Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Edytka, widzę, że przkonałaś się na własne oczy jaka zima u nas jest:D:D:D

Jest pięknie.... Domek pod śniegiem cudny!!! (och, jak ja bym chciała wyrwać się do siebie.... M. dzisiaj był, może chociaż jakąś fotkę mi zrobił....)

 

Hejka Yuczka

Zima ma swoje uroki ... niewatpliwie , mozna wykorzystac ten czas na ladowanie akumulatorkow i przygotowywanie sie do nastepnego pracowitego roku ....

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytka niezly front robot sobie rozpisalas.Chyba jeszcze instalacje alarmowa gdzies musisz wcisnac:rolleyes:

My zaczynamy robic wszystko z biezacych dochodow wiec tylko co kilka miesiecy bedziemy cos tam dlubac na budowie.W sumie to zbytnio sie nie martwie-nikt nas nie goni oby tylko praca byla :yes:

Musze sie pochwalic ze kupila ten kominek o ktorym wczesniej wpsominalam.Co prawda bedziemy montiowac go dopiero w maju ale zawsze to jakis maly kroczek do przodu :)Czekam na fotke twoich dopieszczonych drzwi i zycze owocnych przemyslen co do reszty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kaka

Fotki wklejam zaraz ........

A alarm , kamery i okablowanie internetu robi Pan elektryk ( elektronik ) wiec to tez w marcu ...

Najwazniejsze zeby praca byla tak jak mowisz i zdrowie to jakos bedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwyty beda mialy 100 cm. pierwotnie chcialam 160 cm. ale zaczelam biegac po mieszkaniu z metrem i przymierzac sie do tych 160 cm ..... doszlam do wniosku , ze bedzie za duzy ...... obydwa skrzydla sa otwierane , prawe skrzydlo bedzie sie otwieralo jako pierwsze na zewnatrz ( nie chcialam do wewnatrz domu bo " stracilabym " miejsce w wiatrolapie )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi piękne. Ja mam pochwyt trochę przekraczający 100 cm i uważam ze jest ok. Większy przytłaczałby mnie. Czekam na foty z instalacji drzwi. Teraz będziesz robić tynki? U mnie tynkarze kończą i tak mam strach w sobie - dół mam pięć na plusie, ale góra cały czas na minusie (dach nieocieplony).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jeśli mogę doradzić w sprawie klamek, ładne są, też takie mam bo mi się bardzo podobały, bo pasowały do drzwi itp., i klnę za każdym razem, gdy uderzam się kantem w rękę, widzę również, że nie są osadzone równo (poziom-pion) a niby są. Gdy kiedyś będę zmieniać, na bank kupię zaokrąglone, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo to Yuka pojechała po całości.

 

A mój taki grzeczny, gdzież mu tam konkurować z Yukowym.... hi hi hi

 

Ale jednak, po głębokim namyśle, wyślę do Ciebie Edytko, prawdziwego Mikołaja. Niech przywoła do porządku Siostry Me, którym w głowach tylko bezeceństwa. :rotfl::rotfl:

 

9820__0tj1fcghmx1&#46.jpg

 

( chociaż przyznam w tajemnicy.... taaaa na publicznym forum :rotfl:..... że przewróciłabym się , niechcący oczywiście :cool: na tego Yuczkowego Mikusia :lol2::lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi piękne. Ja mam pochwyt trochę przekraczający 100 cm i uważam ze jest ok. Większy przytłaczałby mnie. Czekam na foty z instalacji drzwi. Teraz będziesz robić tynki? U mnie tynkarze kończą i tak mam strach w sobie - dół mam pięć na plusie, ale góra cały czas na minusie (dach nieocieplony).

 

Hejka witaj NIKIELBACK :D

Instalacja drzwi we wrzesniu 2011 ...... tynki bede robila w maju ..... Nie spieszy mi sie z budowaniem wiec rozkladam sobie prace w czasie .... grudzien i styczen pod znakiem wyborow kolejnych wykonawcow .... Jak pogoda pozwoli to moze pod koniec lutego wejdzie Pan ktory zrobi zewnetrzne przylacza wody , kanalizacji i gazu ...... marzec i kwiecien to czas dla elektryka i hydraulika ......

Pozdrawiam cieplutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...