Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jolapp, mam nadzieję, że wszystko naprawione:) Czekam na opis:)

Edytka drewno na więźbę pierwsza klasa!!!! Teraz tylko troszkę roboty :stirthepot: i wiecha:)

Przykro mi z powodu taty. Wiem (niestety z autopsji), że gdy zbliża się dzień rocznicy, wszystko wraca cały ból i smutek.... Ale Tata na pewno czuwa nad Tobą. Uściski serdeczne, Siostra :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle obliczyli wiezbe ????

 

Kalenica znalazła się kilka cm dalej na zewnątrz niż końcówki krokwii na dole. W przypadku dachówki wszystko byłoby widać (np. od góry dodatkowy rząd dachówki ale tylko do połowy :eek:). Jedynym wyjściem w tej sytuacji byłaby chyba blachodachówka, ale ja się nie zgodziłam na oddanie mojego Creatona Futury i położenie blachodachówki. Jutro gdy zobaczę w końcu dachówkę na moim dachu, oczywiście równo ułożoną to chyba nabiorę dystansu do sprawy, zrobię zdjęcia i opiszę jaką "operację" przeszedł mój dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolapp, mam nadzieję, że wszystko naprawione:) Czekam na opis:)

Edytka drewno na więźbę pierwsza klasa!!!! Teraz tylko troszkę roboty :stirthepot: i wiecha:)

Przykro mi z powodu taty. Wiem (niestety z autopsji), że gdy zbliża się dzień rocznicy, wszystko wraca cały ból i smutek.... Ale Tata na pewno czuwa nad Tobą. Uściski serdeczne, Siostra :hug::hug::hug:

 

Dzieki Siostra ..... :hug::hug::hug:

Przykro mi rowniez z powodu Twojej straty ..... bo jak piszesz kiedy zbliza sie dzien rocznicy jakos tak robimy sie bardziej sentymentalni .......

Buziaki i dzieki za nieocenione wsparcie , nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalenica znalazła się kilka cm dalej na zewnątrz niż końcówki krokwii na dole. W przypadku dachówki wszystko byłoby widać (np. od góry dodatkowy rząd dachówki ale tylko do połowy :eek:). Jedynym wyjściem w tej sytuacji byłaby chyba blachodachówka, ale ja się nie zgodziłam na oddanie mojego Creatona Futury i położenie blachodachówki. Jutro gdy zobaczę w końcu dachówkę na moim dachu, oczywiście równo ułożoną to chyba nabiorę dystansu do sprawy, zrobię zdjęcia i opiszę jaką "operację" przeszedł mój dach.

 

Kurcze Jolus :eek:.....

Masz racje , ze nie poszlas na kompromis i zostawilas CREATONKA ...... a swoja droga jak Oni to naprawili ???

Szkoda tylko nerwow , ale to chyba nieuniknione .... cieszy czlowieka budowanie ale i stres przeogromny ......

Trzymam mocno kciuki :hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko również bardzo mi przykro z powodu Twojego taty. Ten czas tak szybko leci. Na pewno tata jest teraz z Tobą i pomaga Ci tam z góry przy budowie, dlatego też wszystko dobrze pójdzie bo masz dobrego Anioła Stróża. Tego Ci z całego serca życzę.

Ps. Powodzenia w dalszej budowie, pozdrawiam serdecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko również bardzo mi przykro z powodu Twojego taty. Ten czas tak szybko leci. Na pewno tata jest teraz z Tobą i pomaga Ci tam z góry przy budowie, dlatego też wszystko dobrze pójdzie bo masz dobrego Anioła Stróża. Tego Ci z całego serca życzę.

Ps. Powodzenia w dalszej budowie, pozdrawiam serdecznie!!!

 

Witaj Beatko :)

Dziekuje za mile slowa :hug:.......

Jakos tak lzej na sercu , jak wokol zyczliwe osoby i budowanie razniej " idzie " ;)

Pozdrawiam cieplutko :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...