Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Renatko miedzy mna ,a moim Bratem jest 17 lat roznicy ....... :yes: . Najmilej wspominam momenty kiedy byl malym szkrabkiem :hug:, podchodzil do drzwi mojego pokoju ( nie dostawal jeszcze do klamki ) stal i wolal ...... " Uga mozia " co w wolnym tlumaczeniu oznaczalo " Edytko moge wejsc " :yes::yes:. Byl taka moja zywa zabawka :hug:.

 

Wiesz Edyta 17 lat to prawie mogłaś być mamusią a mój brat 9 lat starsz na początku podobno się cieszył ,chłop to jednak chłop ,a póżniej jak ja miała 8-9 lat on już podlotek ,to prawie mnie nie cierpiał bo jak to on mówił czemu łazisz za mną itp .My kobietki troszkę inne jesteśmy pewnie jak ja bym była starsza a on młodzy inaczej by to wyglądało .A siostra 7 lat młodsza odemnie jest ciut lepie też to był taki mój ogonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzieki za cisteczko-pysznie smakowalo z poranna kawka :) (U nas mowimy na nie ptysie -bo chyba to ten sam produkt )

Faktycznie mam ostatnio problemy z pamiecia.Dobrze ze nie przegapilam dnia babci:lol2:Niestety kwiaty ktore zamowilam netowo nadal nie dotarly :mad:

Ja mam o 11 lat mlodsza siostre i teraz jest git ale pamietam jak bylam mala nieraz sie wkurzalam ze lazi za mna wszedzie a ja chce pobawic sie z rowiesnicami a nie ciagnac ogony :D(najgorzej bylo przy zabawie w chowanego-cigle mnie pierwsza znajdowano :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Edytko, ale słodko się u ciebie zrobiło. Zaprosiłabym was na wafle z masą "Krówkową", ale ani się obejrzałam a moi faceci "zrobili" z nimi "porządek", a wysmarowałam wczoraj wieczorkiem 3 opakowania wafli. Ale co tam niech jedzą na zdrowie.

Pozdrawiam http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka poniewaz jak pewnie wiesz nie lubie niedokonczonych spraw ..... postanowilam przeslac zapytanie do firmy oferujacej produkt z prosba o wyjasnienie nurtujacych Ciebie pytan i oto co otrzymalam w mailu .

 

Witam,

Grubość przewodnika w tym przypadku termoizolacji nie odgrywa kluczowej roli. Nie należy zwracać uwagi na grubość materiału, ponieważ nie jest to jednolity strukturalnie materiał tak jak wełna... Jest to kombinacja warstw pianki i aluminium, które mają za zadanie ekranować ciepło ,a nie hamować jego przepływ przez ów materiał.

 

z poważaniem

(...)

Wiedziałam, że nie zostawisz tego bez wyjaśnienia:cool::cool::cool:

I jak, przekonało Cię to?

Nie bardzo mam czas wertować twn wątek o ociepleniu dachów, ktoś mędrszy napisał coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że nie zostawisz tego bez wyjaśnienia:cool::cool::cool:

I jak, przekonało Cię to?

Nie bardzo mam czas wertować twn wątek o ociepleniu dachów, ktoś mędrszy napisał coś na ten temat?

 

Hejka Kochana:D

Ja tez slecze nad czyms innym ..... po pierwsze kanaly do ogrzewania po tym " wypruciu " musze jakos wyrownac chudziak , juz chyba wymyslilam rozwiazanie .... ciagle jeszcze trzeba dopracowac szczegoly :(. Po drugie chce jeszcze styro do domu kupic po " starej cenie " nie tylko na elewacje ale calosc pod wylewki , na sciane i sufit w garazu i na domek gospodarczy . Ostatecznie zdecydowalam sie na Termo Organike ....... Wrzucilam zapytanie do watku o ociepleniu dachow i otrzymalam odpowiedz raczej lakoniczna :(.... w stylu " tyle tego na rynku teraz sie pojawilo .... " do ocieplenia dachu to jeszcze zostalo mi dobrych kilka miesiecy ..... ale mysle , ze zdecyduje sie dac ten material do izolacji kanalow .....

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem! uwielbiam te ciasteczka!!!! i poproszę o przepis!

 

Edytka gdzie ten przepis?

Co słychać? jak mija tydzień? dużo pracy?

 

Kurcze juz daje ....... :lol2:

Ciasto :

250 ml. wody

125 g. margaryny Kasi

1 szklanka maki

4-5 jajek w zaleznosci od wielkosci

 

Krem :

Jesli kupisz ten krem ( bez gotowania ) to nalezy przygotowac

400 ml. schlodzonego mleka

http://img826.imageshack.us/img826/855/img0272jq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Ja ostatnio robilam na kremie Karpatka ktory trzeba gotowac i jeszcze nalezalo dodac 250 g masla ....

 

Przygotowanie :D

Wode z " Kasia " zagotowac dodac make wymieszac dobrze i zostawic do wystudzenia , jak bedzie chlodne nalezy wbic jajka i dokladnie wymieszac ( najlepiej mixerem ) .

Ciasto ukladac kupkami na blaszce ( mnie wychodzi zwykle 6 " kupek " :D ) zeby latwiej ciasto odchodzilo od reki to mozna zamoczyc palce w oleju , najlepiej kiedy kupki maja zroznicowane ksztalty wtedy ciasteczko wychodzi ciekawsze . Piekarnik nagrzac do temp 220 st. C i piec ok. 30 min. ciasteczka po upieczeniu maja wygladac tak ...

 

http://img248.imageshack.us/img248/9525/img0263jn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img714.imageshack.us/img714/609/img0265kq.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Przekrawac nalezy jak sa jeszcze cieple i zostawic do wystygniecia ......

 

http://img233.imageshack.us/img233/2918/img0266jf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ciasteczka beda zimne nakladac krem ..... ja zawsze unowoczesniam przepis po swojemu i do kremu daje troche czystej wodki lub spirytusu ,krople aromatu cytrynowego oraz wrzucam jasne rodzynki ...... :yes:

 

http://img34.imageshack.us/img34/3406/img0267ds.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img600.imageshack.us/img600/483/img0268zn.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img651.imageshack.us/img651/4891/img0271e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

Krem karpatka 5 min. wystarczy tylko zmiksowac z mlekiem i gotowe ...... ja osobiscie wole ten krem karpatkowy ktory trzeba gotowac jak budyn ( znajdziesz taki w sklepie tez ) tam dodaje sie jeszcze maslo . Jest moze bardziej kaloryczny ale wedlug mnie smaczniejszy ......

 

Buziaki zostawiam i smacznego :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Edyta 17 lat to prawie mogłaś być mamusią

 

I tak sie czulam Renia .....

 

Buduje ,buduj a za tym oceanem popracuj ale nie nad pieniążkami tylko nad jakimś reproduktorem i przylatuj z nowym potomkiem .

 

W jakim kolorze ????

 

Ciasteczka pychota u mnie karpatka była w zeszłą niedzielę a dziś faworki.

 

U mnie bylo odwrotnie .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cisteczko-pysznie smakowalo z poranna kawka :) (U nas mowimy na nie ptysie -bo chyba to ten sam produkt )

 

To inna masa niz na ptysie Kaka ..... kurde ptysie tez dobre :yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Edytko, ale słodko się u ciebie zrobiło. Zaprosiłabym was na wafle z masą "Krówkową", ale ani się obejrzałam a moi faceci "zrobili" z nimi "porządek", a wysmarowałam wczoraj wieczorkiem 3 opakowania wafli. Ale co tam niech jedzą na zdrowie.

Pozdrawiam http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

 

Jolus ......bierzmy sie lepiej za to budowanie bo cholera w 4 litery te kalorie ida ....... a to co kaloryczne to takie dobre ...... mniam mniam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko! przywędrowałam do Ciebie od Marty, na razie tylko pobieznie przeglądnęłam twój dziennik bo w końcu jestem w pracy ;)

Oczywiście trzymam kciuki za gładki sprawny dalszy rozwój wydarzeń na budowie! Została Ci, podobnie jak u nas najfajniejsza część - wykończenie, urządzanie ech...choć niektórzy twierdzą ze najgorsza!! Kuchnie i łazienki , które pokazałaś śliczne - juz nie mogę się doczekac Twoich wnętrz!

Edytko- alez masz super podpis, hehe chyba sobie wydrukuję na ścianę:) Pozdrawiam Cię serdecznie

ps. miałam własnie jesc kanapkę, ale po tych odwiedzinach chyba wyskoczę po jakies SŁODKIE CISTECZKO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edytko! przywędrowałam do Ciebie od Marty, na razie tylko pobieznie przeglądnęłam twój dziennik bo w końcu jestem w pracy ;)

Oczywiście trzymam kciuki za gładki sprawny dalszy rozwój wydarzeń na budowie! Została Ci, podobnie jak u nas najfajniejsza część - wykończenie, urządzanie ech...choć niektórzy twierdzą ze najgorsza!! Kuchnie i łazienki , które pokazałaś śliczne - juz nie mogę się doczekac Twoich wnętrz!

Edytko- alez masz super podpis, hehe chyba sobie wydrukuję na ścianę:) Pozdrawiam Cię serdecznie

ps. miałam własnie jesc kanapkę, ale po tych odwiedzinach chyba wyskoczę po jakies SŁODKIE CISTECZKO :)

 

Hejka Dorben :welcome:

Fajnie , ze wpadlas do mnie z wizyta .... :D......

Wlasnie w niedziele rozmawialam z Kierownikiem budowy i powiedzial mi " Pani Edytko fajnie , ze zaczyna sie cos dziac .... " no nie wiem czy tak fajnie ja jestem dosc wymagajaca wiec biedak nie ma latwo ze mna ..... :(. Wykonczeniowka bedzie robiona etapami wiec nie spiesze sie .... jest jeszcze wiele spraw do ogarniecia wokol domku , tarasy , kanalizacja deszczowa , wyrownanie dzialki .... ale dam rade byle zdrowie bylo :yes:.

Pozdrawiam cieplutko i zmykam do pracy milego tygodnia Dorben ... wieczorkiem wpadne " luknac " co tam u Ciebie

Pa pa :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...