Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Jolus ......bierzmy sie lepiej za to budowanie bo cholera w 4 litery te kalorie ida ....... a to co kaloryczne to takie dobre ...... mniam mniam :D

 

Oj Edytko w tych 4 literach to potrafi się udłożyć, oj potrafi. Dlatego lubiłam iść na budowę i sprzątać. Murarz się śmiał - Pani Jola po co Pani tak sprząta, aż tak dokładnie nie trzeba, a ja mu - że już tak mam. Co mu miałam tłumaczyć,że po takim sprzątaniu to kondycja lepsza, parę kalorii spalonych i uczucie, że zrobiło się w domku coś pożytecznego.

 

Smacznych wypieków życzę - pa, pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Edyka,

Oj spory czas mnie nie bylo :oops: Ale to przez sprawy zawodowe, no i w niedziele wyruszam w delegacje do niemiec na dwa tygodnie!!!:bash: Wiec nastepne kilka tygodni mnie tu nie bedzie.

Widze ze pomalu coś sie kreci w domu i super.

 

Emilusia to trzymaj sie jakos u tych " Germancow " i szybko wracaj ..... :hug:

U mnie wszystko na spokojnie ...... szalu z budowaniem nie ma , a fajnie tak miec wiecej czasu zeby podjac decyzje teraz to instalacje i ocieplenie domku ............ byle do wiosny :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Edytko w tych 4 literach to potrafi się udłożyć, oj potrafi. Dlatego lubiłam iść na budowę i sprzątać. Murarz się śmiał - Pani Jola po co Pani tak sprząta, aż tak dokładnie nie trzeba, a ja mu - że już tak mam. Co mu miałam tłumaczyć,że po takim sprzątaniu to kondycja lepsza, parę kalorii spalonych i uczucie, że zrobiło się w domku coś pożytecznego.

 

Smacznych wypieków życzę - pa, pa

 

Jolunia to fakt ruch to zdrowie ........ mnie czasem , az skreca ze nie moge na budowie sama dopilnowac i posprzatac .....:mad::mad::mad: , ale co zrobic albo mamona :lol2: albo ogladanie i pilnowanie domku ......

Buziaki przesylam i gratuluje wyleweczek :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edyciu:):):):):) TAK ja uwielllllllbiam zakopane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedyś nawet zastanawialam sie nad zakupem tam działki ale narazie to nie na moja kieszen:( Uwielbiam gory, a szczegolnie te nasze Tatry, Pieniny, Beskidy ..... się rozmarzyłam:) jak tylko moge to sie tam zjawiam , chodz ostatnio bylo to dobrych kilka lat temu. Masz pokaźna i superowa kolekcje z zakopca!! Ja tez zbieram takie klamoty, jednakze przy sobie mam tylko 2 , reszta w PL. DZIEKUJE ZA PIOSENECZKE !!! ja tez lubie ta piosenkę:) Kiedy sie wybierasz do Polski? Pozdrawiam i zycze milego dnia!!!!!!!:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edyciu:):):):):) TAK ja uwielllllllbiam zakopane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedyś nawet zastanawialam sie nad zakupem tam działki ale narazie to nie na moja kieszen:( Uwielbiam gory, a szczegolnie te nasze Tatry, Pieniny, Beskidy ..... się rozmarzyłam:) jak tylko moge to sie tam zjawiam , chodz ostatnio bylo to dobrych kilka lat temu. Masz pokaźna i superowa kolekcje z zakopca!! Ja tez zbieram takie klamoty, jednakze przy sobie mam tylko 2 , reszta w PL. DZIEKUJE ZA PIOSENECZKE !!! ja tez lubie ta piosenkę:) Kiedy sie wybierasz do Polski? Pozdrawiam i zycze milego dnia!!!!!!!:hug:

 

Hejka Domowa :hug:

Ja na Giewont wyszlam kilka tygodni przed przyjazdem do USA niesamowite przezycie ....... , a jak dotknelam krzyz na szczycie to wiedzialam , ze cokolwiek sobie postanowie i zaplanuje to mi sie spelni . W planach mam zakup mieszkania w Zakopcu ( kiedys tam ....... ) wiem , ze zrealizuje to marzenie..... uparta jestem jak cholera :yes::yes::yes:. A kiedy przyjazd ...... jak zdrowie pozwoli to jeszcze troche tutaj pobede i pomalutku wykoncze domek ......

Buziaki dla Ciebie i czekam jak Wy zaczniecie swoje budowanie ... pewnie wykonczycie dom wczesniej niz ja , ale nie o wyscigi tutaj chodzi a o to zeby wszystko gladko szlo :lol2:

Pa pa i milego dnia dla Ciebie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pewnie wykonczycie dom wczesniej niz ja
Hello:) oj nie licze na to niestety, bo u mnie - przeciez jak to bywa w moim zwyczaju, plany sie zmieniaja co chwile, i nic do konca nie jest pewne, ALE dom zaczynamy w tym roku, zejdzie pewno kilka lat , moze dluzej niz sie spodziewamy (z powodu innych planow) jednakze bedziemy dazyc do celu:) Mieszkanie w zakopanem super sprawa, mi sie marzy pensjonat pod wynajem ale to chyba w przyszlym zyciu:grin: chodz kto wie co to zycie przyniesie:) Buziaki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie w zakopanem super sprawa, mi sie marzy pensjonat pod wynajem ale to chyba w przyszlym zyciu:grin: chodz kto wie co to zycie przyniesie:)

 

Hejka " kradniesz " moje pomysly ..........:lol2::lol2::lol2: tez mialam taki plan kupic jakas chalupke w Zakopcu i wynajmowac CEPROM :cool:.......... , a mieszkanie to moze za duzo powiedziane chcialabym kupic takie studio 17- 25 m2 takie do zatrzymania sie na wyjazdy weekendowe lub na wakacje ...:yes: ....... Marzenia nic nie kosztuja ... chociaz czytalam gdzies , ze marzymy zwykle o tym co ma szanse spelnienia wiec kto wie ?! :p

Buziaki przesylam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Ja też melduję,że cały czas podglądam i trzymam kciuki:)

Buziaki:hug:

 

Trzymaj Olunia oj trzymaj ..... :hug:, a ja z calego serca kibicuje Twoim pomyslom .... i czekam na ich realizacje :yes:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to by było super!!!!!!!!wszystko przed nami:) Zmieniajac temat sk łaniam się do zakupu maszyny do pieczenia chleba. Edytko ty masz taką?

 

Hejka

Nie mam maszyny " lukalam " cos na internecie , zawsze czytam rekomendacje uzytkownikow ....... i wlasciwie to jeden z wazniejszych czynnikow jakim sie kieruje przy zakupie ....... jedyne ktore wpadly mi w oko to firmy Zojirushi ma swietne rekomendacje i Panasonic ... wiem ze odwiedzasz stronke AMAZON -u wiec z latwoscia tam je znajdziesz .... Dostalam przepis na chlebek od znajomej wiec jak chcesz moge " podrzucic " ..... chce najpierw wyprobowac i upiec go w piekarniku zanim OTWORZE PIEKARNIE:lol2::lol2::lol2: i zaczne masowo wypiekac .....

Buziaki przesylam

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał widzę ,że ktoś tu lub Zakopane w sumie wole ubocze jak Bukowina Tatrzańska ale w Zakopcu kocham tą wielką polane z widokiem na Giewont .

 

Moja 2 zaliczyła nawet Łomnice w Tatrach Słowackich wyjechaliśmy kolejką oczywiście .

 

Hejka Renatko

Tez nie jestem zwolenniczka dreptania po Krupowkach , ale raczej wedrowek po gorach pochwale sie , ze zaliczylam rowniez zdobycie SNIEZKI ( wedrujac po Karkonoszach i Sudetach ) ...... To byl spontan tak jak w przypadku wyjscia na Giewont ...... ale wrazenie niesamowite .:yes: Ladnych pare lat temu rok po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Calgary 1988 r. ( Kanada )odwiedzilam przepiekny Park w miejscowosci BANFF ..... Renia takich widokow nigdy sie nie zapomina ........ w Calgary spedzilam kilka miesiecy ...... Kanada jest jednym z najpiekniejszych zakatkow swiata ..... Ale sie rozmarzylam ..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...