Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Eeee tam, co to za wolne jak w niedzielę trzeba odpracować. Serca w Hameryce nie mają.:(

 

Atijka ..... :hug:

Przyjedz Kochana zapraszam na saneczki ....... i moze jakiegos balwanka ulepimy ?! ....... :p , a po zabawie goraca czekolada :yes:.... i co tam jeszcze bedziesz chciala ....

Buziaki przesylam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytka piękna zima u was!!!! bajkowa :) a u nas odwilż :/

 

Martunia :hug:

To na co czekasz ?????? Jaska do walizeczki i tutaj do mnie ........

 

P.S.

A wiadomo juz czy bede ciocia Chlopczykowa czy Dziewczynkowa ?

Buzki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko ja jutro jadę na podkarpacie pomacham twojemu domkowi .

 

Normalnie Renatka ... chyba z zazdrosci pekne ...... :mad::mad::mad: to Ty Kochna mojego Stylka zobaczysz , a ja nawet dzialki na ktorej postawiony nie widzialam na te moje piekne oczy :(:(:(.

Machaj , machaj a i mozesz nawet usciskac moje chalupisko ...... bo wiesz Renia moze kiedys ....... to Ciebie o droge do swojego domu zapytam jak wroce .....

Buziole :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martunia :hug:

To na co czekasz ?????? Jaska do walizeczki i tutaj do mnie ........

 

P.S.

A wiadomo juz czy bede ciocia Chlopczykowa czy Dziewczynkowa ?

Buzki :yes:

 

Oj chętnie bym przyjechała :) :) :) tylko troszkę daleko...

 

Niestety wizyta u lekarza została przełożona na następny czwartek, więc jeszcze nic nie wiadomo...

We wtorek przeprowadzka więc możliwe, ze odezwę się z pewnym opóźnieniem...

 

Ściskamy! Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao jSiostra!!!!!

No kurna skrzyneczkę masz ładną, a raczej stylowy ma ładną skrzyneczkę:p a Ty masz wyczapistą Ziiiimę :D:D::D fajjowo, serio ;)

zazdraszczam wszelakich skrzyneczek i przyłączy, gdyż poniewóż u nas ich niet :( i zimy zazdraszczam, bo ta nasza to tylko 1.12.2010 była całkiem w cipeczkę(taki slang or sth) :oops: ;)buziaki przytulaki KOchana:hug::hug::hug:

 

pozdrawiam z piżdżącej wiatrem, deszczem i chyba czasem śniegiem Polszy ;)

Edytowane przez Niwa
bo mnie emotki zeżarło, łoooszszszsz......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chętnie bym przyjechała :) :) :) tylko troszkę daleko...

 

Niestety wizyta u lekarza została przełożona na następny czwartek, więc jeszcze nic nie wiadomo...

We wtorek przeprowadzka więc możliwe, ze odezwę się z pewnym opóźnieniem...

 

Ściskamy! Pozdrawiamy!

 

Hejka Martunia :hug:

To przeprwoadzaj sie Kochana spokojnie .... czekam z niecierpliwoscia na wiesci :yes:

Buziaki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao jSiostra!!!!!

No kurna skrzyneczkę masz ładną, a raczej stylowy ma ładną skrzyneczkę:p a Ty masz wyczapistą Ziiiimę :D:D::D fajjowo, serio ;)

zazdraszczam wszelakich skrzyneczek i przyłączy, gdyż poniewóż u nas ich niet :( i zimy zazdraszczam, bo ta nasza to tylko 1.12.2010 była całkiem w cipeczkę(taki slang or sth) :oops: ;)buziaki przytulaki KOchana:hug::hug::hug:

 

pozdrawiam z piżdżącej wiatrem, deszczem i chyba czasem śniegiem Polszy ;)

 

Hejka Niwcia :D

No i niech w tej Polsce cieplo bedzie ...... :p

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka jestem!!!!

zajrzałam na sekundkę będąc u teściów, bo my internetu jeszcze nie posiadamy..,

a więc wg planu mieszkamy od wtorku :) przestrzenie przerażają, ale i cieszą :)

oczywiście część rzeczy jeszcze w workach i kartonach, ale najważniejsze, że na swoim :)

 

jestem po wizycie-maleństwo nie chciało się ujawnić... tak się ułożyło, że z żadnej strony nie udało się go/jej podejrzeć :)

może za trzy tygodnie...

 

pozdrawiam i ściskam cię serdecznie!!!!!!!!!! buziaki!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytko ! Niezłe zaspy Wam się tam porobłly :yes: Ja jakoś odwykłam od zimy i przestałam ja lubić a dawniej ciężko mnie było zagonić do domciu -mogłam całymi dniaimi jeżdzić na nartach :p

Fajnie masz z tym gazem-zazdraszczam ;) U nas nie ma go wogóle wiec skazana jestem na ogrzewanie paliwem stałym wrrrrrrrrr

U nas troszkę drgnęło na budowie i od tygodnia chłopaki ocieplają poddasze.Mąz poleciał na kilka dni zobaczyć co się dzieje i wrócił zadowolony że tak szybko im idzie .Ja oczywiście jestem bardziej sceptyczna bo co nagle to po diable :p ale może faktycznie wełne sie szybko uklada.Mam tylko nadzieje że zrobią to porządnie i ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka jestem!!!!

zajrzałam na sekundkę będąc u teściów, bo my internetu jeszcze nie posiadamy..,

a więc wg planu mieszkamy od wtorku :) przestrzenie przerażają, ale i cieszą :)

oczywiście część rzeczy jeszcze w workach i kartonach, ale najważniejsze, że na swoim :)

 

jestem po wizycie-maleństwo nie chciało się ujawnić... tak się ułożyło, że z żadnej strony nie udało się go/jej podejrzeć :)

może za trzy tygodnie...

 

pozdrawiam i ściskam cię serdecznie!!!!!!!!!! buziaki!!!!!!!!!!!!

 

Martunia :hug:

Fajnie , ze jestes ...... i bardzo sie ciesze , ze na swoim wreszcie ...... przestrzenia sie nie przejmuj .... przywykniesz szybko a jak zaczniesz urzadzac domek to zacznie on " obrastac " w rzeczy i ani sie obejrzysz jak zacznie Wam w nim byc troszke ciasnawo :lol2: ...... wtedy zawsze mozesz do mnie przyjechac :yes: ........ serdecznie zapraszam :D. To Twoje Malenstwo , chyba robi nam to specjalnie ....... ale nic to i tak kiedys sie dowiemy jakiej plci psotnik tam sobie mieszka .....

Buziaki dla Was .... :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytko ! Niezłe zaspy Wam się tam porobłly :yes: Ja jakoś odwykłam od zimy i przestałam ja lubić a dawniej ciężko mnie było zagonić do domciu -mogłam całymi dniaimi jeżdzić na nartach :p

Fajnie masz z tym gazem-zazdraszczam ;) U nas nie ma go wogóle wiec skazana jestem na ogrzewanie paliwem stałym wrrrrrrrrr

U nas troszkę drgnęło na budowie i od tygodnia chłopaki ocieplają poddasze.Mąz poleciał na kilka dni zobaczyć co się dzieje i wrócił zadowolony że tak szybko im idzie .Ja oczywiście jestem bardziej sceptyczna bo co nagle to po diable :p ale może faktycznie wełne sie szybko uklada.Mam tylko nadzieje że zrobią to porządnie i ładnie :D

 

Hejka Kaka

Rozumiem to Twoje " nielubienie " zimy .....:(:(:( ..... mam nadzieje , ze jakos sie trzymasz :hug:..... mysle czesto o tym co sie wydarzylo , na odleglosc ( daleko od Kraju ) troche inaczej mierzymy czas prawda ????? i miara wartosci tez jest inna ......

A jesli chodzi o gaz to wczesniej zastanawialam sie nad pompa ciepla , robilam juz nawet wstepne wyceny w Clima Komfort ....... no coz w zwiazku z tym ,ze nie ma mnie na miejscu ( bylby problem z dopilnowaniem wykonawcow ) .... zaniechalam pomyslu :( ... pozostalo wiec doprowadzic gaz . Fajnie , ze cos sie u Ciebie dzieje ...... u mnie tez trwaja prace na kanalami do ogrzewania ..... czekam na wejscie Panow od przylaczy zewnetrznych ( wod - kan ) .... najpierw bylo cieplo i mokro , a teraz ma byc mroznie :mad: ..... co zrobic .... tez nie lubie sie spieszyc z pracami na budowie wiec jak bedzie odpowiednia aura to rozpocznal prace . Obecnie szukam firmy od elewacji ..... normalnie jakis koszmar ..... " przerobilam " juz kilku wykonawcow .... malo ktory wie jak wykonac ocieplenie w BSO , a frezowane bonie w istniejacym styropianie to dla nich jak spotkanie z UFO :p. Do pazdziernika jeszcze mam czas ...... moze trafie wreszcie na " tego jedynego " ..... :p:p:p. Totalna kicha .... niby cos robia .... niby maja pojecie , a jak zapytasz o szczegoly to : " a to co mam Pani opowiedziec jak klade styropian na scianie ....." No tak ..... i szukam dalej .......

Buziaki Kaka :hug:i trzymaj sie Kochana :hug:bedzie dobrze z Twoim poddaszem ...... ja chyba zdecyduje sie na ocieplenie poddasza pianka poliuretanowa ...... ale to na przyszly rok zadanie wiec mam jeszcze sporo czasu na przemyslenie decyzji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko jesteś niesamowitą ciepłą osóbką :hug:Wiem ze kazdy ma swoje mniejsze i większe tragedie ale jak to ujęłaś osoby poza Krajem muszą zmagać się dodatkowo z tą bezsilnością niemożności bycia na co dzień z bliskimi zwłaszcza w okresie gdy nie jest dobrze :( a czas biegnie nieubłagalnie .

Ja rownież kiedyś interesowałam się pompa ciepła ale niestety wyceny nas przerosły i podarowaliśmy sobie temat.

Może kiedyś jak bedą pieniążki zafunduje sobie PC powietrzna do grzania wody. Hydraulik twierdził że jest to koszt zbliżony do instalacji solarnej .

O piance poliuretanowej czytałam pobieżnie w pażdzierniku i powiem Ci że ciekawie to wyglada .Oczywiście trzeba by znależć wykonawce który bedzie potrafił to wykonać .My chcielismy jak najszybciej pchnać kolejny temat do przodu wiec poszliśmy w tradycyjną wełne.I tak cud że "napatoczył" nam się ten wykonawca :D Jeśli chcesz dam Ci namiar do niego i przemaglujesz go nt ocieplenia zewnętrznego.On 15 lat pracował w Austrii teraz zjechał do PL i otworzył firme docieplajacą budynki.Jeśli bedziemy zadowoleni z ocieplenia wewnetrznego bedziemy mu zlecać również ocieplenie zewnetrzne.Az musze poczytać co to takiego ocieplenie w BSO :DMi też podobaja sie frezy w boniach i nie jest powiedziane czy nie zrobie w ten sposób wykuszu (chodzi mi po głowie rownież drewno na elewacji)

 

Mamy dzisiaj piękny słoneczny dzień wiec przesyłam troszkę promyków do tej Twojej zaśnieżonej krainy :)Miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytka

Dobrze że nie zwiozłaś od razu tego styropianu na budowe bo by sasiedzi pomyśleli że hurtownie materiałow budowlanych otwierasz ;) Ja też bede musiała kupiś styro na elewacje zewnetrzne i możliwe że też kupie termo .Jaką bedziesz dawać grubość na elewacje i po ile płaciłas za styro? Orientujesz sie kiedy ma być ta podwyżka?

My na posadzki daliśmy 18 cm i pamietam jak wszyscy kiwali glowami że zwariowaliśmy.Zreszta my chyba ogolnie wzbudzamy sensacje na wsi bo ponoć przesadzamy z tym ociepleniem.:yes:Np teraz na poddasze idzie 28 cm wełny i wg mojego wykonawcy pierwszy raz robi ocieplenie AZ TAKA GRUBOŚĆIĄ :lol2: Mam nadzieje ze kiedys zwroci mi sie to w rachunkach za ogrzewanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem!!!!!!! wreszcie wśród podłączonych do świata!!!!

 

Ciesze się, że poczyniłaś tak korzystne zakupy. Ilość przeraża :) oj będzie ciepły ten twój stylowy!

I super, że kanały się szalują :) teraz będzie już tylko lepiej!

 

Ściskamy mooocno i ciepło!

A i Jaśko się chwali, że śpi grzecznie sam w swoim pokoiku na dorosłym łóżku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...