Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Wyczytałam ,że dach zaczynasz we wrześniu,to chyba już nie możesz się doczekać?

Przyznam sie szczerze ,że ja też z niecierpliwością czekam na 9 miesiąc .Hihi fajnie to zabrzmiało -9miesiąc:)

A to dlatego,że 30 sierpnia startujemy z ociepleniem,a 3 dni później są moje urodzinki:)

Miłej niedzieli ,buziaki zostawiam:)

 

Hejka :wiggle:

Tak dach bedzie robiony we wrzesniu ..... tak przynajmniej jestem umowiona z Panem DASZKOWYM :cool: ..... ciekawa jestem jak ta grafitowa dachowka bedzie wygladala na nim , dachowki nigdy nie widzialam w realu !!!!! zakupy robilam przez internet na podstawie zdjec ...... rowniez w ten sam sposob dobieralam rynny i obrobki blacharskie . Trzymaj kciuki zeby kolorystycznie wszystko zagralo !!!!!!!

Pozdrowionka sle i trzymam kciuki za ocieplenie Twojego domku ...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czesc

 

Ale postepy:jawdrop: super, juz nie moge sie doczekac jak Twoj dom bedzie prezentowal sie z dachem:wiggle: A wiezba kiedy bedzie?

Miejsce w ktorym mieszka wyglada na spokojna dzielnice i bardzo ladna.

 

Ciekawa jestem czy pomidorki jeszcze wisza?:rolleyes:

 

 

 

Milej niedzieli

 

 

Emilka witaj :wiggle:

 

Kochana jak zobaczysz zdjecia ktore wkleje dzisiaj po sobotniej pracy Grzeskow to ................. :p:p:p ..... Napracowali sie Chlopaki trzeba przyznac .... na podciag i wience weszlo 11 m3 betonu B20 .......

Pozdrowionka .... a pomidorki juz zebrane nastepne zaczynaja czerwieniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko!

wlasnie tak troszke doczytalam ze ty z dala od domku budujesz...na odleglosc... my wlasnie taz mamy zamiar tak i podziwiam cie z tym zalatwianiem wszystkiego przez internet.. ja powoli sie przyzwyczajam, chcielismy jeszcze w tym roku wylac fundamenty ale nie wiem czy zdazymy.. dlugo czekalas na pozwolenie?

a jaka dachowke wybralas?

twoj dziennik to super sprawa... taki dokladny zawsze do niego zagladam :-)

pozdrawiam i czekam na dalsze etapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zdjecia.

 

Miłej nocki:wiggle:

 

Emilka gratuluje domownika forum :wave:

Kochana zdjecia sa , sa ...... a Ty Mysiu Pysiu zrob sobie KUBEL kawy i zasiadaj do ogladania , bo fotek jest MILION i jedna sztuka ;););).

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko :)

 

Pomidorki w sam raz do zjedzenia. Ciekawa jestem co z nich zrobisz - na kanapki, do sałatki, czy może ze śmietanką :stirthepot: Smacznego :)

Miłego tygodnia życzę - pa, pa :wiggle:

 

Hejka Jolunia :wiggle:

Pomidory pyyyyyyyychota ..... kurcze pachna tak pieknie , ze az zal zrywac i zjadac .... dylemacik jest pod jaka postacia mam je skonsumowac ;) .

Buziaki Kochana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko!

wlasnie tak troszke doczytalam ze ty z dala od domku budujesz...na odleglosc... my wlasnie taz mamy zamiar tak i podziwiam cie z tym zalatwianiem wszystkiego przez internet.. ja powoli sie przyzwyczajam, chcielismy jeszcze w tym roku wylac fundamenty ale nie wiem czy zdazymy.. dlugo czekalas na pozwolenie?

a jaka dachowke wybralas?

twoj dziennik to super sprawa... taki dokladny zawsze do niego zagladam :-)

pozdrawiam i czekam na dalsze etapy

 

Matalim witam u mnie :welcome:

Bardzo dobry pomysl z wylaniem fundamentow jeszcze w tym roku , ja niestety nie zrobilam tego w zeszlym gdyz moja Pani Architekt slimarczyla sie z projektem ...... Na pozwolenie czekalam rowne 2 miesiace ..... dwa razy dostawalam do " poprawki " bo znow architektka cos skminila ......

Dachowka to Creaton Domino plaska w kolorze lupka angobowana ..... a dziennik to wlasciwie fotorelacja , zdjecia najbardziej oddaja to co chcialabym napisac .

Pozdrawiam cieplutko i zapraszam w odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko!!! Fotorelacja przepiękna z Twojej wycieczki, widoki przecudne no a wrażenia na pewno nie zapomniane;) Domek Twój również wygląda super!! Te pustaczki tak równo położone, wszystko tak porządnie zrobione - to oko na pewno cieszy a w szczególności inwestorkę:wiggle: I ja się witam jeszcze raz z Tobą Edytko:welcome: pierwszy raz na żywo ( a raczej na fotce). Pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo cuda

Piękny ogród , uwielbiam taką zieleń dookoła, kwiaty i ech ...co tu dużo pisać. Za serce chwyta mnie widok kamieni i wody. Wodospady cuuudne.

 

Witam naocznie INWESTORKĘ :wiggle::wiggle:

 

PS. Domek rośnie aż miło. Edytko, Ty wytrzymasz tam za wielką wodą kilka lat wiedząc, że TU jest Twój STYLOWY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne ogrody...........najbardziej podoba mi się japoński:)

Buziaki:)

P.S.i miło mi bardzo poznać inwestorkę:)

 

Hejka Olunia :wiggle:

Witam , witam :) , ten japonski jest niesamowity ..... juz jak tam wchodzisz to czujesz , ze jestes w zupelnie innym swiecie . Fajnie , ze mozna tak w jednym miejscu " pozbierac " rozne kawalki swiata ;)

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko!!! Fotorelacja przepiękna z Twojej wycieczki, widoki przecudne no a wrażenia na pewno nie zapomniane;) Domek Twój również wygląda super!! Te pustaczki tak równo położone, wszystko tak porządnie zrobione - to oko na pewno cieszy a w szczególności inwestorkę:wiggle: I ja się witam jeszcze raz z Tobą Edytko:welcome: pierwszy raz na żywo ( a raczej na fotce). Pozdrawiam serdecznie!!!

Beatko hejka :wiggle:

Dziekuje za mile slowa :p , chcialam jak najwiecej " ufocic " zebyscie mogly tez choc przez chwilke poprzebywac w zieleni ..... Postaram sie znow z wiosna wyruszyc do Ogrodu to czas kiedy kwitna tulipany ..... kilkadziesiat gatunkow i kolorow .

Dziekuje za komplementowanie mojego domku , tak to prawda cieszy mnie ze pieniazki tak ciezko zarobione zamieniaja sie w ten moj wymarzony kacik na ziemi i wiesz jakos tak lzej mi do pracy wychodzic nawet o tej 5 rano czasami i wracac wieczorowa pora ..... Moj Majster stara sie bardzo bo fotorelacje mam z kazdego dnia , moja Kochana Pelnomocniczka przesyla mi codziennie 40 - 80 fotek :yes::yes: !!!! domek jest " obfocony " baaaaaardzo szczegolowo .. analizuje je i czesc wklejam do dzienniczka , a jak mam jakies uwagi to dzwonie do Majstrunia z zapytaniem , szczerze to jest On bardzo milym czlowiekiem i na kazde pytanko cierpliwie odpowiada .... cierpliwie wyslucha i uwag ( nie lubie tego robic ) ale swoje racje mam ;) wiec musze nie tylko chwalic . Pod wzgledem wykorzystania materialu EKIPA jest super ..... jak do tej pory zuzyli 57 palet porothermu i " zniszczyli moze 5 pustakow !!!!!!!! Pewnie trudno w to uwierzyc , ale to prawda ... nawet kierownik powiedzial , ze jeszcze nie spotkal takiej ekipy . O drewnie nie mowie bo wiadomo , ze tarcica jest zuzywana ale i tak na to co chlopaki z nia robia to jeszcze czesc wykorzystam na deskowanie dachu domku .

Ale sie rozpisalam :eek:

 

Milego tygodnia Beatko pozdrawiam :) cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeee Edytko :wiggle::wiggle:

 

Lece do Twojego dziennika , bo tam ponoć cuuuda ;)

 

A nie napisalam , ze na cuda trzeba poczekac ....... no i SA !!!!!! ;)

 

Noooo cuda

Piękny ogród , uwielbiam taką zieleń dookoła, kwiaty i ech ...co tu dużo pisać. Za serce chwyta mnie widok kamieni i wody. Wodospady cuuudne.

 

Witam naocznie INWESTORKĘ :wiggle::wiggle:

 

PS. Domek rośnie aż miło. Edytko, Ty wytrzymasz tam za wielką wodą kilka lat wiedząc, że TU jest Twój STYLOWY?

 

Hejka Anusia :)

Ciesze sie , ze sprawilam Ci taka przyjemnosc w postaci FOTKOW .....:rolleyes: moze te widoczki chociaz w malym % oslodza Twoje smuteczki :hug:

Anusia , czy wytrzymam ...... TAK ..ja jak sie na cos upre to nie ma upros ( masz przyklad domku jaki zachcialo mi sie budowac :rolleyes:) , na szczescie mam WAS moje SIOSTRY FORUMKOWE :hug:i teraz duzo lzej bedzie mi szlo to budowanie .....

Buziaki Kochana :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Edytko ;)

 

Ach te śliczne ogrody... :rolleyes: ale inwestorka piękniejsza :hug:

 

Pozdrawiam - Jola :)

 

Hejka Jolunia :wiggle:

Jakby to powiedziec ....... ;) PRZEZ GRZECZNOSC NIE ZAPRZECZE :D

Buziaki i pogody budowlanej zycze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAaaaaaaaaaaaaa i ja chcę tam być! w kaktusiarni, w japońskim, przy wodospadach!!! pięknie tam :)

 

Martusia :)

Zabieraj swoja Rodzinke i ..................... do mnie zapraszam :wave:.........

Buziaczki sle .... a jeden szczegolny dla mojego ULUBIONEGO AVATARKA ..... :hug:cmok , cmok .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytka:hug:

No i co ja mam napisać po tych wszystkich ochach i achach????

No pięknie, k... pięknie;)

I fajnie Cię widzieć Siostro nasza zza wielkiej wody:D:D:D

 

YUKA :wiggle:witaj Siostra

Fajnie , ze Ci sie k..... podobaja fotki ;) , a co powiesz na domki hamerykanskie ? Te ktore wrzucilam do dziennika to sa nowe budowle ...... z goncikiem na daszku jak u naszej NIWCI .....

Pozdrowionka i do zobaczyska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...