Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Hej przykro patrzeć na te kanały z wodą ,chyba masz coś z drenażem nie tak ,bo jakie inne wytłumaczenie .Czymam kciuki za rozwiązanie sprawy ja bym się już popłakała.

 

Hejka RENIA :)

 

Ty MAMA3 i lzy ????? we wszystko moge uwierzyc , ale nie w to ...... :yes:

Woda przybiera tylko w kotlowni w pozostalej czesci domu jest sucho .... ale tez i reszta kanalow jest wyzej ....

Wiesz jak mowia CO MNIE NIE http://emotikona.pl/emotikony/pic/0suicide.gif TO MNIE http://emotikona.pl/emotikony/pic/ciezary.gif

Buziaki i dzieki za odwiedziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edyta ty nie potrzebujesz drzwi tylko wrót :)

a powiedź mi kto ci teraz takie prace wykonuje jak np montaż drwi/okien? bo widać, że wszystko profesjonalnie :)

i jaki teraz etap prac przed tobą?

co do kanałów to zazdoszczę takiej siły i wytrwałości w dążeniu,aby one jednak były tak jak sobie wymarzyłaś

buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia http://emotikona.pl/emotikony/pic/0clapping.gif

Zabezpieczenie domku na zime wykonuja Rodzice mojej Kolezanki ( pelnomocniczki ) Ona sama i Jej maz , ale glowny ciezar prac i pomysl wykonania nalezy do Taty kolezanki ..... tez uwazam , ze bardzo profesjonalnie .... Folie kupilam taka jaka zwykle stosuje sie na szklarnie mam nadzieje , ze wytrzyma - przetrzyma zime ......

Teraz STYLUS przezimuje , a ja bede wybierala kolejne ekipy i material przez zime ..... Jak wiesz nie spieszy mi sie z tym budowaniem wiec na spokojnie bede sobie organizowala front prac ..... Co do kanalow to mysle , ze bedzie dobrze przeanalizowalam etapy ich powstawania i uwazam , ze Wykonawca domu troszke przesadzil z DOZBRAJANIEM ...... wymyslilam wersje LAJTOWA ..... mam nadzieje , ze sie sprawdzi .

Buziaczki Martusia http://emotikona.pl/emotikony/pic/0heart.gif bardzo ciesze sie z wiadomego powodu .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest nagrodą w konkursie? Może jakieś ciasto upichcone przez gospodynię?

Ja próbuję pierwsza: TSSZ Tymczasowo Stan Surowy Zamknięty:D

Próbować dalej? Teraz Się Sylwestrem Zajmij!!!:D

 

http://emotikona.pl/emotikony/pic/0vishenka_33.gif

 

Aż się boję, bo Edyta próbowała mnie na priva uspokoić ale nie dałam się:D Miałam skrzynkę zapchaną;)

Ale jak nic bęcki będą;)

 

No dobrze , ze posprzatalas ....... tym razem darowane http://emotikona.pl/emotikony/pic/2okulary.gif

 

Nagrodzenia zwycięzców nie będzie ze względu na znikomą ilość uczestników konkursu:D:D:D

 

A wlasnie , ze bedzie ..........http://emotikona.pl/emotikony/pic/2puchar.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu tak cicho?

Gdzie gospodyni?

Gdzie rozwiązanie konkursu i nagrodzenie zwycięzców???:)

 

Cicho , cicho ........

Zalezy gdzie ucho przylozysz .......

Juz pisze co zalatwilam :

Primo po pierwsze ....... odgromowka zrobiona ( negocjacje cenowe ..... domek gospodarczy gratis !!! )

Primo po drugie ......... drzwi zewnetrzne wybrane 3 sztuki ( byla ostra walka o cene !!!!! - udalo sie )

Primo po trzecie ....... dogaduje sprawy z ekipa do docieplenia domku

Primo po czwarte ....... rozwiazuje problem wody w kotlowni

Primo po piate ....... kompletuje faktury do rozliczen

Primo po szoste ...... prowadze ozywiona korespondencje mailowa ... z wykonawcami tynki , wylewki ......

Primo po siodme ....... szukam kogos do wykonania przylaczy wod - kan , gaz ........

........................................

BEDZIE ?????

Dzieki Kochana za odwiedzinki ...... nawet nie wiesz jak milo jest przyjsc do domku po pracy z LEBEM napranym tymi wszystkimi sprawami ..... usiasc do kompa i przeczytac ........ takie mile slowka od WAS

Buziaczki Kochane Siostry

http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam poczytać, pooglądać i podziękować za kwiatki :)

 

Ciesze się, ze załatwianie frontu prac na następny rok tak pięknie ci idzie :)

Jakie drzwi wybrałaś? pochwal się, bom umieram z ciekawości!

A i dzięki za przypomnienie o odgromówce-my przecież jeszcze tego nie mamy!!!!

 

Życze miłego weekendu! ja dziś 8-22 w pracy, ale za to później wolne aż do piątku :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle dzialasz na tyle frontow:)Jestem pelna podziwu-ja utknelam przy ociepleniu poddasza.Nie moge znalezc nikogo sensownego a szczeze powiedziawszy nie jestem wogole w temacie.Jaka welna chcesz ocieplac i z jakiej firmy plyty g-k wybralas?Wiekszosc fachowcow z ktorymi rozmawial maz odradza welne Rocwoola a ja wlasnie bardziej sklanialabym sie ku tej marce.Kiedy wogole planukesz ocieplac domek?

Pochwal sie jakie drzwi zamowilas.Sadze z emusialas niezle negocjowac cene bo pamietam jaki masz wielki otwor na drzwi frontowe;)My mamy otwor szeroki na 140 cm i zamowilismy z Cala z bocznym doszkleniem i cena drzwi wyszla podobna jak bramy 5 metrowej ;)U Ciebie dochodzi nietypowa wysokosc wiec mialas na pewno ciezki orzech do zrgyzienia .

Edytowane przez kakusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam się przywitać.

od czasu do czasu podczytuję, głównie celem porównania postępu prac - zaczęłyśmy budowę w podobnym czasie. u mnie też przygotowania do zimy. leje więc nie moge zrobić izolacji przeciwwilgociowej tarasów, co doprowadza mnie do szewskiej pasji.

przepiękna dachówka, której zazdroszczę całym sercem - była poza możliwościami finansowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam poczytać, pooglądać i podziękować za kwiatki :)

 

Ciesze się, ze załatwianie frontu prac na następny rok tak pięknie ci idzie :)

Jakie drzwi wybrałaś? pochwal się, bom umieram z ciekawości!

A i dzięki za przypomnienie o odgromówce-my przecież jeszcze tego nie mamy!!!!

 

Życze miłego weekendu! ja dziś 8-22 w pracy, ale za to później wolne aż do piątku :) :) :)

 

Martunia :D

No jakos idzie .......

Drzwi drewniane dwuskrzydlowe z firmy PARMAX .... www.parmax.pl we wtorek 23 listopada modele tych drzwi wchodza dopiero do oferty .... zamowilam je mozna powiedziec " przed czasem " ... bedzie to mix. dwoch roznych propozycji ( moja wymyslanka ;) ) . W sobote przyjechal Pan dekarz sprawdzic czy po instalacji odgromowej dachowka nie zostala naruszona ... wszystko jest ok. wiec dzisiaj wyslalam przelew na konto Pana odgromowego :D.

Buziaki Martunia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle dzialasz na tyle frontow:)Jestem pelna podziwu-ja utknelam przy ociepleniu poddasza.Nie moge znalezc nikogo sensownego a szczeze powiedziawszy nie jestem wogole w temacie.Jaka welna chcesz ocieplac i z jakiej firmy plyty g-k wybralas?Wiekszosc fachowcow z ktorymi rozmawial maz odradza welne Rocwoola a ja wlasnie bardziej sklanialabym sie ku tej marce.Kiedy wogole planukesz ocieplac domek?

Pochwal sie jakie drzwi zamowilas.Sadze z emusialas niezle negocjowac cene bo pamietam jaki masz wielki otwor na drzwi frontowe;)My mamy otwor szeroki na 140 cm i zamowilismy z Cala z bocznym doszkleniem i cena drzwi wyszla podobna jak bramy 5 metrowej ;)U Ciebie dochodzi nietypowa wysokosc wiec mialas na pewno ciezki orzech do zrgyzienia .

 

Hejka Kaka :D

Ja planuje ocieplic poddasze dopiero na przyszly rok , ale wiem juz jaki to ma byc material oczywiscie tylko ISOVER Super - Mata :yes: co do plyt g-k mysle , ze beda one z firmy KNAUF marka troche wczesniej niedoceniana wraca do gry ..... Ocieplenie domu bede robila zaraz po montazu okien czyli w kwietniu ... Okna beda montowane w ociepleniu wiec nalezy jak najszybciej zakryc tasmy ..... Co do drzwi to utargowalam ....... 2600 zl. na trzech sztukach , wycyganilam jeszcze kilka dodatkowych opcji z wyposazenia dodatkowego :yes::yes::yes: . Nie chcialam bocznego doszklenia i szukalam firmy ktora bez problemow wykona tak wielkie drzwi bez koniecznosci podmurowania .... u mnie drzwi maja wymiar 208 x 232 !!!!! i dla wszystkich u ktorych robilam wyceny problem stanowilo te 8 cm..... i nie wysokosc , ale szerokosc byla problemem . Jeszcze udalo mi sie wytargowac zrobienie odgromu domku gospodarczego za free ......... czyli zarobilam w tym tygodniu 3300 zl. ( no bo ich nie wydalam to znaczy zarobilam )

Powodzenia w szukaniu fachowcow do ocieplenia poddasza ....

Przesylam Ci namiar na priv. .......

Buziaki :yes:

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...