Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Edyta,,, a ja narzekam, że zimno,,, a więc u mnie można powiedzie, że Majorka :)

a dom, cóż - piękny, okna do ziemi, miód na moje oczy

KIBICUJĘ bardzo i podglądać będę

 

Wandeczko dzieki :hug:

 

Wlasnie wklejam reszte fotek do dziennika .......... jak masz czas to wpadnij zobaczyc ....... :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć kochana:D:D:D

Właśnie zastanawiało mnie dlaczego Ty o tej porze na FM:jawdrop:

No nieźle Cię przysypało, widziałam w TV dzisiaj wzmiankę:yes:

Czyli do pracy nie poszłaś?:jawdrop:;)

 

No nie ....... dla mnie siedzenie w domu to jak " dzuma " ............. zrobilam juz faworki i ........ obiad ugotowalam ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko nie przywołuj nam tutaj zimy!!! Ale trzeba przyznać, że zima piękna u Edytki!!! Mogła taka być ale w Święta Bożonarodzeniowe, a teraz już pomalutku żegnajmy zimę!!! Edytko jak dzisiaj sytuacja wygląda z śniegiem? Ty jesteś osobą nie lubiącą wypoczynku, ale trochę Ci się go też przyda, przynajmniej żeby siły zregenerować, więc korzystaj póki można!!! :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatko nie przywołuj nam tutaj zimy!!! Ale trzeba przyznać, że zima piękna u Edytki!!! Mogła taka być ale w Święta Bożonarodzeniowe, a teraz już pomalutku żegnajmy zimę!!! Edytko jak dzisiaj sytuacja wygląda z śniegiem? Ty jesteś osobą nie lubiącą wypoczynku, ale trochę Ci się go też przyda, przynajmniej żeby siły zregenerować, więc korzystaj póki można!!! :hug:

 

Jak do tej pory trwa ciagle usuwanie sniegu i pomoc osobom ktore nie maja pradu .... we wtorek kilkanascie osob utknelo w samochodach i czekalo w nich prawie 12 godzin na pomoc ....... niektorzy wychodzili z aut przez okna poniewaz drzwi byly zamarzniete i nie mozna bylo ich otworzyc ( przerazliwie zimny wiatr od jeziora !!!!! ) Wychodze z domu z 40 min. zapasem czasu dzisiaj ...... czyli o 5:30 zobaczymy jak bedzie na drodze ....... :sick: . W zwiazku z "wolna " sroda w niedziele do pracy trzeba isc .......... nie ma zmiluj sie :mad:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta zima i nawet słoneczko śieci, ale faktycznie to tak zza okna fajne. Gorzej się poruszać w takich zaspach.... i do pracy w niedzielę eeeeee

 

Hejka Kochana :D

Widze , ze jednak nie zamienilas GEPARDZIKA na SLONIKA :D:D:D .......

W niedziele do pracy tak tak ...... juz przywyklam po tylu latach " na wygnaniu " do tych niewygod ....

Coz za cos Sipatko , albo wolne albo kaska ....... :p

Dzieki za odwiedziny :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie ma zmiłuj się - mogli ten jeden dzień darować no nie? Tym bardziej, że to nie wina ludzi tylko pogoda nam figle płata. Przykro mi Edytko z powodu tej niedzieli:(

 

Beatko :hug:

Dobrze jest .... jak trzeba to i w niedziele do pracy ide , a teraz to srednio raz w miesiacu tak mi wypada.... dzieki za wsparcie :hug:Kochana jestes :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Was zasypało:jawdrop::jawdrop:....,ale chyba dzięki temu ,masz parę dni wolnego:):)

Trzymaj się cieplutko,buziaki:hug:

 

Olunia :D

Dzisiaj juz bylo lepiej .... chociaz ulice rano nie wygladaly rewelacyjnie ... jest tyle sniegu , ze sluzby miejskie odmiotly tylko po jednym pasie w kazda strone i jak przemierzalam trase ok. 9 rano to zrobil sie sk ........ :mad: korek .... na szczescie slonko sie pokazalo :lol2: , ale kiedy stopi te " gory sniegowe " to nie wiem ......

Buziaki przesylam i " kontroluje " Twoje poczynania budowlane ..... wszystko fajnie sie u Ciebie zapowiada ...... :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...