Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Mojej CHOMICZOWKI


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Edytko orientujesz sie moze czy twoja ekipa od tynkow robi rowniez gladzie?Czytałam ze jestes z nich zadowolona a ja musze znalezc kogos dobrego kto poprawi moje spaprane tynki ale gladzia wapienna .Jesli jest szansa poprosze o namiar do nich :)

U mnie elewacja domu ciagnie sie jak krew z nosa i jezeli sie pospieszysz to mnie jeszcze przegonisz :)

Teraz zauwazylam ze nie masz otynkowanej sciany przy komunikacji.Co planujesz na nia polozyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka wiem , ze Pan Stasiu maluje i kladzie tapety , ale o gladziach to nie wiem ..... wrzuce Ci namiar na priv. za sekundke to mozesz nawet w niedziele dzwonic do Niego ...... powiedz , ze masz namiar od Edyty ( ucieszy sie :) ) .

Na sciane chce dac :

- klinkier taki jak na kominie

lub

- deski ( drewno )

lub

- kamien

nie wiem jeszcze :bash:...... nie chcialabym za bardzo zmniejszac sobie powierzchni domku .... wiec pewnie pojda deski .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko dziekuje za namiar.Dzwonilam ale na razie nie odbiera.Chcialabym sie teraz dowiedziec ceny i ewentualnie czy Pan moglby przyjechac ,ogladnac sciany i doradzic co z tym robic.Zalezy mi na wyrownaniu katow i obrobek wokol okien.Pewnie cala robote zlece dopiero na wiosne ale wolalabym byc przygotowana na koszty.Czy on mieszka w Twoich rejonach?

Na scianie deski beda wygladac super ale mozesz tez polozyc taki beton dekoracyjny jesli podobaja Ci sie takie klimaty (reni1980 ma u siebie tak zrobione w salonie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Edytko, że Twój kierownik budowy jest zadowolony z pobytu w Chorwacji:)

....mam nadzieje, że pogoda mu dopisze, będzie mółl wylegiwać się na plaży i wróci wypoczęty na Twoją budowę;)

buziaki !

 

Podobno pogoda super ..... opaleni wszyscy ....... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko dziekuje za namiar.Dzwonilam ale na razie nie odbiera.Chcialabym sie teraz dowiedziec ceny i ewentualnie czy Pan moglby przyjechac ,ogladnac sciany i doradzic co z tym robic.Zalezy mi na wyrownaniu katow i obrobek wokol okien.Pewnie cala robote zlece dopiero na wiosne ale wolalabym byc przygotowana na koszty.Czy on mieszka w Twoich rejonach?

Na scianie deski beda wygladac super ale mozesz tez polozyc taki beton dekoracyjny jesli podobaja Ci sie takie klimaty (reni1980 ma u siebie tak zrobione w salonie )

 

Kaka wrzucilam Ci na priv. maila do Niego ....... odpowiada na kazdy wiec napisz jak sie nie dodzwonisz .... nawet jak On nie robi gladzi to moze kogos poleci ... przeciez zna ludzi z branzy , a jesli poleci to kogos uczciwego bo w moim przekonaniu On sam taki jest chociaz ja stosuje zasade ograniczonego zaufania w stosunku do wszystkich UFAM I KONTROLUJE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko faktycznie udalo mi sie dodzwonic i chwlke porozmawiac.Pan nie robi tynkow wapiennych (raczej gipsowe) i umowilismy sie ze jesli nie znajde kogos innego ewentualnie "wyeksperymentuje" te wapienne w moim domku ;) Jesli sprawa bedzie nadal aktualna mam zadzwonic w pazdzierniku i wtedy Pan obejrzy domek i oceni jak to wszystko widzi (czy sciany sa krzywe ,jak popoprawiac te obrobki wokol okien itd) Teraz nie ma czasu (wystraszyl sie ze teraz chce robic te gladzie ;)) ale w zimie jak najbardziej podjalby sie zlecenia.Nie wiem tylko jaka bedzie zima bo o ile nocleg moglby sobie zroganizowac gdzies w poblizu to chyba gladzie musza miec odpowiednia temperature do schniecia.Ja nie zakladam teraz pieca i nie wpuszczam wody w obieg domu.Nie bedzie tam po prostu grzane.

Pan bardzo sympatycznu w rozmowie i jesli mowiesz ze faktycznie uczciwy i pozadny to moze sie jakos dogadamy (najwyzej poczekam do wiosny) Maz upiera sie ze przed gladziami nalezy zrobic wszystkei pdowieszane sufity i zabudowy (chyba ma racje) a z tym jest kolejny problem bo musze wtedy byc na miejscu i pokazac wszystko paluchem (dokladnie wytlumaczyc o co mi chodzi aby nie bylo pozniej problemow) tak czy siak dziekuje za namir i zobaczymy jak rozinie sie sytuacja.Maz wlasnie polecial do Pl i bedzie rozliczal robote za elewacje z nasza ekipa.Oni ocieplali nam poddasze i mieli robic zabudowy g-k i gladzie ale jesli mnie wkurza po raz kolejny to chyba sie rozstaniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko fajna podbitka i ładny kolorek (u nas niestety zwykle PVC) Zaluje ze nie wybralam granitowych parapetow.Zaspalam temat a potem bylo juz za pozno na zamawianie i dalismy zwykle stalowe.Sa tak liche ze juz sie porysowaly.Moze kiedys na spokojnie bedzie sie to dalo bezproblemu wymienic :-)

 

Dzieki Kakusku :hug:

PVC latwiejsze w utrzymaniu ..... a moje drewno jeszcze zywice puszcza :D..... wiec nie wiem czy jak Pan Stasiu ( ze SWAGREM ) zamnontuja to po jakims czasie jak dobrze wyschnie " sie nie rozeschnie " ....... ale o to bede sie martwila pozniej . Co do parapetow to chcialam z helopalu ( maczka marmurowa ) lub granitu , wygral granit . Kakusku widzialam tez z plytki klinkierowej i moze kiedys na takie zamienisz swoje zwlaszcza , ze masz piekny :) komin z klinkieru i do niego dopasujesz kolor plytki na parapet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Edytka:hug:

Irena Cię ominęła?

 

Siostra dzieki za troske Kochana :hug:

Na szczescie dla mnie mieszkam w innym rejonie , ale wspolczuje ludziom z NY :(...... wiele juz doswiadczyli min. w tym roku przypada 10-ta rocznica ataku na WTC ...... nigdy nie zapomne w jakim miejscu zastala mnie ta wiadomosc i pozniej kiedy chlopaki ze sluzby takiej jak Straz Pozarna praktycznie na kazdym skrzyzowaniu zbierali wolne datki ( do butow strazackich )od ludzi na likwidacje zniszczen , pomoc ludziom ..... po prostu jedna wielka wspaniala organizacja , kazdy dal ile mogl .... nie bylo osoby ( kierowcy samochodu ) ktoraby nie dala jakiejs kwoty .... :hug:i gdyby nie tragedia ktora kazdy mial w pamieci to wygladalo to wszystko jak w dobrze wyrezyserowanym filmie ...... Podobnie bylo z huraganem Katrina w 2005 .... I jedno trzeba przyznac amerykanie potrafia sie organizowac w trudnych chwilach zagrozenia .

Buziaki przesylam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć cioteczka!

Dawno mnie nie było (w sensie wpisu) bo z tematem jestem na bieżąco.

 

Wyleweczki bardzo ładne; widać, że jak wszystko u ciebie idealnie zrobione.

Czekam na zdjęcia z podbitki, no i na etap elewacji-wtedy Styluś będzie już na bank najpiękniejszy w okolicy.

 

Za każdym razem jak oglądam twoje postępy, nie mogę się nadziwić twojej wytrwałości i cierpliwości, aby wszystko było idealnie ta jak chcesz-zero ustępstw i łatwizny i to wszystko na odległość tylko przez telefon. Super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...