Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

http://img214.imageshack.us/img214/3355/kartkai.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zdrowych, spokojnych i radosnych

 

Świąt Bożego Narodzenia życzy

Karollinka z rodziną.

 

 

Karollinko dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za życzenia

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia:

http://bozenarodzenie.top838.com/wp-content/uploads/2007/11/zlobek2.jpg

 

http://toska82.blox.pl/resource/Widokowki_swiateczne__nastroj_swiateczny__zdjecia_1557.jpg

 

Ktosku dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój na ziemi ludziom, a w niebie cisza gwiazd,

grają anieli, Świat się chlebem dzieli,

Świat ma dziś świąteczny blask...

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy - Jola http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/46.gif

 

http://lh3.ggpht.com/_HrvOiKIpqLY/TRTuYMlCCuI/AAAAAAAACW8/JWSqHA-PCCo/3994.jpg

 

Jolunia dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytka! jak po Świętach? odpoczęłaś choć przez chwilkę?

Ściskamy!

 

Martunia hejka :hug:

Ja to taki pracus jestem , ze cholerka ciezko mi odpoczywac ....... nie wiem jak to bedzie po powrocie do Polski ...... kiedy z tego wiru bede musiala wpasc w blogi odpoczynek ..... po tych wszystkich latach ciezko bedzie przywyknac do leniuchowania ..... :D.......

Buziaczki przesylam :hug:i trzymam kciuki za pana od drzwi zeby wreszcie pojawil sie u Ciebie ..... ja dogralam sprawe bramy garazowej i jeszcze przed koncem roku musze przelac kaske za nia ......

Od stycznia biore sie za wybor parapetow ...... mysle , ze wybiore te z HELOPAL-u ( sa najtrwalsze ) pozostaje kwestia doboru koloru .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka dlaczego ja dopiero teraz u wandeczki czytam, że ty miłośniczka psów jesteś? my tez mamy owczarka i małż (wielki miłośnik i treser psów) planuje już zakup drugiego- tym razem suni. Nie powiem żebym nie kochała naszego Tobiego... ale jak przebiegnie się po podwórku, a później domu to bym go udusiła i to nie z miłości... :)

 

Pochwal się bramą garażową!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martunia ja KOCHAM zwierzaki .... lwia czesc swojego zycia wychowalam sie w domku mojej Babci i tam zawsze bylo pelno zwierzaczkow ( kurki , kaczuszki , gaski , kroliczki , swinki itp . ..... ) Cala menazeria ...... wybieralam sobie zawsze jednego kurczaczka , kaczuszke itp . i ten maly gagatek mial u mnie specjalne wzgledy typu lepsze jedzonko no i oczywiscie mial imie !!!!! ...... Fajnie wrocic wspomnieniami do czasow dziecinstwa ..... W zeszlym roku zdechla moja sunia w Polsce :(( miala 19 lat ) taki kundelek , ale bardzo madry ..... niestety nie doczekala sie powrotu pani ...... poprosilam Mame zeby zakopala ja na mojej dzialce .... no i teraz tam sobie lezy i pilnuje Chomiczowki :yes:. ...........

A co do bramy to bedzie brama KRISPOL

- segmentowa

- kolor - dekor premium ALUMINIUM 191 ( ide na calosc zobacze jak bedzie wygladal po zamontowaniu )

- na zewnatrz bez przetloczen

- od wewnatrz poziome waskie

- kolekcja Sirocco Slick

- faktura gladka

- prowadzenie NH

- blokada dociskowa

- wylacznik przeciazeniowy

- fotokomorki

- dwa piloty

- klawiatura kodowa z klapka ( to taki moj dodatkowy pomysl zreszta tak jak i blokada dociskowa )

 

Martunia , a na fotki to niestety bedziesz musiala poczekac do wrzesnia 2011 bo wtedy bedzie montowana ..... :yes:

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, widzę, że nie próżnujesz, tak jak zresztą napisałaś:D A kartki cudnie wyglądają na drzwiach mieszkanka:yes:

 

Dzieki Yuczka to taki moj kolejny pomysl ...... ciagle jeszcze dochodza nowe karteczki .....:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z szarą bramą, jestem ciekawy jak to będzie wyglądać , ten aluminium mi się bardziej podoba, ale wcześniej nie miałem czasu jakoś napisać. Też u mnie miała być brama Krispol, ale w końcu wyszedł Wiśniowski, ale i tak pewnie będę zadowolony.\

Pozdrawiam

Edytowane przez ktosiek
pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Ktosku :D

Zobaczymy jak to " alu " bedzie wygladalo w realu :p....... gorzej jak mi sie nie spodoba ........

Biore Krispol bo Wisniowski nie zrobi mi takiej bramy .... tzn. chodzi o parametry - wymiary 5000 x 2480 .... nie wykonuja tak duzych bram !!!!! ( przynajmniej taka uzyskalam od Nich odpowiedz ) .

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam tylko na chwilę na forum, żeby zdążyć złożyć ci życzenia noworoczne. Siedzę właśnie nad rozliczeniem vat i już padam na twarz...

Edytko wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - zdrówka, pomyślności, dobrych decyzji i niezawodnych fachowców, niech się spełniają marzenia http://img20.imageshack.us/img20/6712/buziakqc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,

Wszyscy - wszystkim ślą życzenia!

Przy tej pięknej sposobności,

Życzę Tobie dużo radości.

Niech w nadchodzacym Nowym 2011 roku

szczęście i pomyślność nigdy Cię nie opuszcza,

a wiara codziennie dodaje sił i energii

do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...