Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o pogodę się nie martw ja jadę do polski za 3 tygodnie więc pogoda jest mnie zamówiona :)

 

Ale ja potrzebuje na JUZ :bash: chlopaki robia zbrojenia z plyt OSB na wylanie koryt pod ogrzewanie ..... pozniej reszta prac z tym zwiazanych i chlopak od ogrzewania wchodzi zeby w koryta wlozyc kanaly .................. musi byc cieplo tzn . bez DESZCZU !!!!!! bo kanaly wkladamy przez tydzien i musi byc suchutko :) . Pozniej dopiero wylewamy plyte !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kochana nie denerwuj się rozumiem :) miałam na myśli to że będzie ciepło od teraz.... przez ponad miesiąc :))))))))))

 

Spoko :yes: ..... tylko ma w naszym rejonie budowy ( w Polsce ) padac w poniedzialek i to dosc intensywnie .... stad te moje obawy :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli TY Edytuś nie masz ogrzewania podłogowego???taaaak?

tak czy owak, będzie dobzie:) ma już nie być upałów, ale słonecznie raczej:)

takżę Luuuuzik Niunia:hug:

3mam kciuki Za Pogodę i Nasze Siostrzane FM Ekipy :hug:

 

No tak u mnie bedzie ogrzewanie nadmuchowe ( grzejemy dom cieplym powietrzem ) to taki amerykanski wynalazek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki Kochane fajnie , ze tak do mnie zagadacie nawet jak mnie nie ma ......:D w tym tygodniu dalej " walczymy na budowie " ....... Jak wyjde z tej ziemi to chyba sie opije ............. :cool: bo juz na to szaro - bure na mojej dzialce nie moge patrzec ( ziemia i blotko ) chce zobaczyc cos CZERWONEGO np. fajne pustaczki :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko trzymam kciuki za pogodę, żeby pozwoliła zakończyć ten etap. Nic się nie martw potem na budowie deszcz już nie taki straszny i roboty pójda do przodu.

 

Dzieki Kochana :hug:

Za chwilke dzwonie do Polski zapytac co dzisiaj moj PM da rade zdzialac w temacie budowania .... fotki beda pozniej

Milego dnia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam kciuki za pogodę:yes::yes::yes:

 

HEJKA OLU :yes:

Dzieki Kochana , ale okzauje sie , ze Moja Ekipa nawet w deszczu daje rade ..... Kochane Chlopaki :)

Zal mi ich troche bylo ... dzwonilam do Polski 3 razy w ciagu dnia zapytac " NO I JAKA TAM POGODA i Jak postepy na budowie " :stirthepot: , a moj PM (Pan Murarz ) odpowiadal " Chlopaki pracuja Pani Edyto , zalewamy dzisiaj ...... " :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było, a tu takie zmiany... super postępy...

Wiesz, też mi się już marzą czerwone pustaczki... ;) mamy podobny gust

Udanego tygodnia Tobie i sobie życzę :)

 

Witaj Kochana :yes:

Dzieki za zyczenia dobrego tygodnia ..... MUSI BYC DOBRY :D rozumiem , ze maja byc czerwone te nasze pustaczki i tyle ..... i nie ma co sciemniac :cool: inny kolor nas nie interesuje ;)

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 3mamy to (i tamto tejż ;)) za pogoooodaę !!!! Słonko dawaj, dawaj nie przestawaj ;)

 

Niwcia Siora :cool: w Tobie cala nadzieja , bo jak Ty puscisz to 3manie to marnie moze byc z moim budowaniem .........

Buzialki dla Ciebie Krupcia :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...