Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie powiem ładny ten twój blok, chętnie bym w takim zamieszkał.

Czekam na fotosy co u Ciebie jest aktualnie zrobione bo ja już więźbę zwiozłem na działkę ale będzie musiała poczekać aż wieniec zostanie wylany i wyschnie porządnie.

Pozdrawiam

Edytowane przez makawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek robi się coraz piękniejszy,nie mogę doczekać się dachu .............

A te dechy ............pamiętam ile było u nas z nimi roboty.....jak sobie przypomnę to ,aż ..........lepiej nie pisać.

Pozdrowionka

P.S. nie działają mi emotki ,może ktoś wie dlaczego?Dodam ,że są widoczne tak jak zawsze,ale gdy na nie klikam to nie chcą się wstawić???????

 

Hejka OLU ;)

Tez juz chcialabym zeby bylo po ......

Dechy Grzeski czyszcza :wiggle:...... zobaczymy ile na deskowanie zostanie ....

Z emotkami to chyba YUKA kiedys tlumaczyla , albo Karollinka ....... zapytaj ;)

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem ładny ten twój blok, chętnie bym w takim zamieszkał.

Czekam na fotosy co u Ciebie jest aktualnie zrobione bo ja już więźbę zwiozłem na działkę ale będzie musiała poczekać aż wieniec zostanie wylany i wyschnie porządnie.

Pozdrawiam

 

Hejka :)

Fotki wklejone chociaz takie troche bez opisow ...... wybacz brak czasu !!!!

Pozdrawiam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek rośnie, dawno nie widziałam tak równo pomurowanych ścian, gratuluję ekipy; czy można dowiedzieć się jaki jest koszt robocizny za stan surowy otwarty? I zapytanie czy ta ekipa będzie też ciągnąć dach?Stad pierwsze pytanie.koszty robocizny masz chyba ustalone.

Nie mogę znaleźć postu o kosztach-choć gdzieś widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Edytko :)

 

Domek znów pieknie rośnie, ani się nie spostrzeżesz a więźba na nim wyląduje :wiggle: Deski posortowane - ja też tak lubię, porządek musi być ot co :lol2:

 

Twój blok jest ssuuppeerr ! Lobby to świetne miejsce, ale w Polsce zaraz znaleźliby się nieproszeni goście i zniszczyliby co nieco, niestety. Podziemny garaż to wygląda jak z filmu ;)

 

Pozdrawiam - Jola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Widze ze roboty posuwaja sie do przodu .Niedlugo bedziesz mogla napisac ze masz SSO bo do daszku maz juz tylko kilka krokow:)Zazdroszcze ;)tylu fotek z kazdego etapu prac (masz swietna poelnomocniczke ) Ja swoj domek po praz pierwszy zobaczylam w realu jak mial juz dach a w trakcie budowy otrzymalam kilka fotek ale tylko wtedy kiedy maz pojechal na ogledziny .

Robisz przestoj na zime czy bedziecie cos dzialac po zamontowaniu okien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich odwiedzajacych za NIEBYWANIE w Komentach ..... :hug:obiecuje sie poprawic .... teraz jest goracy okres na budowie i z Majstrem rozmawiam kilka razy dziennie przez telefon , dogrywam dostawy materialow do budowy i na daszek !!! Zdjecia z piatku wkleje wieczorkiem .... nadgonili chlopaki roboty , ale troche marudza pod nosem bo dom bardziej skomplikowany w budowaniu niz Im sie wydawalo - bardzo duzo dozbrojen !!!! :eek:. Majster cos przebakiwal , ze za malo sobie powiedzial za ten etap prac ..... chyba chce wiecej kaski ;) niz bylo ustalone ....

Buziaki dla wszystkich :hug::hug::hug:

Wieczorem fotki beda ( dzisiaj mamy zalewac wience mam nadzieje , ze sie uda ) zaraz do Polski dzwonie zapytac co tam slychac ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek rośnie, dawno nie widziałam tak równo pomurowanych ścian, gratuluję ekipy; czy można dowiedzieć się jaki jest koszt robocizny za stan surowy otwarty? I zapytanie czy ta ekipa będzie też ciągnąć dach?Stad pierwsze pytanie.koszty robocizny masz chyba ustalone.

Nie mogę znaleźć postu o kosztach-choć gdzieś widziałam.

 

Hejka Acca5:)

Dzieki za pochwaly Ekipy ... Jesli chodzi o koszty robocizny to ustalilam na poczatku zawierajac z Majstrem umowe w styczniu ..... po drodze doszly jeszcze

" dodatki " typu drenaz wokol domku ktory tez wykonywala moja ekipa . Dach bedzie robil ktos inny , natomiast Grzeski zrobia jeszcze wiezbe ...... Wiezba bedzie ciekawostka i jak sie okazuje zaskoczeniem rowniez dla mnie ..... wlasnie dowiedzialam sie jak bedzie robiona ;););).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Edytka, ochochooo nieźle Ci sie zyje w tej haneryce:) fajnie sobie mieszkasz.

Kiedy planujesz powrót na stałe do ojczyzny?

 

Hejka Karollinko :rolleyes:

w swoim mieszkaniu rzadko bywam niestety ....... wieczorami wracam , a wychodze bladym switem .... jak nie pracuje w niedziele to jest jedyny dzien ktory moge spedzic w domu . Wszystko co fajne niestety kosztuje :yes: .....

Powrot na stale ....... jak zdrowie pozwoli to za kilka lat ... chce wykonczyc i urzadzic dom zeby wrocic jak to mowia " na gotowe " ;).

Pozdrawiam i sloneczka zycze :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Widze ze roboty posuwaja sie do przodu .Niedlugo bedziesz mogla napisac ze masz SSO bo do daszku maz juz tylko kilka krokow:)Zazdroszcze ;)tylu fotek z kazdego etapu prac (masz swietna poelnomocniczke ) Ja swoj domek po praz pierwszy zobaczylam w realu jak mial juz dach a w trakcie budowy otrzymalam kilka fotek ale tylko wtedy kiedy maz pojechal na ogledziny .

Robisz przestoj na zime czy bedziecie cos dzialac po zamontowaniu okien?

 

Hejka Kaka :)

Daszkowi wchodza we wrzesniu !!!!!! czekam juz z dyrektywami na chlopakow .... ( nie beda mieli latwego zycia ze mna :bash:) . Ja swoja budowe moge tylko na fotkach ogladac , a w realu to za kilka lat ....... szczegolowe fotografie to moj jedyny kontakt z budowa .... dzieki nim moge " sprawdzac " co dzieje sie na placu boju i wylapywac ewentualne uchybienia Grzeskow ..... na biezaco . Po takiej sesji zdjeciowej .... zwykle dzwonie do Majstra z pytaniami .....

Nie bede wstawiala okien na zime chce zeby domek sobie przezimowal i przewietrzyl sie nalezycie , a od wiosny znow zaczynam dalej dzialac !!!!

Ja w przeciwienstwie do domku nie zimuje .... wlasnie w tym martwym sezonie bede umawiala wykonawcow na dalsze etapy prac , oraz dogrywala sprawy finansowe z Nimi :cool: . Jeszcze w tym roku chce zrobic przylacza do domu niezbedne dokumenty zlozone juz sa w UM .... mysle , ze wode uda sie w ciagu kilku najblizszych tygodni , a gaz na poczatku przyszlego roku .

Pozdrowionka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się witam weekendowo :) jak pięknie wszystko u ciebie rośnie i domek i pomidorki :) pozdrawiam!

 

Hejka :)

Moj ulubiony AVATAREK mnie odwiedzil ........ witajcie , witajcie :wave:

http://img807.imageshack.us/img807/3680/img0018c.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

A oto rzeczony pomidorek !!!!!!

Buziaki dla Was :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...