Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawe skąd te przecieki skoro na fotach wyglądało że wszędzie sa zabezpieczone folią- wszak firma montującą kanały zabezpieczała je dokładnie- czy to się stało jak podlewali strop? tylko jak? Bardzo współczuję. taki ważny moment budowy.

trzymaj się.

 

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko:hug:przytulam kochana

Napisz, czy uporaliście się z tą wodą i błagam, napisz, że to nie takie strszne było, jak się na początku wydawało...

Mocno trzymam kciuki, żeby tak właśnie było:hug::hug::hug:

 

 

:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Dziewczyny !!!! :hug:

Ale mam szczescie , ze jestescie ze mna .... sorrki nie mialam sily zagladac na FM ..... nie mam dobrych wiesci niestety . Od tygodnia " wisze na telefonie " z Polska .... dostaje fotki ktorych nie mam odwagi zamiescic w dzienniku , sama tez ogladam je w pospiechu nie chce zbyt dlugo zatrzymywac sie na kazdej z nich i analizowac ...... Juz dawno nie mialam tak kiepskiego nastroju ...... nawet budowac mi sie juz nie chce ..... W czwartek na budowie pojawil sie Kierownik , Wykonawca domu i Wykonawca instalacji do ogrzewania ... kanaly w kotlowni zostaly wyciete :bash::bash::bash:..... NIESTETY PO SPRAWDZENIU OKAZUJE SIE , ZE WODA DOSTALA SIE TEZ DO INNYCH CZESCI INSTALACJI POD CHUDZIAK ...... nie bedzie mozna w przyszlosci uruchomic systemu z wadliwymi kanalami nasiaknietymi woda .... one naddaja sie juz tylko do WYRZUCENIA .....

Wszyscy umilkli i jakby nigdy nic przechodza do spraw biezacych , kazdy ma jakies swoje koncepcje ..... a to zapomniec o tym co mamy pod chudziakiem i ogrzewanie poprowadzic pod sufitem domu ( wlasnie takiego rozwiazania nie chcialam dlatego zdecydowalam sie na grzanie od podlogi ) , albo zrezygnowac z tego i cos innego sobie wstawic np. podlogowke , a to sie moze jeszcze da wysuszyc ..... itp. itd.

NIE PO TO CALY SYSTEM ROZPRACOWYWALAM PRZEZ POL ROKU I DOPIESZCZALAM SZCZEGOLY ZEBY TERAZ ODPUSCIC !!!!!!

W niedziele zadzwonilam do Kierownika ...... omawialismy sprawy klinkieru na kominy ( doszla sprawa dodatkowej wylewki betonu przy fundamentach wokol komina do kominka , zeby klinkier mial sie gdzie " oprzec " ) , okazuje sie rowniez , ze wiezba w projekcie domu nie jest dopracowana i trzeba dolozyc kilka slupow ( belek poziomych ) aby wzmocnic konstrukcje , daszek nad wejsciem tez nie jest latwy do wykonania :eek:. ...... Poruszylam w koncu temat kanalow ...................

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialam , ze oczekuje aby Panowie okreslili sie co do tego jaki jest Ich udzial % w ZNISZCZENIACH i adekwatnie do % chcialabym uslyszec propozycje naprawy ....... Jeszcze jestem skora do rozmow , ale jesli nie uslysze konkretnych propozycji to niestety sprawe bede musiala oddac do sadu ...... Nie chce tez czekac w nieskonczonosc i jak tylko bedzie Stylus mial dach nad glowa to nalezy zaczac kuc chudziak vel. grubiak i wyciagac kanalki :( . Dobra wiadomosc to taka , ze od czwartku " robi sie " wiezba .... podobno ciesla to mistrz na poziomie Pana od zbrojen wiec nadzieja na dobre wykonanie wiezby JEST !!!!!! . Kochane Dziewczyny ...... nie cierpie zalatwiana takich spraw ... najbardziej na swiecie nie lubie sie " upominac o swoje " ...... ale nie moge tego odpuscic ..... Pozdrawiam Was serdecznie :hug::hug::hug:jak tylko cos bede wiedziala to dam znac ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kiepska sprawa, zgadzam się z powyższymi wypowiedziami - jak coś źle zrobili niech to naprawią, w ramach reklamacji - może da się to jeszcze jakoś załatwić, a przynajmniej koszty obniżyć, bo to przecież nie sprawy groszowe tylko majątek!!!!!!! Dobrze, że przynajmniej z tym dachem lepiej to wygląda - tym się pociesz!!! Pozdrawiam i trzymaj się, będzie lepiej, musi być!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie . Kto nawalił i w jakim momencie? . Oczywiście teraz nikt się nie poczuwa. A Ty ? Edytko masz jakieś swoje przemyślenia ? Kogo należałoby spuścić do kanału?

Masz rację, nie odpuszczaj, chciałaś mieć ogrzewanie kanałowe to je miej. A że ktoś spartaczył? To należy znaleźć winnego i przymusić do naprawy NA JEGO KOSZT . Mam cichą nadzieję , że obejdzie się bez sądu , chociaż jakoś chyba sama w to nie dowierzam. Za duże te koszty , oj za duże.

 

Zdawaj relacje na bieżąco i pamiętaj , że jesteśmy tu po to , aby było Ci choć troszkę lżej :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Edyta!!!

Oj smutne wieści na Twej budowie. Współczuję problemów na budowie. Tak to jest z budowami na odległość, choć wątpię, że gdybyś była na miejscu zapobiegłabyś zalaniu kanałów. Wszystko do naprawienia, tylko kwestia kto poniesie koszta tych zniszczeń. Oby nie TY, bo zupełnie nie Twoja wina. Odpowiedzialność wykonawcy???. Życzę rychłego rozwiązania sprawy i ruszenia do przodu z budową. Oczywiście życzę też powrotu weny do tejże budowy, bo siln wola i serce najważniejsze ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Edytko

 

kupe czasu mnie nie było u Ciebie jak i na FM :eek:,a tu czytam takie smutne wiadomości o tych twoich "kanałach" ,bardzo mi przykro mam nadzieję ze się jakos wszystko dobrze wyjasni jak i szybko naprawi czego Ci z całego serduszka życzę !!!:)i nie zamartwiaj sie tak, ja też często miałam już dość budowy i myslałam kiedy to wszystko sie skonczy bo nie mam juz siły :bash:, na dalsze budowanie ,a najgorsze jest to jak sama dobrze wiesz że dużo rzeczy trzeba załatwiać na odległośc a to juz jest wielki problem !! bo wiekszośc sie wtedy tobą nie przejmuje sama wiesz :(ale zobaczysz bedzie dobrze

buziaki zostawiam i teraz bedę częsciej na FM papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...