Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

Edyś, to działaj z tym basenem!!! Skoro masz taki byczy ogród, a grzebac w ziemi nie lubisz, to będzie najlepszy pomysł na wykorzystanie terenu :D

Jeśli chodzi o obecną pracę, to teraz mam niebo w porównaiu do tego, co było na początku - podobnie jak Ty, spałam kilka godzin n dobę, pracowałam na nocki, w dzień i nie wiedziałam, że w ogóle żyję, tylko dziecka było żal :( Ale to są wspomnienia, teraz jest dobrze.

 

Kakusek - swoją drogą, my tez myslmiy o jakimś biznesie, bo mąż za bardzo do szkoły wracac nie chce, tzn,.pewnie wróci, ale na goły etat, a resztę to chciałby dla siebie. Jestem pewna, że uda Ci się - masz już jakis pomysł?

 

Kasiu :cool:

Cieszmy sie zdrowiem i zyjmy marzeniami ..... zapomnijmy o tym co bylo zle , kazdy na obczyznie frycowe musi zaplacic .... powiem tylko tyle , ze gdybym jeszcze raz miala to przechodzic to ..... wracam do Polski . nie mam sily na " powtorke z rozrywki "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystkiego najlepszego!! Sto lat :wave:Tort będzie ;)

 

Dzieki Ktosku :)

 

No jasne , ze bedzie torcik .....

 

 

http://img89.imageshack.us/img89/9195/img0583x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

ZAPRASZAM ....

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja przyłaczam sie do zyczen i przynosze skromny bukiecik http://img713.imageshack.us/img713/1636/bou0678.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Wszystkiego najlepszego Edytko .Spełnienia marzen i duzo zdrówka na dalsze lata :rolleyes:

 

Dzieki Kaka :wiggle:

Zamierzam dozyc do 102,5 ...... bo jeszcze troche mi zostalo spraw do zalatwienia na tym swiecie ....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z pracy 3 godziny temu ...... wiec takie to moje swietowanie ..... pracowite , ale zostalo mi jeszcze kilka godzin do polnocy wiec szansa jest na kawalek ciacha z kawka i winko;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO EDYTKO!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ!!! idziesz jak burza z domkiem, czekać tylko końca robót i wprowadzin!:) ja dziś świętuję swoje imieniny dziś Kingi:)

 

Hejka dzieki za zyczenia ..... Tobie rowniez wszystkiego najlepszego zycze :wiggle:.

Nie wiem czy jak burza , ale ..... staram sie mam super pomocnikow min. moj Kochany Braciszek :hug:wykonuje bardzo duzo precyzyjnych prac w Stylku .... Tylko Jemu moge powierzyc takie zadanie bo wiem , ze zrobi to dokladnie .... Moj Pan Kierownik Budowy tez udziela sie bardzo ( mam fajnego Kierownika :) ). Ale wiesz jak ja to mowie jaka Siostra taki Brat jaki Inwestor taki Kierownik ;) co sie bedziemy oszukiwac ..... Steruje budowa na odleglosc i jakos to wszystko zaczyna nabierac kolorow . Teraz jestem na etapie wyboru parapetow , podbitki ..... Kingusia , a gdzie Twoj dziennik .... please wroc na forum dlaczego " zawiesilas dzialalnosc " .... chyba nie przez ZLYCH LUDZI .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...