Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Hello,

 

co słychać ?:)

 

Hallo???? :)

 

Emilko jestem jestem :D......

Co slychac ...... niech pomysle :p..... ukladanie klinkieru zakonczone ( w poniedzialek jeszcze mycie i impregnacja ) .... przesla wrocily z ocynku , pojechaly do malarni .... maja byc gotowe i zamontowane w najblizszym tygodniu ....

Pan od kostki pojawi sie ( czwartek - piatek .... najpozniej w poniedzialek 26 sierpnia ) i rozpocznie prace ktora zakladam bedzie trwala od 3 - 4 tygodni .

Pod koniec wrzesnia bede chciala kupic kore kamienna ( jakies 10 - 12 ton ) to kolejny projekt do wykonania przy ogrodzeniu .

Sprzatamy dzialke ( Mamuska + Braciak a ja dyryguje na odleglosc :yes:)

Braciak juz zakonczyl ukladanie plytek na tarasie , jeszcze tylko wymyc plytki , polozyc fuge i gotowe :lol2:.

Fotki postaram sie wkleic wieczorkiem , a teraz zmykam zrobic sobie kawke i ogladnac jakis fajny film

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a nadrabiala w soboty ten dzien ;)

 

ja tez ich nie znosze i zawsze wychodze z takiego zalozenia - jaki poniedzialek, taki caly tydzien. Wiec moze i ten pomysl z nie pracowaniem w ten dzien bedzie trafiony :D

 

 

 

 

 

edit: mykam spac, bo mi juz moja mala panna wstala, biedna zarazila sie wirusem od kumpeli mojej i teraz mam utrapienie

 

dobranoc :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka, taka pomoc to jest super pomoc, na pewno jestes dumna ze swojej rodziny, ja bym byla:yes:

ja niestety na taka pomoc w rodzinie nie moge liczyc.... jedynie moja mama co przypilnuje dziewczynki (doceniam to ogromnie) i dzieki temu zawsze moge jechac i podlubac w domku.

 

Dzien dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chcialbym napisac witajac sie, ze dziennik jest super. Na reszcie ktos rozumie ze jedno zdjecie to jak 100 slow. I te zdjecie jeszcze potrafi zaladowac :) po prostu, jak o czyms w dzienniku chcialbym pogadac to chcialbym to najpierw zobaczyc :) Same opisy nie oddaja sedna spraw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka, taka pomoc to jest super pomoc, na pewno jestes dumna ze swojej rodziny, ja bym byla:yes:

ja niestety na taka pomoc w rodzinie nie moge liczyc.... jedynie moja mama co przypilnuje dziewczynki (doceniam to ogromnie) i dzieki temu zawsze moge jechac i podlubac w domku.

 

Dzien dobry :D

 

autorus, to tak jak u mnie ;) mniej pisania, wiecej zdjec :p (moge poczuc sie tez pochwalona? ;) )

 

 

Witaj Edytko, wpadlam z filizanka kawy do Ciebie, pewnie jeszcze obracasz sie z boku na bok, nie szkodzi, poczekam ;) :hug:

 

Mmelisko wlasnie w poniedzialek Rodzinka porzadkowala dalej dzialke booooooo maja zjawic sie Panowie od kostki za kilka dni i chcialam pozbyc sie resztek z dzialki ( typy kawalki plytek , betonu , male kawaleczki scinek z klinkieru ) . W sobote kolega zabral sobie do spalenia spora " kupe " drewna oraz palet ( na dwa transporty ) ..... Jak zobaczylam u Ciebie taka wyrownana dzialke to tez mi sie taka zamarzyla :rolleyes:......

 

Dzisiaj juz na nogach jestem po przed 6 rano wychodze ..... wlasnie robie sobie kawke na droge , zrobie i Tobie powiedz tylko jaka lubisz ..... :)

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chcialbym napisac witajac sie, ze dziennik jest super. Na reszcie ktos rozumie ze jedno zdjecie to jak 100 slow. I te zdjecie jeszcze potrafi zaladowac :) po prostu, jak o czyms w dzienniku chcialbym pogadac to chcialbym to najpierw zobaczyc :) Same opisy nie oddaja sedna spraw.

 

Autorus witaj u mnie :welcome:

 

Takie bylo zalozenie ( jak juz wczesniej wspomnialam na schodowym ) .... chodzilo mi o pokazanie poprzez zdjecia prac od A-Z , a nie tylko efektow koncowych .... licze na to ze ktos skorzysta z moich doswiadczen budowlanych . Lubie jak wszystko zrobione jest porzadnie i " z glowa " ..... jak sie okazuje bledow nie da sie uniknac ( zwlaszcza kiedy buduje sie na odleglosc i trzeba liczyc na Pelnomocnikow ktorzy nawiasem mowiac licza na CIEBIE ) Od kiedy Braciak wdrozyl sie w temat budowy , a pelnomocnikowi podziekowalam ... przynajmniej spie spokojnie bo wiem , ze wszystko jest dopilnowane jak nalezy . Uwazam , ze aby podjec rozmowe z wykonawca musisz sam miec pojecie na temat o ktorym chcesz rozmawiac .... zupelnie inaczej traktuje Ciebie fachowiec kiedy widzi , ze orientujesz sie w temacie ;).....

Autorus Twoj dom robi niesamowite wrazenie ( gratuluje odwagi :)) ..... ja lubie raczej formy kanciaste ;) co nie zmienia faktu . ze podoba mi sie Twoja budowa :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam , ze aby podjec rozmowe z wykonawca musisz sam miec pojecie na temat o ktorym chcesz rozmawiac .... zupelnie inaczej traktuje Ciebie fachowiec kiedy widzi , ze orientujesz sie w temacie ;).....

 

Święte słowa!

Zresztą każde przedyskutowanie problemu daje dobre efekty, tylko trzeba być 'stroną' do dyskusji.

 

Piękny kawał roboty zrobiony. A przestrzeń niemała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boziuuu Twoje ogrodzenie mnie urzekło :jawdrop: A pomysłowość mamy na skład drzewa i wiązanie go, godny podpatrzenia :D

 

Monikazhr witaj u mnie :welcome:

 

Moge dac namiar na chlopakow od ogrodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa!

Zresztą każde przedyskutowanie problemu daje dobre efekty, tylko trzeba być 'stroną' do dyskusji.

 

Piękny kawał roboty zrobiony. A przestrzeń niemała.

 

Dorotko dlatego u mnie sami najlepsi koncza prace :rolleyes:..... tych nieuczciwych i niesolidnych nie toleruje .....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...