Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytko kawał roboty juz u Ciebie, Tak sobie myslę że musisz mieć ogromną satysfakcje z tego że Twój domek z dnia na dzień pięknieje, że mimo niepowodzeń i problemów dałaś radę, przezwyciężyłaś wszystko tym bardziej że mierzysz się z tym wszystkim sama i na odległość. Bo jednak pełnomocnik pełnomocnikiem ale dom jest Twój i pieniądze Twoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, zdjęcia tylko 2 ale za to jakie wymowne!!!

Powtarzam się chyba, ale cudnie ten daszek wygląda:D:D:D

 

Siostra lubie jak sie powtarzasz ..... :yes:

Szkoda , ze nie moge tak jak Wy dziewczyny pogadac o kafelkach ... piecach itp . ...... U mnie budowa rozlozona etapami ..... tzn. NA LATA ..... :cool: , ale za to mam nadzieje bede odlukiwac od Was i podkradac pomyslunki .........

Dostalam wycene na drzwi debowe ...... :jawdrop::jawdrop::jawdrop:( 3 szt. ) zewnetrzne ( dom i domek gosp. ) ............

Buziaki Siostra dzieki za odwiedzinki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko kawał roboty juz u Ciebie, Tak sobie myslę że musisz mieć ogromną satysfakcje z tego że Twój domek z dnia na dzień pięknieje, że mimo niepowodzeń i problemów dałaś radę, przezwyciężyłaś wszystko tym bardziej że mierzysz się z tym wszystkim sama i na odległość. Bo jednak pełnomocnik pełnomocnikiem ale dom jest Twój i pieniądze Twoje.

 

Karollinko witaj Kochana :)

To fakt ..... pelnomocnictwo to raczej z nazwy ..... tzn. i tak musze podjac decyzje we wszystkich ( istotniejszych ) sprawach nie mowie o zakupie np. 50 kg. gwozdzi na cito !!!! ale o tym , ze okno dachowe nie miesci sie miedzy krokwiami ( ci architekci cholera :bash:) i trzeba z dekarzem zadecydowac co z tym zrobic ....... nie bez znaczenia jest roznica czasowa ( 7 godzin ) ..... czesto wykonuje telefony po 6 rano zeby " zlapac " przedstawicieli w Polsce lub z wykonawca porozmawiac w trakcie Jego pracy u mnie ...

Po polozeniu daszku ... zabijam otwory okienne na zime niech domek przezimuje .... ja nie bede sie jednak prozniaczyc ;) musze dograc elektryke i inne przylacza i podlacza .

Buziaki przesylam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW Edytko ale pognaliście!!!! Ja tutaj przychodzę zobaczyć, czy coś nowego a tutaj już prawie cały dach z dachówkami!!! I jaki śliczny!!! Gratuluję i cieszę się, że szystko wraca do normalności - kanały się robią, z dachem nie ma problemów to i inwestorka na pewno bardziej już optymistycznie na wszystko patrzy i więcej się uśmiecha!!! I oby wszystko tak dalej szło. Pozdrawiam serdecznie i buziaki przesyłam :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karollinko witaj Kochana :)

To fakt ..... pelnomocnictwo to raczej z nazwy ..... tzn. i tak musze podjac decyzje we wszystkich ( istotniejszych ) sprawach nie mowie o zakupie np. 50 kg. gwozdzi na cito !!!! ale o tym , ze okno dachowe nie miesci sie miedzy krokwiami ( ci architekci cholera :bash:) i trzeba z dekarzem zadecydowac co z tym zrobic ....... nie bez znaczenia jest roznica czasowa ( 7 godzin ) ..... czesto wykonuje telefony po 6 rano zeby " zlapac " przedstawicieli w Polsce lub z wykonawca porozmawiac w trakcie Jego pracy u mnie ...

Po polozeniu daszku ... zabijam otwory okienne na zime niech domek przezimuje .... ja nie bede sie jednak prozniaczyc ;) musze dograc elektryke i inne przylacza i podlacza .

Buziaki przesylam :yes:

Witam, dzięki za odwiedziny.

Co do okien dachowych, to u mnie cieśla robił wymiany, żeby się okna zmieściły. Zmieniłem delikatnie rozstaw okien. Chciałem mieć w pokoju dwa okna obok siebie, w projekcie były odsunięte od siebie. Tylko to było w trakcie robienia więźby. Nie wiem jak to już w gotowym dachu, ale dobry fachowce sobie pewnie dobrze poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulki coraz Piękniej u Ciebie ,fajnie że są fachowcy robiąc coś dla nas robią jak dla siebie .Tak tak dębowe są drogie .

 

Renatko :D

Dziekuje :hug:tak , tak " Moje Franki " przykladaja sie do pracy .... az trudno uwierzyc , ze sa tacy mlodzi a maja juz tak duze doswiadczenie w pracy dekarskiej . :)

Pozdrawiam cieplutko :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW Edytko ale pognaliście!!!! Ja tutaj przychodzę zobaczyć, czy coś nowego a tutaj już prawie cały dach z dachówkami!!! I jaki śliczny!!! Gratuluję i cieszę się, że szystko wraca do normalności - kanały się robią, z dachem nie ma problemów to i inwestorka na pewno bardziej już optymistycznie na wszystko patrzy i więcej się uśmiecha!!! I oby wszystko tak dalej szło. Pozdrawiam serdecznie i buziaki przesyłam :hug:

 

Beatko :yes:

Nie jest Panom latwo te dachowki ukladac zdaje sobie z tego sprawe .... ukladanie plaskiej dachowki musi byc perfekcyjne ... bo nic nie mozna ukryc ;) .... Oczywiscie na fotkach widze , ze dachowka jest troche krzywa ( jest to niestety wina produkcji i wypalania ) ...... Czekam na okienka ....... :cool: ktore beda juz wkrotce na daszku .....

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu nieźle się Styluś stroi na zimę :)

Edyta dach robi wrażenie. I ja się powtórzę: piękna dachówka!!!!

 

Co do urządzania to nim się obrócisz i ty będziesz urządzać Stylusia, a będziesz w nim miała pole do popisu :)

 

Martuska :Dhejka

A powtarzaj sie Kochana ........ co mi tam tez lubie te swoja dachowke ...... dach bedzie " goly " nie planuje instalowac zadnych plotkow , laweczek , stopni itp. Uwazam , ze skoro dachowka plaska to nie ma jej co ozdabiac .......

Buziaki i milego :yes: dzionka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywać ,wystarczy tylko jedno słowo :Pięknie :yes:

 

P.S. pozdrawiam i życzę dobrej pogody:):):)

 

Hejka Olunia :yes:

 

Madrej glowie dosc dwie slowie ....... PIEKNIE .... PIEKNIE ;)

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odwiedziny.

Co do okien dachowych, to u mnie cieśla robił wymiany, żeby się okna zmieściły. Zmieniłem delikatnie rozstaw okien. Chciałem mieć w pokoju dwa okna obok siebie, w projekcie były odsunięte od siebie. Tylko to było w trakcie robienia więźby. Nie wiem jak to już w gotowym dachu, ale dobry fachowce sobie pewnie dobrze poradzi.

 

Witaj Ktosku :yes:

Moje okienka dachowe kupilam juz jakis czas temu ( na poczatku roku ) ..... wiezbe robila mi inna ekipa , a inna teraz uklada dachowke ......

Projekt ma kilka niedociagniec i jednym z nich jest zle wpasowane okno polaciowe miedzy krokwiami ..... Problem jest wlasciwie rozwiazany po prostu trzeba troche ..... podciac ... troche przesunac i bedzie GIT :cool:. Dach nie straci na " urodzie " tylko Panowie dekarze musza troche pokombinowac :bash:. Dzisiaj tez rozwiazalam problem daszku nad wejsciem do domu ..... blacha taka czy siaka , a moze tynk .......... bedzie dachowka na nim i koniec przynajmniej trwaly material i nie trzeba bedzie dokonywac poprawek co jakis czas ...... Poniewaz decyzja zapadla dopiero dzisiaj to do daszku Panowie zjawia sie w pozniejszym terminie ...... nie ma pospiechu jest dobrze zaizolowany wiec zime przetrzyma ...

Pozdrowienia dla Twojej slicznej coreczki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak mi się zdawało, rozmawiałem kiedyś z cieślą. Mówił że okna dachowe da radę raczej wstawić wszędzie, w starym domu, czy w nowym. oczywiście nie w koszu, czy narożniku.

Mam pytanie do tego zdjęcia:

http://img823.imageshack.us/img823/436/dzialkaedytki014.jpg

Pisałaś, że to podpory bo dachówka za ciężka. Nie wiem, może masz rację, ale mi to wygląda na konstrukcje pod podbitkę. U mnie przynajmniej tak robili. Ale nie w tym rzecz, może i to podpory, nie znam się. Ale OCIEPLENIE. Nie będziesz tego ocieplać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...