Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Edytko nie wiem czy Cie to pocieszy ale nie ma chyba budowy która poszłaby całokowicie bez problemu, niby szuka sie najlepszej ekipy, niby człowiek pilnuje a jak przyjdzie co do czego to i tak sa błedy. tego nie da sie uniknąć, najgorsze jest to, że dla fachowców to nie problem a niedobry inwestor tylko czepia sie szczegółów. Nawej jakbys była w polsce, na miejscu to i tak niestety pewnych fuszerek nie da sie uniknąć.:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytko nie wiem czy Cie to pocieszy ale nie ma chyba budowy która poszłaby całokowicie bez problemu, niby szuka sie najlepszej ekipy, niby człowiek pilnuje a jak przyjdzie co do czego to i tak sa błedy. tego nie da sie uniknąć, najgorsze jest to, że dla fachowców to nie problem a niedobry inwestor tylko czepia sie szczegółów. Nawej jakbys była w polsce, na miejscu to i tak niestety pewnych fuszerek nie da sie uniknąć.:(

Hejka Karollinka :)

Ja to sie juz czepiam ...... :cool: ( pewnie najlepiej jakbym sama wziela sie za budowanie wtedy nie mialabym pretensji do nikogo ) .

Buziaki i byle do SSO :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Siostra:hug:

O fuszerkach Twoich Grześków rozpisywać się nie będę, bo i po co? Dobrze, że wyłapałaś i co się da, poprawią:stirthepot:

Ale humor na dobry początek dnia zaje.... fajny:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

 

Kazdy ma jakiegos BOBA co go zre :mad:.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytko:)

 

Głowa do góry, oby takich wpadek było jak najmniej. My jesteśmy na miejscu a drobne gafy się murarzowi trafiły, typu: półpiwniczka pod schodami za płytka o 40 cm, a komin do kominka przesunięty za bardzo w prawo o 60 cm - muszę wymyślić nową aranżację ściany :rolleyes:

 

Pozdrowionka - Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytko:)

 

Głowa do góry, oby takich wpadek było jak najmniej. My jesteśmy na miejscu a drobne gafy się murarzowi trafiły, typu: półpiwniczka pod schodami za płytka o 40 cm, a komin do kominka przesunięty za bardzo w prawo o 60 cm - muszę wymyślić nową aranżację ściany :rolleyes:

 

Pozdrowionka - Jola

 

Dzieki Jolunia :cool:

Wielu inwestorow pewnie nawet nie zauwaza bledow i moze im z tym lepiej jak to moja Sp. Babcia mowila :

GLUPI sie nie zna , a madry pomysli ze tak ma byc !!!!

Nie wiem do ktorej kategorii siebie zaliczyc ;).

Pozdrawiam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawaj spiochu:sleep::)

 

Przyszłam miłego dnia życzyć.

 

... i już lecę

 

 

Nie spie , nie spie ...

Ale dzisiaj wyjatkowo do pracy pozniej

za to dluzej ........

milego dnia

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed 6 rano moja Mama z Polski zadzwonila , ze dotarly roletki do moich okien dachowych ....... :wiggle:u Niej w domu caly sklad w jednym pokoju okna i rolety zgromadzone , ale tylko jeszcze przez kilka tygodni do wrzesnia wiec jakos musi to przezyc ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeeeeeey :) no widzisz, jednak pozytywne wieści też płyną z kraju :)

roletki somm;) to wiesz, nie zabraknie i będą na czas :D

 

pozdrawiam i "uszy do góry" Siostra :hug::hug::hug:

 

Hejka Niwcia :)

Ja to jestem ok ..... ale jakos tak mi sie wydaje, ze Ty cos smutna minke masz SIOSTRA :rolleyes: ......

Chodzi o to , ze kolejny roczek do przodu i juz sie nie da ukryc latek:wiggle: CO ????? Mowilo sie , ze 18 ..... 18 ...... ;) a teraz jak skonczone to trzeba bedzie mowic 19...... 19.......

Ale nie martw sie Siostra ja w najblizsza sobote tez mam urodziny wiec spoko mozemy razem " swietowac " te u m y k a j a c e latka :cool: ....... zawsze to stajemy sie bogatsze o nowe doswiadczenia zyciowe ..... no nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Niwcia :)

Ja to jestem ok ..... ale jakos tak mi sie wydaje, ze Ty cos smutna minke masz SIOSTRA :rolleyes: ......

Chodzi o to , ze kolejny roczek do przodu i juz sie nie da ukryc latek:wiggle: CO ????? Mowilo sie , ze 18 ..... 18 ...... ;) a teraz jak skonczone to trzeba bedzie mowic 19...... 19.......

Ale nie martw sie Siostra ja w najblizsza sobote tez mam urodziny wiec spoko mozemy razem " swietowac " te u m y k a j a c e latka :cool: ....... zawsze to stajemy sie bogatsze o nowe doswiadczenia zyciowe ..... no nie ?

 

no pewno Siostra :)

bo wiesz, z kobietą to jak z dobrym winem im starsze tym lepiej smakuje ;) to w sobotę mamy wspólną imprezkie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana z okazji urodzinek życzę Ci, żebyś zawsze otaczała się życzliwymi Ci ludźmi i aby spełniły się Twoje marzenia , nawet te (albo zwłaszcza te) których boisz się wypowiedzieć nawet sama przed sobą:hug::hug::hug::hug::hug::hug:

http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/flowers/03.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...