w mieszkaniu wykorzystam stopnie ( debowe ) i zrobie bardziej nowoczesny dizajn ;).

Zobaczymy ... jak sie nie sprzeda do pazdziernika to fotorelacja z remontu bedzie w dzienniku Chomiczowki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 7 lat temu wlozylam w urzadzenie 20 tys.( wiedzialam , ze i tak jak kiedys bede chciala w nim zamieszkac musze od nowa wszystko przerabiac :rolleyes: ) . Mieszkanie jest duze wiec powiedzmy sobie szczerze raczej ktos zamozny pokusi sie o jego zakup , a ci zamozni to lubia juz miec wszystko pieknie zrobione ,:

 

Mi osobiscie wydaje się ze zamozni ludzie własnie budują pod siebie czyli wolą kupic u developera i sami a w zasadzie przez projektanta wszystko robic pod siebie.

moj przypadek jest taki ze aby odzyskac wkład musiał bym sprzedac 50m2 + 30m3 garazu opłacanego jak te 50 m2 mieszkania za 280 000.

atutem mieszkanka jest ogrodek zlokalizowany na wysokim parterze czyli dodatkowe 60 -80 m2 o ktore tzreba dbać i tez sporo kosztuje.

 

i teraz pytanie kto kupi 2 pokoje za 280 tysi ??? ale moze z pakietem 2 garazy i ogrodka się sprzeda.?

pozyjemy zobaczymy zawsze mozna wynajc tylko to grosze są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem widze w tym ze ja kupilem za m/2 3600 i była to doskonała cena - rynek pierwotny , w 4 pietrowym domu windy , garaze

 

w tej chwili minimum to jakies 4000 zł i brak w nowych budynkach garazy i ogródków.

 

zainteresowanie jest spore bo inne miejsca ( budowy ) to wyzsze ceny mimo jakiejs tam zapasci na rynku.

ale własnie boje sie tego ze jak juz ktos ma te 3oo tysięcy to woli sam sobie stworzyc miejscie do życia.

Jeszcze nie probowałem wystawiać mieszkanka na allegro bo nie mam presji ale DOM w koncu konczyc trza

Pozostały mi

120 m2 podłog w drewnie

kuchnia

schody

drzwi i wyposazenie.

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytka, SZALONA KOBIETO:hug:

Ale masz powera!!! Już wymyśliła sobie;) kolejne roboty... Nie można się z Tobą nudzić:no:

 

A Styluś jest coraz piękniejszy:yes: Listwy fantastycznie dopełniają a w zasadzie wykańczają wnętrze:yes:

A ogrodzenie to już w ogóle bajka. Brawa dla Arka za projekt i Tobie oczywiście za nadzór.

Ściskam

http://www.picgifs.com/graphics/h/hugs/graphics-hugs-221278.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze mieszkanie swiezo po remoncie jest bardziej kuszaca okazja tylko tak jak piszesz trzeba ten remont zrobic z glowa zeby nie przesadzic z kosztami . Edytko wiem ze wolisz sprzedac ale jesli sie nie uda to moze po remoncie wynajmiesz to mieszkanie nie studentom ale np firmie ?

Czasami zagraniczne firmy tez szukaja mieszkan do wynajecia dla swoich pracownikow.

W kazdym razie zycze Ci i f.5 zeby wasze mieszkania sprzedaly sie jak najszybciej i to w bardzo dobrej cenie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie wydaje się ze zamozni ludzie własnie budują pod siebie czyli wolą kupic u developera i sami a w zasadzie przez projektanta wszystko robic pod siebie.

moj przypadek jest taki ze aby odzyskac wkład musiał bym sprzedac 50m2 + 30m3 garazu opłacanego jak te 50 m2 mieszkania za 280 000.

atutem mieszkanka jest ogrodek zlokalizowany na wysokim parterze czyli dodatkowe 60 -80 m2 o ktore tzreba dbać i tez sporo kosztuje.

 

i teraz pytanie kto kupi 2 pokoje za 280 tysi ??? ale moze z pakietem 2 garazy i ogrodka się sprzeda.?

pozyjemy zobaczymy zawsze mozna wynajc tylko to grosze są

 

W wiekszosci zamozni ludzie to leniuchy ( nie chce sie im glowa ruszyc tylko dizajnerow zatrudniaja , a ci ciesza sie latwa kasa i naiwnoscia inwestora ktoremu kazdy badziew mozna wcisnac , za kazda cene ) . Metr kw. mieszkania u developera 4200 - 4600 za gole sciany ... wiec wydaje mi sie , ze 4000 zl/m2 zrobionego mieszkania potrafi przekonac bogatego leniucha :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytka, SZALONA KOBIETO:hug:

Ale masz powera!!! Już wymyśliła sobie;) kolejne roboty... Nie można się z Tobą nudzić:no:

 

A Styluś jest coraz piękniejszy:yes: Listwy fantastycznie dopełniają a w zasadzie wykańczają wnętrze:yes:

A ogrodzenie to już w ogóle bajka. Brawa dla Arka za projekt i Tobie oczywiście za nadzór.

Ściskam

http://www.picgifs.com/graphics/h/hugs/graphics-hugs-221278.gif

 

Mamma Yuka !!!! dziekuje ..... :hug:

 

Masz racje SIEM rozszalalam , bo co ja zrobie jak nie bedzie co budowac i remontowac ???? chyba wreszcie kase zaczne zbierac i pojade na wakacje :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...