Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Martusiu hejka :hug:

 

Nie pochwale sie :no: .....

Wnetrze Stylka ( zabudowy ) to juz " moja bajka " .... powtorze tylko , ze stolarza mam swietnego .... wspolpraca z Nim to prawdziwa przyjemnosc . Ja wiem czego oczekuje on zna sie na swojej pracy i tak tworzymy super TEAM .....

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Witam, weszłam przypadkiem I wsiąkłam :) Przeczytałam cały dziennik I komentarze.

WIELKI SZACUN.

Za wyczucie, za odwagę, za odłegłość.

Gratuluję Rodziny, Brata w szczególności :)

Dziękuję za ogromną ilość pożytecznych informacji - wypisałam sobie skrzętnie I mam nadzieję wykorzystać w swoim domku :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam wszystkich zagladajacych do Chomiczowki .....

Tak Mmelisko zagladam , ale rzadko teraz skupilam sie na innym projekcie w Polsce :).... dom juz wybudowany , wykonczony nie naleze do leniuchow wiec ........

Szukam interesujacego (dochodowego ) pomysłu na biznes( posiadam nadwyzke finansowa ) . Biorę po uwagę opcję dofinansowania działającego biznesu w zamian za udziały lub też współpracy przy zupełnie nowym projekcie.

Zobaczymy co sie z tego " urodzi " :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

13 marca ( w piatek :) ) Firma zostala zalozona .....

Od kilku dni jestesmy na Facebooku od wczoraj na Allegro wczoraj tez otwarlismy nasz sklep internetowy .

Pracy jest ogrom , przydatne linki wrzuce w weekend ;)

Pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko możesz nawet osobiście podjechać i sprawdzić jak działamy Firma znajduje się na ul.Sikorki 33 ;)

 

Zajrzałabym chętnie, ale chwilowo przyjechanie do Was zajęłoby mi dobrych naście godzin :)

Za to powiedz mi, czy Ty również to zdalnie robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...