Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Czymam kciuki żeby z kanałami się udało Musi się udać musi .Kurcze tyle betonu ,tyle kasy szkoda no i podwujna robota .Ale dobrze ,że da się coś zrobić .Nam kobietką ciężko rozmawiać z budowlańcami bo patrzą na nas z góry ,ale mój wykonawca stwierdził ,że ja mam oczy na wszystko powiedziałam mu ,że ma pecha bo jestem wzrokowcem .

Czekamy na zdjęcia tej pięknej dachóweczki była naszym faworytem ale musieliśmy kupić glazure przez warunki atmosferyczne ,bliskość lasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edyta gorąco na twojej budowie! tylu Grześków ciężko pracuje chcąc odkupić błędy :) super! cieszę się, że to poprawiają! pewnie, że szkoda materiału=kasy i czasu, ale po tym wszystkim co miało miejsce dobrze, że udało ci się wynegocjować takie warunki, że poprawiają. Teraz wszystko zrobią na cacy i budowa do końca będzie szła jak po maśle :)

Jeszcze raz napisze, że komin obłożony tym klinkierem wygląda super. Parę razy oglądałam twoje zdjęcia i ten długi zewnętrzny komin podoba mi się najbardziej. Oczywiście dachówka też cudna i idealnie dobrana ;) na żywo nie dobrałaby tego lepiej.

Pozdrawiamy i ściskamy.

 

Ps: Wręcz widzę twój uśmiech jak patrzysz na zdjęcia daszku, które co rusz podsyła ci twój "nadzorca". Uśmiechamy się razem z tobą :)

Edytowane przez martaibartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytko :)

 

Widzę, że jeszcze troszkę i domek przejdzie w SSZ. Stan "dogadania się" z wykonawcami to też mój ulubiony stan. Bo zgoda zawsze buduje. Trzymam kciuki za nowe kanały, myślę że będą "dopieszczone".

Szkoda, że już jesień, bo tęsknię za moim letnim, codziennym bieganiem na budowę. No, ale cóż pracować trzeba bo kredycik się musi spłacić :rolleyes:

 

Pozdrawiam cieplutko :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko.

pewnie , że wystarczy trochę pomyśleć. Ale u wykonawców niestety czasami jest kiepsko z tym pomyślunkiem. Dlatego bardzo, bardzo Cię podziwiam , że z tak daleka, na podstawie zdjęć potrafisz wychwycić usterki i w porę zareagować. Nie mówię tu o kanałach, bo to był ZONK na maksa. Ale inne te ważne i mniej ważne rzeczy masz dokładnie przemyślane i dopilnowane.

 

Czekam na powrót szpiega i nowe foty.

Buziaki

 

Hejka

W sprawie kanalow coz zdalam sie na wykonawcow ..... nie wszystko mozna dopilnowac na odleglosc http://emotikona.pl/emotikony/pic/0belay.gif , a wydaje mi sie ze skoro ktos zeby zjadl w branzy budowlanej to chyba powinien wiedziec jakie konsekwencje moze niesc za soba zle wykonana izolacja ..... Aniu nawet nie wiesz ile telefonow i maili wykonalam pytajac czy to dobry pomysl z instalacja kanalow na tym etapie ???? .....

Staram sie bardzo dokladnie przygotowywac do tematow np. jak dzwonie zeby porozmawiac w sprawie okien to nie daje sobie wciskac kitu typu A na co Pani kontaktrony w oknach , mozna przeciez pozniej je zamontowac ??? .... no wlasnie nie kochany sprzedawco najlepiej zrobic to juz na etapie produkcji okna ...... Krotko mowiac nie daje sobie wcisnac towaru ktory ONI chca sprzedac tylko biore towar taki jaki ja chce kupic .....

Buziaki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czymam kciuki żeby z kanałami się udało Musi się udać musi .Kurcze tyle betonu ,tyle kasy szkoda no i podwujna robota .Ale dobrze ,że da się coś zrobić .Nam kobietką ciężko rozmawiać z budowlańcami bo patrzą na nas z góry ,ale mój wykonawca stwierdził ,że ja mam oczy na wszystko powiedziałam mu ,że ma pecha bo jestem wzrokowcem .

Czekamy na zdjęcia tej pięknej dachóweczki była naszym faworytem ale musieliśmy kupić glazure przez warunki atmosferyczne ,bliskość lasu .

 

Hejka Renatko :)

Wazne , ze zabrali sie do pracy ..... lubie tych skurczybykow Grzeskow .... musialam troche na nich pokrzyczec zeby dotarlo iz nie zartuje .....

Renatko mysle , ze najwazniejsze to przy rozmowach z wykonawcami nie byc po prostu jak ja to mowie taka CIUCMA do kwadratu ..... np. Panom ktorzy kladli u mnie klinkier zarzucilam , ze zuzyli za duzo workow zaprawy na ilosc cegiel jakie polozyli ...... wyszlo ze zuzyli 7 workow za duzo .... czyli co sie stalo z zaprawa ???? duzo zaprawy lezalo pod kominami ...... Moja cegla to cegla pelna w formacie niemieckim NF ( jest jeszcze inny format RF ) przy takiej cegle murowanej na wklesla spoine , a nie na lico zuzywa sie 1 kg zaprawy na 1 cegly i to uslyszeli ode mnie Panowie klinkierowcy ...... robote zrobili ok. .... ale to marnotrawstwo mnie przerazilo ..... i raczej bede szukala innych fachowcow do zrobienia ogrodzenia z klinkieru ..... najpierw zapytam ile zaprawy zuzywaja na cegle .... http://emotikona.pl/emotikony/pic/0tongue.gif .

Pozdrawiam cieplutko :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta gorąco na twojej budowie! tylu Grześków ciężko pracuje chcąc odkupić błędy :) super! cieszę się, że to poprawiają! pewnie, że szkoda materiału=kasy i czasu, ale po tym wszystkim co miało miejsce dobrze, że udało ci się wynegocjować takie warunki, że poprawiają. Teraz wszystko zrobią na cacy i budowa do końca będzie szła jak po maśle :)

Jeszcze raz napisze, że komin obłożony tym klinkierem wygląda super. Parę razy oglądałam twoje zdjęcia i ten długi zewnętrzny komin podoba mi się najbardziej. Oczywiście dachówka też cudna i idealnie dobrana ;) na żywo nie dobrałaby tego lepiej.

Pozdrawiamy i ściskamy.

 

 

 

Ps: Wręcz widzę twój uśmiech jak patrzysz na zdjęcia daszku, które co rusz podsyła ci twój "nadzorca". Uśmiechamy się razem z tobą :)

 

 

Martusia dzieki Kochana :yes:

Fajnie , ze podobaja sie Tobie moje klinkierki .... dachowka pasuje do nich i okna tez mysle tak dobralam ... dachowka pasuje do tej szarej czesci klinkieru , a okna beda pasowaly mam nadzieje do tej brazowawej .....

Buziaki dla Was i milej niedzieli ......

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytko :)

 

Widzę, że jeszcze troszkę i domek przejdzie w SSZ. Stan "dogadania się" z wykonawcami to też mój ulubiony stan. Bo zgoda zawsze buduje. Trzymam kciuki za nowe kanały, myślę że będą "dopieszczone".

Szkoda, że już jesień, bo tęsknię za moim letnim, codziennym bieganiem na budowę. No, ale cóż pracować trzeba bo kredycik się musi spłacić :rolleyes:

 

Pozdrawiam cieplutko :bye:

 

Hejka Jolunia :D

Nie jestem klotliwa z natury ..... i na rowni z tymi zalanymi kanalami bolalo mnie to , ze musze karcic tych " moich " chlopakow budowlancow ......

Najsmieszniejsze jest to , ze jak zapytalam czy dalej chca pracowac dla mnie ...... to chyba oczy mieli jak 5 zlotych ..... To po tym wszystkim Pani jeszcze chce zebym tarasy wylal ???? , a czemu nie budowali dobrze ( np. otwory okienne mam prawie idealne jak w projekcie ) , odpuscili sprawe kanalow ..... maja nauczke to teraz beda sie bardziej pilnowac bo juz wiedza , ze nie daruje ....... a najdziwniejsze jest to , ze bardzo chetnie podejma prace ..... bez fochow :yes:. Umowilam sie wstepnie na tarasy po Wszystkich Swietych ..... zamkne ten temat przed zima ( byle tylko ciepelko dopisalo )

Buziaki Jolunia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się razem z Tobą :) Piękną masz dachówkę!

 

Sloneczko co tam dachowka , a jacy DEKARZE przystojni ........ http://emotikona.pl/emotikony/pic/2okulary.gif pozwolili sie sfotografowac do mojej prywatnej kolekcji ...... i nie tylko przystojni ale rowniez grzeczni , czysci i uczynni ....... Sprzataja po sobie na budowie , szklaneczki myja ..... Franio zaproponowal , ze jak beda jakies braki w materiale to podjada do skladu ( bagatela jakies 100 km. od mojego domu jest sklad ) ....... Teraz dogaduje obrobke daszku nad wejsciem do domu ..... wazne , ze moge sie do Niego dodzwonic i przez telefon bo przez telefon ale zawsze ten kontakt mam .......

Milej niedzieli zycze

Pa pa :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko super te drzwi też chciałam takie na wzór Hormana ale wycenili mi je na 3.600 troszke dużo jak dla mnie .Pocieszyłam się innymi w środe odbieram i już się ciesze bo będe miała wszystkie otworki zamknięte na zimę .Chciałam też z drzewa ale panowie stolarze mi powiedzieli że po tynkach i wylewkach trzeba odczekać 3-4 tygodnie a ja chce je obrobić jak będą tynki robione postawiłam na KOMPROMIS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachówkę masz super, fajnie będzie wyglądała na Twoim daszku, a klinkier dobrany rewelacyjnie. Wszystko będzie tworzyć ładny widok.:yes:

Żal mi tych kanałów, bo widać, że solidnie zrobione a tu trzeba wszystko kuć!! Dobre jest to że coś się ruszyło i oby szybko i sprawnie im poszło.

 

A drzwi super!!!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko super te drzwi też chciałam takie na wzór Hormana ale wycenili mi je na 3.600 troszke dużo jak dla mnie .Pocieszyłam się innymi w środe odbieram i już się ciesze bo będe miała wszystkie otworki zamknięte na zimę .Chciałam też z drzewa ale panowie stolarze mi powiedzieli że po tynkach i wylewkach trzeba odczekać 3-4 tygodnie a ja chce je obrobić jak będą tynki robione postawiłam na KOMPROMIS.

 

Jak robilam wycene drzwi wejsciowych u Hormanna z bocznym doswietleniem ..... to cena wahala sie w granicach 8 600 , problem byl z doborem koloru ... i jakos ten dealer u ktorego byla moja pelnomocniczka nie byl skory do negocjacji ceny wiec odpuscilam ..... lubie ludzi sklonnych do kompromisow . Skoro chcialam zamowic 3 sztuki drzwi i brame garazowa to mogli chociaz sie postarac o lepsza oferte ..... no coz pewnie czuja sie tak pewni na rynku , ze nie potrzebuja schodzic z ceny ..... Dla mnie nie ma sprawy swoje pieniadze wydam gdzies , gdzie podejscie do klienta jest wlasciwe , a konkurencja na rynku nie ma sie co czarowac duza ...... i jest w czym wybierac

 

http://images49.fotosik.pl/357/c6e872c049360c8fmed.jpg

coś dla Ciebie Edytko osiedle blisko mnie .

 

Domki fajne Renatko ...... tylko bardzo blisko jeden drugiego cholercia

Buziaczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dachówkę masz super, fajnie będzie wyglądała na Twoim daszku, a klinkier dobrany rewelacyjnie. Wszystko będzie tworzyć ładny widok.:yes:

Żal mi tych kanałów, bo widać, że solidnie zrobione a tu trzeba wszystko kuć!! Dobre jest to że coś się ruszyło i oby szybko i sprawnie im poszło.

 

A drzwi super!!!

 

:)

 

Dzieki Emilus

Lubie jak wszystko perfekcyjne jest ........ KANALY TEZ BYLY ...... ale bedzie ok. mysle wszystko da sie naprawic .....byle zdrowie bylo i praca :yes:

Buziaczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeessoooo ale borutę robią z kanałami. :eek: Najważniejsze jednak , że atmosfera na linii Inwestorka - Wykonawca jest ok.

 

Jeśli chodzi o dobór klinkieru , dachówki i obróbek to tak . JESTEŚ GENIALNA i skromna też :D

 

Anusia :D

Bedzie dobrze http://emotikona.pl/emotikony/pic/zwyciestwo.gif

Buziaki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi super ,trafny wybór ,zaintrygował mnie ten kolor (bo kompletnie nie wiem jak wygląda:eek:)

Kanały..........przykry widok,ale dobrze ,że doszłaś z wykonawcą do porozumienia i nie skończy się bieganiem po sądach ;)

Pozdrawiam i życzę milej niedzieli:)

 

Hejka Olu

Juz wrzucam zdjecia kolornikow do dziennika .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenia sie Renatko .... ale najlepiej jak sama sobie budujesz przynajmniej wiesz co wkladasz w domek ..... i chyba bardziej to cieszy niz GOTOWE

Buziaki http://emotikona.pl/emotikony/pic/zwyciestwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...