Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Atijka dzieki ..... grunt to wlasciwa organizacja i dobre zmotywowanie Rodzinki ;) . Czyli nikomu nie daje odpoczac , nekam telefonami i mailami .... teraz w planach montaz drzwi , zamowienie podbitki , parapetow .... na wrzesien umowiony gosc od elewacji i Panowie od klinkieru na domku gospodarczym ....... ciagle zastanawiam sie czy nie zrobic ogrodzenia w tym roku tzn. wylac beton i miec juz wszystko przygotowane na wiosne pod klinkier . Chcialabym jeszcze kanalizacje deszczowa zrobic i utwardzic teren wokol domu ...... zeby blotko nie ochlapywalo scian ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Kala67 .....:)

 

No coz pewnie dopiero jak zostanie wykonczony i bede mogla w nim zamieszkac .... a to jeszcze troche potrwa .... ;)

P.S.

Znajomi juz " bycza " sie na Chorwacji ..... po powrocie mam otrzymac serie zdjec z dokladna relacja :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta: do mnie jakoś nie przemawiają tak ułożone podbitki, zwłaszcza przy dachach z dużymi wypustami poza obrys elewacji (u mnie po 70 cm) - jeszcze gdyby te okapy mniej wystawały (głównie chodzi mi o ściany szczytowe), to jakoś by to przeszło. Najbardziej nie podoba mi się moment przejścia połaci do elewacji, gdzie trzeba zabudować lico ze ścianą szczytową. Taka podbitka dobrze wygląda w dachach kopertowych, gdzie ze wszystkich stron dochodzi do elewacji pod kątem prostym. Dlatego u siebie upierałem się przy ułożeniu podbitki po krokwiach ;) Chociaż trochę wykonawca mnie nie zrozumiał, gdyż chciałem aby panele były ułożone w poprzek, nie wzdłuż, ale w sumie wyszło chyba lepiej :) No i ja mam plastikową podbitkę, a u Oli jest drzewniana. Będzie kiedyś może kasiorka, to się podbitkę zmieni na drzewno, a na dach wrzuci ceramikę zamiast blachy (łaty są przygotowane pod ceramikę, bo taki dach był w projekcie). Na razie jest jak jest i póki co jest dobrze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !!!

Wylewki super ,pierwsza klasa:)Super ,że wszystko idzie sprawnie i bez zakłóceń.Wiem,jakie to ważne przy budowaniu na odległość:)

 

p.s. za zdjęcie oczywiście się nie gniewam:no:Cieszę się ,że moja podbitka ,może Ci posłużyć za inspirację:cool:Aż urosłam o parę centymetrów :lol2:

 

Nawet na odleglosc jak trzeba to opierdziele ...... :D

A zdjecie Twojej podbitki wyslalam Panu Staszkowi ( gosc od elewacji ) i mowie Panie Stasiu tak ma byc jak tutaj kolezanka zrobila ....... jak na zdjeciu , a Pan Stasiu na to CZYLI PACZKA PANI EDYTKO :) ..... a no paczka Panie Stasienku ...... :D. No to zesmy sobie pogadali jak Inwestor z Wykonawca :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezio ..... Ty sie nie boj ........ bedzie dobrze . Pan Stasio ze Swagrem maja dzialac w dobrym kierunku ..... czyli mam byc zadowolona z elewacji i podbitki bo jak nie to wiedza co Ich czeka ......:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko!

 

Grunt to rodzinka... dobrze, że masz takie wsparcie w rodzinie. Ja też nie narzekam...

A wylewki wyglądają - pierwsza klasa.

No i życzę ci , żeby się wróżba spełniła :)

:hug:

 

Dzieki Elunia ....

Jak to mowia szczesciu trzeba dopomagac wiec tez zabieram sie za prace ......

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia: ja tam nie mam boja :) Widząc co do tej pory zmalowali Stasio ze Śwagrem to jestem pełen Zen i chillout-u :stereo::lol:

 

No i niech lepiej trzymaja taki poziom Chlopaki :D .... tzn. poprosilam zeby sie postarali lepiej przy " L " wokol okien i drzwi bo nie chce pozniej w narozach widziec pekniec .... Pan Stasiu jest bardzo oszczedny i do konca wykorzystuje skrawki styropianu , ale w tym przypadku niestety nie da sie albo oszczedzamy albo bedzie dobrze ...... zreszta i tak przy styro pioro i wpust odpadow jest wiecej licze sie z tym .... :cool:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...