Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

MOJE PRZEOGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

TERAZ TO JUZ PÓJDZIE Z GÓRKI ZOBACZYSZ ,ANI SIE OBEJRZYSZ A DOMEK UROSNIE ŻE HOHOHO !!!

no i na kolejne fotki czekam

pozdrawiam

Hejka Jessi ,dzieki dzieki a widzialas skrzyneczke "pradowa" wklejona na Twoje specjalne zyczenie .

Buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej :)

no to widzę że Wy też zaczęliście :)

gratuluje niech się domek pnie :)

Witam

Dzieki za wsparcie ..... zaraz "wskakuje do Twojego dziennika " zobaczyc co sie dzieje na Twojej budowie

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja równo rok temu (no 2 maja) wbiłem pierwszą łopatę. nie mart się poleci szybciutko.

nim sie obejrzysz domek bedzie stał. Ale budować na odległość ? podziwiam twoją odwagę,

no i cierpliwość. zdjęcia to nie live.

Edytowane przez TT16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja równo rok temu (no 2 maja) wbiłem pierwszą łopatę. nie mart się poleci szybciutko.

nim sie obejrzysz domek bedzie stał. Ale budować na odległość ? podziwiam twoją odwagę,

no i cierpliwość. zdjęcia to nie live.

Hejka TT16

No nie wiem , czy odwaga czy glupota z mojej strony to budowanie na odleglosc ..... jestem dosc dobrze zorganizowana wiec nawet na odleglosc panuje nad wszystkim ( przynajmniej tak mi sie wydaje :) ) Dobralam dobra ekipe , wykonawca domu , elektryk , wod-kan i na koniec perelka ..... namiar od Ciebie KIEROWNIK BUDOWY . Jak do tej pory wspolpraca uklada sie swietnie ( telefony , maile , fotki z budowy ) na budowie juz byl kilka razy , relacje mam z kazdego najmniejszego ruchu na budowie .

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moge zapytac gdzie dokladnie powstaje ten domek?

sam jestem spod Krakowa i chetnie na wlasne oczy zobaczylbym efekty dotychczasowej pracy, jako ze rowniez myslimy i budowie tego domku

pozdrawiam

 

Witam

Przykro mi , ale nawet ja musze zadowolic sie zdjeciami ..... taki urok budowania na odleglosc .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

gratuluję zalania ław :)

a przygoda z kablami hm...... to jakiś plus że budujemy na odległość ;)

pozdrawiam

Hejka

Dzieki Aniu :) w piatek maja zalewac fundamenty ( taki jest plan ) ale cos slysze , ze pogoda kijowa .... wiec pewnie bedzie KICHA kurde ta pogoda mnie wkurza :(

Miejmy nadzieje , ze jednak cos sie uda dalej wybudowac !!!! i nie bedzie przestoju do konca tygodnia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Dzieki Aniu :) w piatek maja zalewac fundamenty ( taki jest plan ) ale cos slysze , ze pogoda kijowa .... wiec pewnie bedzie KICHA kurde ta pogoda mnie wkurza :(

Miejmy nadzieje , ze jednak cos sie uda dalej wybudowac !!!! i nie bedzie przestoju do konca tygodnia

Pozdrawiam

 

wszystko będzie ok :) i domek będzie się piął w górę :)

jeśli nawet będzie mały przestój to nie ma się co martwić, najważniejsze żeby wszystko było dobrze zrobione a tydzień wielkiej różnicy nie zrobi

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome:Witam

Już dodałam do subskrybowanych :D Nie wiem jak to się stało, że do tej pory jeszcze do Ciebie nie trafiłam:oops:

Gratuluję gustu;) (i Lawendę i Stylowy my też braliśmy pod uwagę;)) Będę zaglądać i oglądać :D U nas działka też wygląda jek pobojowisko po zasypywaniu fundamentów... Do tej pory jest ciężko wjechać a nawet nie ma jak wyrównać, bo cały czas pada:evil: Ale nic to, niedługo już będzie piękna kosteczka i utwardzony podjazd, nie;):rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome:witam

już dodałam do subskrybowanych :D nie wiem jak to się stało, że do tej pory jeszcze do ciebie nie trafiłam:oops:

Gratuluję gustu;) (i lawendę i stylowy my też braliśmy pod uwagę;)) będę zaglądać i oglądać :D u nas działka też wygląda jek pobojowisko po zasypywaniu fundamentów... Do tej pory jest ciężko wjechać a nawet nie ma jak wyrównać, bo cały czas pada:evil: Ale nic to, niedługo już będzie piękna kosteczka i utwardzony podjazd, nie;):rotfl::rotfl:

YUKA witaj :hug:

Fajnie , ze wpadlas ..... dziekuje za mile slowa z zalem wspominam Lawende II i jeszcze trzymam " materialy pomocnicze " ktore JEJ dotycza , ale wygral rozsadek , a moze cierpliwosc mi sie skonczyla do Architekta i tak oto mam STYLOWY II praktycznie bez przerobek ........

Pozdrawiam goraco dzisiaj wklejam kolejna partie zdjec

Buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

fakt każdy etap jest dla inwestora ważnym przeżyciem ,pamiętam jak my zobaczyliśmy pierwszy raz nasz "domek", były tylko fundamenty i kawałek pomurowanego garażu........cieszyliśmy się jak dzieci :)

takie rzeczy może zrozumieć tylko drugi inwestor :)

w Twój "lasek" jest śliczny :):) trzymam kciuki za fundamenty :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

fakt każdy etap jest dla inwestora ważnym przeżyciem ,pamiętam jak my zobaczyliśmy pierwszy raz nasz "domek", były tylko fundamenty i kawałek pomurowanego garażu........cieszyliśmy się jak dzieci :)

takie rzeczy może zrozumieć tylko drugi inwestor :)

w Twój "lasek" jest śliczny :):) trzymam kciuki za fundamenty :)

pozdrawiam :)

 

Dzieki Aniu

Widze , ze kciuki trzymalas dobrze bo fundamenty ZA-LA-NE :wiggle:i jeszcze Panowie zalali lawy w domku gospodarczym , a Pan elektryk zrobil w nim uziom . Pogoda byla ponoc piekna ........... w piatek w planach rozszalowywanie fundamentow ... zniknie moj piekny "lasek"

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kochana, pięknie:D

W takim tempie, to nie Ty mnie, ale ja Ciebie gonić będę musiała:D Ale nic to, przecież budowa to nie wyścigi, najważniejsze, żeby wszystko szło bezproblemowo i zgodnie z planem a już niedługo w naszych domkach:stirthepot::stereo:

:yes::yes::yes:

 

W naszych domkach ...............:yes: Yuka widze to w wyobrazni ..... tarasik , slonko swieci , bikini ( no dobra nie te lata ) motylki

lataja , Ugryzka biega sobie ( tak w wyobrazni nazywam swojego rowniez wyimaginowanego psa ) po zielonej trawce ......... wow , marzenia nic nie kosztuja , ale podobno marzymy zwykle o tym co moze sie spelnic wiec kto wie , kto wie ......;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...